Aptauja

Šovasar visvairāk gaidu:

Rezultāti

Loading ... Loading ...
Partneri

Uzzini pirmais!

Uzzini pirmais!

Folkreiss/Autokross: Sestdien Aizkrauklē folkreiss un autokross

Pirmdiena, 1. septembris, 2014.

Sestdien Aizkraukles autotrasē norisināsies LAF Folkreisa Vasaras kausa 5. posms, kā arī Aizkraukles autotrases kausa izcīņa autokrosā. Laba iespēja iemēģināt jaunu trasi! Lasīt visu »

Autokross: LIVE: Baltijas čempionāta posms Vilkičos!

Svētdiena, 31. augusts, 2014.

Svētdien Lietuvā, Vilkiču trasē norisinās Baltijas autokrosa čempionāta posms vieglajām automašīnām un bagijiem. Baltijas sezonas trešā no četrām sacīkstēm, tātad izšķiroša titulu un kopvērtējumu ziņā! Uz starta 1600, 2000 Super, Open, VAZ Klasika, B600, Buggy 1600, kā arī Beta/Mini bagiju klase, kurai nav Baltijas ieskaite, taču veidojas laba sadarbība starp abām valstīm.

Autokross: Svētdien svarīgs Baltijas čempionāta posms Vilkičos

Sestdiena, 30. augusts, 2014.

Svētdien Lietuvā, Vilkiču trasē norisināsies Baltijas autokrosa čempionāta trešais posms. Tā kā šī ir priekšpēdējā sacīkste, šī ir pēdējā iespēja Latvijas sportistiem uzlabot pozīcija tā, lai pēdējā posmā pārliecinošāk pretendētu uz uzvaru kopvērtējumā. Lasīt visu »

Autokross: Svētdien Vilkiču Baltija, nejauciet Lietuvas!

Otradiena, 26. augusts, 2014.

Šo svētdien Lietuvā, Vilkiču trasē pie Klaipēdas norisināsies Baltijas autokrosa čempionāta trešais posms, kurā uz starta stāsies vismaz trīs valstu sportisti. Tā kā Latvijas čempionāta posms no Mūsas pārcelts uz citu Lietuvas trasi – Šakjai 13. septembrī – interesenti mēdz jaukt abas Lietuvas cīņas: tātad šonedēļ tikai Baltija Vilkičos, bet 13. septembrī Baltija un Latvija Šakjai. Lasīt visu »

Autokross: Grenči aiz fināla, Kuļikovski aiz punktiem

Pirmdiena, 25. augusts, 2014.

Eiropas autokrosa čempionāta priekšpēdējais posms Ungārijā noslēdzies ar mainīgiem rezultātiem Latvijas sportistiem. SuperBuggy klasē Ervins Grencis sasniedza 11. vietu, bet JuniorBuggy klasē Justs Grencis guva 12. pozīciju. Brāļiem sacīkste neveiksmīga: Andris Kuļikovskis Buggy 1600 klasē sasniedza 23. vietu, bet Juris Kuļikovskis SuperBuggy – 26. vietā. Lasīt visu »

Autokross: LIVE: Pirmie tituli jau šodien Smiltenē?

Svētdiena, 24. augusts, 2014.

Svētdien Smiltenē norisinās Latvijas autokrosa čempionāta 4. posms, kā arī Baltijas kausa sacīkste smagajām automašīnām, kurām arī Igaunijas čempionāta ieskaite. Cīņa deviņās klasēs: 1600, 2000 Super, Open, VAZ Klasika, B600, Beta, D12, B6000, D13. Dienas garumā, iespējams, tiks noskidroti pirmie šā gada Latvijas čempioni!

Autokross: Latvijas autokrosa čempionāts ceļā uz pirmajiem čempiontituliem

Ceturtdiena, 21. augusts, 2014.

Svētdien, 24. augustā pl. 10:00 Smiltenē, Tepera trasē notiks Latvijas autokrosa čempionāta ceturtais posms, kas būs seriāla priekšpēdējā cīņa. Lai gan kopumā kopvērtējuma situācija ir ļoti sarežģīta, atsevišķās klasēs, iespējams, jau svētdien uzzināsim pirmos jaunos čempionus. Lasīt visu »

Autokross: Rūdolfs Bogens gatavojas startam

Trešdiena, 20. augusts, 2014.

Pēc Sporta kluba Melatlux pārstāvju un 1600 klases braucēja Rūdolfa Bogena tikšanās ar LAF Krosa komisijas vadītāju pavilkta svītra Vecpils-2 sacīkstes 1600 incidentu sāgai, un sportists gatavojas nākamajam posmam Smiltenē, Tepera trasē. Lasīt visu »

Autokross: Ko sarūpē Smiltenes dalībnieku saraksts?

Otradiena, 19. augusts, 2014.

Pēc neliela atvaļinājuma Autocross.lv ķeras pie Latvijas autokrosa čempionāta priekšpēdējā – ceturtā posma gaidīšanas svētkiem. Kas šo svētdien, 24. augustā startēs Smiltenē, Tepera trasē? Protams, lielākā daļa regulāro čempionāta uzvaru un punktu dalītāju. Taču ir vēl pa kādai niansei. Lasīt visu »

Autokross: Latviešiem labi rezultāti Čehijā

Pirmdiena, 18. augusts, 2014.

Eiropas autokrosa čempionāta septītajā posmā Čehijā, Pržerovas trasē lieliskus rezultātus sasnieguši Latvijas braucēji. SuperBuggy klasē Ervins Grencis atkārtoja savu labāko rezultātu Eiropā – sesto vietu, bet Andris Kuļikovskis Buggy 1600 klasē sasniedza septīto pozīciju. Lasīt visu »

| v4.0 7-`12| © 2014 Autocross.lv , visas tiesības paturētas | Log in |
redaktors: Viesturs Saukāns viesturs@autocross.lv
dizains / tehniskā puse: Krišjānis Saukāns krisjanis@autocross.lv

Pārslēgt uz mobilo vrsiju