Aptauja

Šovasar visvairāk gaidu:

Rezultāti

Loading ... Loading ...
Partneri

Uzzini pirmais!

Uzzini pirmais!

Autokross: Vecpils autotrasē ne tikai autokross!

Ceturtdiena, 31. jūlijs, 2014.

Nedēļas nogalē Vecpils autotrasē līdz ar autokrosa un folkreisa sacensībām dažādas patīkamas izdarības arī skatītājiem un arī pašiem sportistiem! Skrējiens trasē, slapjo kreklu konkurss drosminiecēm, futbola turnīrs un dejas līdz rītam savienos Latvijas autokrosa čempionāta posmu sestdien un LAF Folkreisa Vasaras kausa sacīksti svētdien. Lasīt visu »

Folkreiss/Autokross: Pēdējā pieteikumu diena!

Trešdiena, 30. jūlijs, 2014.

Trešdiena ir pēdējā diena, lai pieteiktos svētdienas, 3. augusta LAF Folkreisa Vasaras kausa un LAF Krosa komisijas autokrosa kausa cīņām Vecpils autotrasē. Trešdienas pēcpusdienā folkreisā saņemti 24 pieteikumi, bet krosā – tikai četri. Tas nozīmē, ka pēdējās stundas pieteikumu cīņās būs atraktīvas. Lasīt visu »

Autokross: Senioram neveiksme, juniors vēlreiz septītais

Otradiena, 29. jūlijs, 2014.

Eiropas autokrosa čempionāta posmā Madžorā, Itālijā, Ervins Grencis guva 21. vietu SuperBuggy klasē, bet Justs Grencis sasniedza septīto pozīciju JuniorBuggy ieskaitē, otro reizi pēc kārtas atkārtojot savu labāko sasniegumu Eiropā. Lasīt visu »

Autokross: Latviešiem panākumi Varstu

Otradiena, 29. jūlijs, 2014.

Latvijas autokrosa smago auto braucēji veiksmīgi aizvadījuši Baltijas kausa posmu Igaunijā, Varstu trasē. D12 klasē uz pjedestāla Bruno Leimanis un Andris Jurciņš, bet D6000 otrā vieta Jānim Kozlovskim. Baltijas kausa kopvērtējumā D12 klasē pirmajā trijniekā tikai Latvijas sportisti. Lasīt visu »

Autokross: Vecpilij 60 pieteikumu, dažas interesantas nianses

Piektdiena, 25. jūlijs, 2014.

Trešdien, noslēdzoties pieteikumu termiņam, Latvijas autokrosa čempionāta Vecpils posmam bija saņemti pāris intriģējoši pieteikumi. Turklāt vēl ceturtdien – dienu pēc termiņa – pieteicās vēl vairāki sportisti, kuri, visticamāk, būs spiesti palikt bez laika kontroles braucieniem. Kas jauns sarakstos? Lasīt visu »

Autokross/Folkreiss: Ievērojamas izmaiņas autokrosa un folkreisa sezonas nogalē!!!

Trešdiena, 23. jūlijs, 2014.

Uzmanību! LAF Krosa komisija paziņo, ka spiesta veikt ievērojamas izmaiņas šā gada Latvijas un Baltijas autokrosa, kā arī LAF Folkreisa Vasaras kausa kalendārā. Mūsas posms likvidēts, bet jau zināmas alternatīvas: Folkreiss debitēs Aizkrauklē, bet Latvijas un Baltijas čempionāta fināls – Lietuvā, Šakjai trasē! Lasīt visu »

Autokross: Pēdējā Vecpils posma pieteikumu diena

Trešdiena, 23. jūlijs, 2014.

Trešdiena, 23. jūlijs ir pēdējā diena, kad jāpiesakās Latvijas autokrosa čempionāta trešajam posmam Vecpils autotrasē. Pirms izšķirošās dienas sacīkstēm pieteikusies aptuveni puse no dalībniekiem, tāpēc trešdiena būs interesanta pieteikumu ziņā. Lasīt visu »

Autokross: Sveiciens no Vecpils autotrases!

Otradiena, 22. jūlijs, 2014.

Nākamnedēļ, 2. augustā Vecpils autotrasē Latvijas autokrosa čempionāta trešais posms. Pirmo reizi arī čempionāta dalībnieki varēs iemēģināt trases pretējo virzienu! Līdz ar to skaidrs – sportisti zina, kāds trasē ir segums, taču līkumi un praktiski visa trase – jaunums. Uzmanību sportistiem, informācija saistībā ar dalībnieku parka novitātēm. Lasīt visu »

Autokross: LIVE: Grenči sestais un septītais Francijā!

Svētdiena, 20. jūlijs, 2014.

Ervins un Justs Grenči cīnās Eiropas autokrosa čempionāta piektajā posmā Francijā. Ervins SuperBuggy klasē, Justs – JuniorBuggy.

Folkreiss/Autokross: Brenguļu drāmā atkal jauns pjedestāla sastāvs

Sestdiena, 12. jūlijs, 2014.

LAF Folkreisa Vasaras kausā katrā posmā bijuši dažādi pjedestāla pozīciju guvēji, trijos posmos – deviņi. Trešajā sacīkstē Brenguļos pirmo uzvaru šosezon izcīnīja Renārs Ēķis (Jelgava, Autocross.lv Folkreisa komanda), aiz sevis atstājot savus pirmos pjedestālus guvušos Kasparu Bērzlapu (Ozolnieki) un Jāni Āboliņu (Baldone). Krosā, kurā tika sapulcināts dalībnieku kvorums, uzvara Raimondam Jerānam. Lasīt visu »

| v4.0 7-`12| © 2014 Autocross.lv , visas tiesības paturētas | Log in |
redaktors: Viesturs Saukāns viesturs@autocross.lv
dizains / tehniskā puse: Krišjānis Saukāns krisjanis@autocross.lv

Pārslēgt uz mobilo vrsiju