Aptauja

Jānim Baumanim 2015. gadā:

Rezultāti

Loading ... Loading ...
Partneri

Uzzini pirmais!

Uzzini pirmais!

Folkreiss/Autokross: Nav iemesla neticēt 14. decembrim!

Trešdiena, 26. novembris, 2014.

Nav iemesla uzskatīt, ka 14. decembra LAF Folkreisa Ziemas kausa un LAF Krosa komisijas kausa pirmais posms būtu paredzēts, lai to atceltu. Pēc sarunām spriežot, daudzi sportisti un līdzjutēji nosprieduši, ka divarpus nedēļu laikā īstas ziemas vēl nebūs. Taču šobrīd viss tiek gatavots tā, lai posms notiktu. Lasīt visu »

Dažādi: Uzmanību, apbalvošanas dalībnieki!

Otradiena, 25. novembris, 2014.

LAF Krosa komisija atgādina, ka līdz 1. decembrim jānokārto nepieciešamās lietas (pieteikšanās, maksājumi), lai laicīgi būtu skaidra situācija par 13. decembra LAF Krosa komisijas apbalvošanas pasākumu Ogrē! Lasīt visu »

Autokross: Eiropas autokross nākamgad tikai piecās valstīs

Trešdiena, 19. novembris, 2014.

Eiropas autokrosa čempionāta neoficiālajā kalendārā šobrīd iekļauti astoņi posmi – divi Vācijā, divi Čehijā, divi Francijā un pa vienam Itālijā un Ungārijā. Šis ir viens no īsākajiem EČ kalendāriem pēdējos gados. Diemžēl pirmo reizi brīvās Latvijas laikā ar bez Mūsas posma. Lasīt visu »

Autokross: Publicēts LAF Krosa komisijas kausa nolikums

Sestdiena, 15. novembris, 2014.

LAF Krosa komisija publicējusi autokrosa 12 posmu seriāla LAF Krosa komisijas kauss 2015 nolikumu. Seriāls, kas sāksies ziemā, bet noslēgsies rudens sākumā, paredzēts 12 posmos. Ieskaites, kā ierasts – individuāli, Junioru kausā un Klasika vērtējumā. Lasīt visu »

Autokross/Folkreiss: Zināms 2015. gada Latvijas sacensību kalendārs

Ceturtdiena, 13. novembris, 2014.

LAF Krosa komisija publicē 2015. gada Latvijas autokrosa čempionāta, LAF Krosa komisijas kausa un LAF Folkreisa Ziemas un Vasaras kausa kalendāru. Lasīt visu »

Autokross/Juniori: Beate Klipa starp labākajiem FIA jauno sportistu konkursā!

Piektdiena, 31. oktobris, 2014.

Latvijas autosportiste Beate Klipa sasniegusi vietu labāko pulkā FIA Institūta jauno sportistu konkursā Young Driver Excellence Academy 2015. Nīderlandē aizvadītajā FIA akadēmijas konkursā 17 dalībnieku konkurencē, esot vienīgā dāma, sasniegts finālistu top-5. Lasīt visu »

Folkreiss/Autokross: Zināms ziemas sacensību kalendārs!

Piektdiena, 10. oktobris, 2014.

Noskaidrots LAF Folkreisa Ziemas kausa un LAF Krosa komisijas autokrosa kausa ziemas daļas sacensību kalendārs. Protams, saglabājot tradicionālo atkarību no laika apstākļiem, sacensības plānotas laikā no decembra līdz marta sākumam. Kopumā ziemā paredzēti seši posmi – divi Vecpilī, pa vienam Brenguļos, Upesciemā, Aizkrauklē un Smiltenē. Lasīt visu »

Dažādi: LAF Krosa komisijas apbalvošanas pasākums – 13. decembrī Ogrē

Piektdiena, 10. oktobris, 2014.

LAF Krosa komisijas 2014. gada labāko autokrosa, rallijkrosa un folkreisa braucēju apbalvošana notiks 13. decembrī Ogrē, Ogres Prestiža telpās. Informācija par dalību pasākumā un tā norisi – Inta Ulme (29264457, autokross@laf.lv). Lasīt visu »

Autokross/Rallijkross: “Mūsas trase” meklē investorus!

Otradiena, 30. septembris, 2014.

Sabiedrība ar ierobežotu atbildību “Sporta komplekss Mūsa” aicina visus ieinteresētos investorus līdz 2014. gada 10. novembrim iesniegt pieteikumu piedalīties sporta kompleksa “Mūsa”  pārdošanas procesā. Lasīt visu »

Autokross: Kozlovskis uzvar Hinsā, Leimanim Baltijas kauss!

Pirmdiena, 22. septembris, 2014.

Igaunijā noslēdzās Baltijas kausa izcīņa D12 un B6000 klasēm. Par Baltijas kausa ieguvēju D12 klasē kļuva Bruno Leimanis, Hinsā finišējot otrajā vietā. Lasīt visu »

| v4.0 7-`12| © 2014 Autocross.lv , visas tiesības paturētas | Log in |
redaktors: Viesturs Saukāns viesturs@autocross.lv
dizains / tehniskā puse: Krišjānis Saukāns krisjanis@autocross.lv

Pārslēgt uz mobilo vrsiju