Aptauja

Jānim Baumanim 2015. gadā:

Rezultāti

Loading ... Loading ...
Partneri

Uzzini pirmais!

Uzzini pirmais!

Autokross/Folkreiss: Aizvadīta aizraujoša sportistu sapulce

Sestdiena, 21. marts, 2015.

Sestdienas rītā Ogrē aizvadīta autokrosa un folkreisa braucēju sapulce, kurā piedalījās aptuveni 40 interesentu. Par sapulces garāko, taču arī aizraujošāko daļu kļuva 2013. un 2014. gada spilgtāko avāriju apskatīšana, kur sportisti un tiesneši dalījās iespaidos un vērtējumos par ekrānā redzēto. Lasīt visu »

Autokross/Rallijkross: Borševskis: „Ceru, ka čempionam nebūs miera!”

Sestdiena, 21. marts, 2015.

Pēc mēneša Smiltenē Latvijas autokrosa čempionātā plāno debitēt Jānis Borševskis. Lai gan viņš nebūs vienīgais debitants, viņa izvēlētā tehnika – Mitsubishi Evo IX – sola pievienošanos Open klases līderu pulkam. Pats viņš kautrīgi atzīmē – gribētos, lai līdz šim valdījušais čempiona Agra Bredika Evo VIII būtu blakus starta laukumā. Lasīt visu »

Rallijkross/Folkreiss: Sākusies pieteikšanās 333 posmam!

Piektdiena, 20. marts, 2015.

Kopš ceturtdienas Autocross.lv un LAF.lv publicēts nolikums un pieteikumu veidlapa rallijkrosa, folkreisa un kroskartu cīņām, kas 2. maijā norisināsies sporta kompleksā 333. SK Autocross.lv rallijkrosa kauss būs gan SuperCar, gan Nacionālās klases (LAF Krosa komisijas kauss), gan kroskartu, gan folkreisa (LAF Folkreisa Vasaras kauss) ieskaitē. Lasīt visu »

Autokross: Sestdien sportistu sapulce, precizēti ķiveru noteikumi

Piektdiena, 20. marts, 2015.

LAF Krosa komisija atgādina, ka sestdien, 21. aprīlī Ogrē notiks autokrosa un folkreisa sportistu sapulce. Savukārt līdz tam mainīti ķiveru noteikumi, ievērojami atvieglojot sākotnēji pieņemtos noteikumus. Lasīt visu »

Autokross: Sezonas sākuma baumu lappusīte

Trešdiena, 18. marts, 2015.

Skaidrs, ka līdzjutējiem un arī Autocross.lv kolektīvam nav miera attiecībā uz jaunumiem šajā sezonā, tāpēc neliels baumu un faktu apkopojums par interesantajām lietām. Lasīt visu »

Autokross: Rezervācija Smiltenes posma dalībnieku parkā

Piektdiena, 13. marts, 2015.

Līdz ar pieteikšanās sākumu Latvijas un Baltijas čempionāta pirmajam posmam organizatori atvēruši arī vietu rezervēšanu dalībnieku parkā. Šo opciju var izmantot sportisti, kuri ir saņēmuši LAF braucēju licences un nosūtījuši pieteikumu sacensībām. Lasīt visu »

Autokross: Sākas pieteikšanās Smiltenes posmam!

Ceturtdiena, 12. marts, 2015.

LAF mājas lapā autokrosa sadaļās publicēts Latvijas, Lietuvas un Baltijas autokrosa čempionāta pirmā posma Smiltenē nolikums, kā arī pieteikuma veidlapas. Tas nozīmē, ka oficiāli startējusi arī sportistu pieteikšanās. Lasīt visu »

Autokross/Folkreiss: Sapulce sportistiem – ļoti svētīga

Pirmdiena, 9. marts, 2015.

21. martā paredzētā sapulce sportistiem varētu būt ļoti noderīga, jo vēl bez klasiskajiem sapulču jautājumiem šī būs iespēja, pirmkārt, licencēties. Otrkārt, viens no punktiem paredz sacensību galveno tiesnešu komentārus un atsevišķus skaidrojumus par kontaktiem trasē, kas lielā mērā ir viena no skaļākajām tēmām liela un maza mēroga sacensībās. Lai arī kopumā uzsvars tiks likts uz Latvijas autokrosa čempionāta dalībniekiem, uz sapulci var ierasties visu Krosa komisijas disciplīnu pārstāvji. Lasīt visu »

Autokross: Sportistu sapulce 21. martā Ogrē

Piektdiena, 6. marts, 2015.

Sestdien, 21. martā pl.10:00 Ogrē, Hotel Club 1934 notiks LAF Krosa komisijas sportistu sapulce, kurā aicināti piedalīties Latvijas autokrosa čempionāta dalībnieki. Šī būs iespēja arī pavirzīt uz priekšu licencēšanās procesus un citas nianses, kā arī kopīgi sagatavoties gaidāmajai sezonai. Lasīt visu »

Autokross: Latvijas autokrosa čempionāts gatavs startam!

Piektdiena, 27. februāris, 2015.

LAF mājas lapā publicēts 2015. gada Latvijas autokrosa čempionāta nolikums, kas nozīmē, ka formāli viss sagatavots LČ startam. Pirmais Latvijas un arī Baltijas čempionāta posms notiks 26. aprīlī Smiltenē, Tepera trasē. Lasīt visu »

| v4.0 7-`12| © 2015 Autocross.lv , visas tiesības paturētas | Log in |
redaktors: Viesturs Saukāns viesturs@autocross.lv
dizains / tehniskā puse: Krišjānis Saukāns krisjanis@autocross.lv

Pārslēgt uz mobilo vrsiju