Aptauja

Jānim Baumanim 2015. gadā:

Rezultāti

Loading ... Loading ...
Partneri

Uzzini pirmais!

Uzzini pirmais!

Princips! Autosports pret pārējiem – jāuzvar!

Ceturtdiena, 18. decembris, 2014.

Vēl četras dienas atlikušas līdz Delfi.lv balsojuma par 2014. gada populārāko sportistu Latvijā. Šīs akcijas otrajā kārtā tiekas Reinis Nitišs, Ernests Gulbis un Andrejs Rastorgujevs. Autosporta līdzjutēju uzdevums – spiežam pogas par savējo un principa pēc valstī allaž ēnā turēto autosportu uznesam nebijušos augstumos! Brīdis ir ļoti svarīgs: Reinis un Gulbis ceturtdienas vakarā ir praktiski uz vienas līnijas! Lasīt visu »

Folkreiss/Autokross: Šogad trases klusēs, pieteikšanās Vecpilij norisinās

Trešdiena, 17. decembris, 2014.

Brenguļos iesāktie LAF Folkreisa Ziemas kauss un LAF Krosa komisijas kauss turpināsies ne ātrāk par 3. janvāri, jo atlikušajās decembra nedēļās sals netiek prognozēts. Taču tas netraucē sportistiem veikt pieteikšanos Vecpils posmam, kurš notiks vai nu 3. janvārī, vai tiks pārcelts uz 11. janvāri (vai tiks atcelts). Lasīt visu »

Folkreiss/Autokross: Brenguļu izdzīvošanas šovā uzvar Ivo Gabrāns un Ints Jeršovs

Svētdiena, 14. decembris, 2014.

LAF Folkreisa Ziemas kausa un LAF Krosa komisijas kausa pirmajā posmā Brenguļu autotrasē uzvaru folkreisā guva ar 1. numuru braucošais Ivo Gabrāns. Autokrosa klasē, prognozēti, uzvarēja Ints Jeršovs ar pilnpiedziņas auto. Sestdienas vētra, lietus un atkusnis sacīksti paredzami pārvērta izdzīvošanas cīņās, tomēr pirmie jaunās sezonas punkti sadalīti. Lasīt visu »

Folkreiss/Autokross: Startē ziemas folkreisa un autokrosa sezona

Piektdiena, 12. decembris, 2014.

Svētdien, 14. decembrī pl.11:00 Valmierā, Brenguļu autotrasē startēs LAF Folkreisa Ziemas kausa  un LAF Krosa komisijas autokrosa kausa izcīņa. Par spīti laika apstākļiem, gandrīz trīs desmiti dalībnieku gatavojas sadalīt pirmās uzvaras un kopvērtējuma punktus. Lasīt visu »

Autokross/Folkreiss: Brenguļi būs! Krosā bez radzēm (Video no trases!)

Ceturtdiena, 11. decembris, 2014.

Autocross.lv ceturtdien veica Brenguļu autotrases apskati, un konstatēja, ka trase pusdienlaikā pilnībā atbilda sacensību vajadzībām. Krosa klasei gan būs jāstartē ar riepām bez radzēm. Lasīt visu »

Folkreiss/Autokross: Tie, kuri pieteikušies, izaicina!

Pirmdiena, 8. decembris, 2014.

Šo svētdien, 14. decembrī paredzēts starts LAF Folkreisa Ziemas kausa un LAF Krosa komisijas autokrosa kausa pirmajam posmam Brenguļos. Lai gan ziema mūs jau atkal māna, šobrīd netiek izskatīta sacensību atcelšana. Tie, kuri jau pieteikušies, izaicina pārējos uz cīņu! Lasīt visu »

Folkreiss/Autokross: Startē pieteikšanās pirmajam ziemas posmam!

Svētdiena, 30. novembris, 2014.

Autocross.lv labajā pusē atrodamas pieteikuma veidlapas 2015. gada LAF Folkreisa Ziemas kausa un LAF Krosa komisijas autokrosa kausa pirmajai sacīkstei, kas norisināsies 14. decembrī Valmierā, Brenguļu autotrasē! Lasīt visu »

Folkreiss/Autokross: Nav iemesla neticēt 14. decembrim!

Trešdiena, 26. novembris, 2014.

Nav iemesla uzskatīt, ka 14. decembra LAF Folkreisa Ziemas kausa un LAF Krosa komisijas kausa pirmais posms būtu paredzēts, lai to atceltu. Pēc sarunām spriežot, daudzi sportisti un līdzjutēji nosprieduši, ka divarpus nedēļu laikā īstas ziemas vēl nebūs. Taču šobrīd viss tiek gatavots tā, lai posms notiktu. Lasīt visu »

Dažādi: Uzmanību, apbalvošanas dalībnieki!

Otradiena, 25. novembris, 2014.

LAF Krosa komisija atgādina, ka līdz 1. decembrim jānokārto nepieciešamās lietas (pieteikšanās, maksājumi), lai laicīgi būtu skaidra situācija par 13. decembra LAF Krosa komisijas apbalvošanas pasākumu Ogrē! Lasīt visu »

Autokross: Eiropas autokross nākamgad tikai piecās valstīs

Trešdiena, 19. novembris, 2014.

Eiropas autokrosa čempionāta neoficiālajā kalendārā šobrīd iekļauti astoņi posmi – divi Vācijā, divi Čehijā, divi Francijā un pa vienam Itālijā un Ungārijā. Šis ir viens no īsākajiem EČ kalendāriem pēdējos gados. Diemžēl pirmo reizi brīvās Latvijas laikā ar bez Mūsas posma. Lasīt visu »

| v4.0 7-`12| © 2014 Autocross.lv , visas tiesības paturētas | Log in |
redaktors: Viesturs Saukāns viesturs@autocross.lv
dizains / tehniskā puse: Krišjānis Saukāns krisjanis@autocross.lv

Pārslēgt uz mobilo vrsiju