Aptauja

Jānim Baumanim 2015. gadā:

Rezultāti

Loading ... Loading ...
Partneri

Uzzini pirmais!

Uzzini pirmais!

Autokross: Eiropas autokross nākamgad tikai piecās valstīs

Trešdiena, 19. novembris, 2014.

Eiropas autokrosa čempionāta neoficiālajā kalendārā šobrīd iekļauti astoņi posmi – divi Vācijā, divi Čehijā, divi Francijā un pa vienam Itālijā un Ungārijā. Šis ir viens no īsākajiem EČ kalendāriem pēdējos gados. Diemžēl pirmo reizi brīvās Latvijas laikā ar bez Mūsas posma. Lasīt visu »

Autokross: Publicēts LAF Krosa komisijas kausa nolikums

Sestdiena, 15. novembris, 2014.

LAF Krosa komisija publicējusi autokrosa 12 posmu seriāla LAF Krosa komisijas kauss 2015 nolikumu. Seriāls, kas sāksies ziemā, bet noslēgsies rudens sākumā, paredzēts 12 posmos. Ieskaites, kā ierasts – individuāli, Junioru kausā un Klasika vērtējumā. Lasīt visu »

Autokross/Folkreiss: Zināms 2015. gada Latvijas sacensību kalendārs

Ceturtdiena, 13. novembris, 2014.

LAF Krosa komisija publicē 2015. gada Latvijas autokrosa čempionāta, LAF Krosa komisijas kausa un LAF Folkreisa Ziemas un Vasaras kausa kalendāru. Lasīt visu »

Autokross/Juniori: Beate Klipa starp labākajiem FIA jauno sportistu konkursā!

Piektdiena, 31. oktobris, 2014.

Latvijas autosportiste Beate Klipa sasniegusi vietu labāko pulkā FIA Institūta jauno sportistu konkursā Young Driver Excellence Academy 2015. Nīderlandē aizvadītajā FIA akadēmijas konkursā 17 dalībnieku konkurencē, esot vienīgā dāma, sasniegts finālistu top-5. Lasīt visu »

Folkreiss/Autokross: Zināms ziemas sacensību kalendārs!

Piektdiena, 10. oktobris, 2014.

Noskaidrots LAF Folkreisa Ziemas kausa un LAF Krosa komisijas autokrosa kausa ziemas daļas sacensību kalendārs. Protams, saglabājot tradicionālo atkarību no laika apstākļiem, sacensības plānotas laikā no decembra līdz marta sākumam. Kopumā ziemā paredzēti seši posmi – divi Vecpilī, pa vienam Brenguļos, Upesciemā, Aizkrauklē un Smiltenē. Lasīt visu »

Dažādi: LAF Krosa komisijas apbalvošanas pasākums – 13. decembrī Ogrē

Piektdiena, 10. oktobris, 2014.

LAF Krosa komisijas 2014. gada labāko autokrosa, rallijkrosa un folkreisa braucēju apbalvošana notiks 13. decembrī Ogrē, Ogres Prestiža telpās. Informācija par dalību pasākumā un tā norisi – Inta Ulme (29264457, autokross@laf.lv). Lasīt visu »

Autokross/Rallijkross: “Mūsas trase” meklē investorus!

Otradiena, 30. septembris, 2014.

Sabiedrība ar ierobežotu atbildību “Sporta komplekss Mūsa” aicina visus ieinteresētos investorus līdz 2014. gada 10. novembrim iesniegt pieteikumu piedalīties sporta kompleksa “Mūsa”  pārdošanas procesā. Lasīt visu »

Autokross: Kozlovskis uzvar Hinsā, Leimanim Baltijas kauss!

Pirmdiena, 22. septembris, 2014.

Igaunijā noslēdzās Baltijas kausa izcīņa D12 un B6000 klasēm. Par Baltijas kausa ieguvēju D12 klasē kļuva Bruno Leimanis, Hinsā finišējot otrajā vietā. Lasīt visu »

Folkreiss/Autokross: Dramatiskā finālā sezonas uzvaras izrauj G.Gabrāns un Ošs

Svētdiena, 21. septembris, 2014.

Brenguļu autotrasē noslēdzās LAF Folkreisa Vasaras kauss un LAF Krosa komisijas autokrosa kausa izcīņa. Par uzvarētāju folkreisā kļuva Guntars Gabrāns, sensacionāli izraujot uzvaru sezonas kopvērtējumā. Krosā uzvaru guva Raimonds Jerāns, bet 11 posmu seriālā uzvarētājs – Edijs Ošs. Lasīt visu »

Autokross: VIDEO: Sezonas superfināls Šakjai trasē!

Piektdiena, 19. septembris, 2014.

Latvijas un Baltijas autokrosa čempionāts noslēdzās Šakjai trasē Lietuvā. Par šo sacīksti un par čempionāta cīņu atrisinājumu līdzjutēji runā joprojām – tas bija īpaši! Vēlreiz sveicam Latvijas čempionus Agri Brediku, Beati Klipu, Andi Vanteru, Mārtiņu Starku un Kristapu Maševski ar sasniegtajiem panākumiem! Beatei un Jurim Spīķim suminājums ar sasniegtajiem Baltijas tituliem! Lasīt visu »

| v4.0 7-`12| © 2014 Autocross.lv , visas tiesības paturētas | Log in |
redaktors: Viesturs Saukāns viesturs@autocross.lv
dizains / tehniskā puse: Krišjānis Saukāns krisjanis@autocross.lv

Pārslēgt uz mobilo vrsiju