Aptauja

Jānim Baumanim 2015. gadā:

Rezultāti

Loading ... Loading ...
Partneri

Uzzini pirmais!

Uzzini pirmais!

Folkreiss/Autokross: Vecpils posms notiks!

Piektdiena, 30. janvāris, 2015.

Organizatori apstiprina, ka sestdien, 31. janvārī Vecpils autotrasē paredzētās folkreisa un autokrosa sacensības plānots aizvadīt kā paredzēts.

Folkreiss/Autokross: Paziņojums par Vecpili vakarā, bet vairāk „jā” nekā „nē”

Ceturtdiena, 29. janvāris, 2015.

Vecpils autotrases organizatori ceturtdien vēro laika apstākļus, lai dienas beigās paziņotu, vai LAF Folkreisa Ziemas kausa un LAF Krosa komisijas kausa ceturtais posms sestdien notiks vai nē. Pašlaik visai pārliecinoši tiek prognozēts, ka sestdien braucēji un līdzjutēji pulcēsies Vecpilī. Lasīt visu »

Folkreiss/Autokross: Pēdējās dienas Vecpils pieteikumiem!

Otradiena, 27. janvāris, 2015.

Otrdiena un trešdiena ir pēdējās dienas, lai bez sankcijām pieteiktos LAF Folkreisa Ziemas kausa un LAF Krosa komisijas kausa ceturtajam posmam Vecpilī! Sacīkste tiek plānota visai pārliecinoši. Kross bez radzēm, trasē ledus ir mazāk par 200 metriem, valda sasalusi zeme. Lasīt visu »

Folkreiss/Autokross: Lieliskā sacīkstē uzvaras Vansovičam un Kozlovskim

Svētdiena, 25. janvāris, 2015.

LAF Folkreisa Ziemas kausa trešajā posmā Upesciemā, Garkalnes autotrasē sen gaidītu pirmo uzvaru folkreisā guva Edvīns Vansovičs, savukārt LAF Krosa komisijas kausā izcilu sniegumu demonstrēja Jānis Kozlovskis, uzvarot visos braucienos, arī finālā, kā arī nopelnot organizatoru piešķirto Skatītāju simpātijas balvu. Ja par organizatoriem – Garkalnes autotrases komanda, sadarbībā ar tiesnešu un sekretariāta lielisko darbu, sarūpēja lieliskus ziemas krosa svētkus! Lasīt visu »

Folkreiss/Autokross: Ar dalībnieku rekordu Upesciemā turpinās ziemas kauss

Ceturtdiena, 22. janvāris, 2015.

Svētdien Upesciemā, Garkalnes autotrasē pl.11:00 tiks aizvadīts LAF Folkreisa Ziemas kausa un LAF Krosa komisijas autokrosa kausa trešais posms. Sacīkstei folkreisa ieskaitē pieteikušies 37 dalībnieki, kuriem jāsadala viena uzvara. Ja visi pieteiktie sportisti tiks līdz startam, tiks atkārtots šīs tautas autosporta disciplīnas dalībnieku skaita rekords. Lasīt visu »

Autokross: Upesciemā ar radzēm, divas pilnpiedziņas!

Ceturtdiena, 22. janvāris, 2015.

Kā prognozēts iepriekš, svētdien LAF Krosa komisijas autokrosa kausa trešais posms tiks aizvadīts ar brīvu riepu izvēli, tātad lielākajā daļā gadījumu ar garajām radzēm. Trasi klāj ledus un sniegs, kas klasi ar radzēm pat padara par nepieciešamību, lai izveidotu saķeri ar bezradžu riepām braucošajai folkreisa klasei. Turklāt Ints Jeršovs nebūs vienīgais ar pilnpiedziņu – spēkus ar Audi Quattro mēģinās arī Raivis Grigorovičs!

Autokross/Folkreiss: J. Kozlovskis: „Upesciemā nav šaubu par radžu riepām!”

Otradiena, 20. janvāris, 2015.

LAF Krosa komisijas padomes pārstāvis Jānis Kozlovskis otrdienas pēcpusdienā apmeklēja Garkalnes autotrasi. Speciālists uzskata, ka nav citu variantu kā krosa klasei startēt ar radžu riepām, jo trasē jau šobrīd ir ledus, turklāt nākamajās dienās gaidāms sniegs. Lasīt visu »

Folkreiss/Autokross: Folkreisā Klasikas kauss, krosa riepu lēmums – ceturtdien

Otradiena, 20. janvāris, 2015.

Svētdien Upesciemā, nu jau visai droši, tiks aizvadīts LAF Folkreisa Ziemas kausa un LAF Krosa komisijas kausa trešais posms. Garkalnes autotrasē valda sals, kurš solās vēl pastiprināties. Rīkotāji gatavojas iepriecināt ar papildu ieskaitēm, piemēram, folkreisa Klasikas kausu. Uzmanību autokrosa braucējiem! Lēmums par riepām – ceturtdienas vakarā. Visiem kopā – kārtojam dokumentus! Lasīt visu »

Folkreiss/Autokross: Sākas pieteikšanās 25. janvāra Upesciema sacīkstei!

Otradiena, 13. janvāris, 2015.

Autocross.lv pieteikumu sadaļā publicētas veidlapas, lai varētu pieteikties 25. janvāra LAF Folkreisa Ziemas kausa un LAF Krosa komisijas kausa 3. posma sacīkstei Garkalnes autotrasē Upesciemā. Lasīt visu »

Folkreiss/Autokross: Upesciema sacīkste pārcelta uz 25. janvāri!

Pirmdiena, 12. janvāris, 2015.

Vērojot laika prognozes ir skaidrs, ka arī šonedēļ paredzētā LAF Folkreisa Ziemas kausa un LAF Krosa komisijas kausa trešā posma sacīkste nevarēs notikt savā sākotnējā datumā: 17. janvāra cīņa pārcelta uz svētdienu, 25. janvāri. Lasīt visu »

| v4.0 7-`12| © 2015 Autocross.lv , visas tiesības paturētas | Log in |
redaktors: Viesturs Saukāns viesturs@autocross.lv
dizains / tehniskā puse: Krišjānis Saukāns krisjanis@autocross.lv

Pārslēgt uz mobilo vrsiju