Aptauja

Jānim Baumanim 2015. gadā:

Rezultāti

Loading ... Loading ...
Partneri









Uzzini pirmais!


Uzzini pirmais!

Kalendāri

Kopējais kalendārs

2014. gada LAF Krosa komisijas kalendāra plāns

Datums
Trase
Valsts
Posms
Seriāls
Klases
Komentārs

22.12.2013.

 

 

 

Brenguļi LAT 1 FZK Fr Laikapstākļi
Brenguļi LAT 1 KKK LČ Salonauto Laikapstākļi
 !!! 18.01. Upesciems LAT 2 FZK Fr Pārc.uz18.01.
Upesciems LAT 2 KKK LČ Salonauto Pārc.uz18.01.
25.01.
Vecpils LAT 3 FZK Fr
Vecpils LAT 3 KKK LČ Salonauto
09.02.
Mūsa LAT 4 FZK Fr Pārc.no8.02.
Mūsa LAT 4 KKK LČ Salonauto Pārc.no8.02.
02.03. Smiltene LAT 5 FZK Fr Laikapstākļi
Smiltene LAT 5 KKK LČ Salonauto Laikapstākļi
09.03. Brenguļi LAT 6 FZK Fr Laikapstākļi
Brenguļi LAT 6 KKK LČ Salonauto Laikapstākļi
27.04. Smiltene LAT 1 1600,2000S,Open,VAZ,B600,Beta
Smiltene LAT 1 1600,2000S,Open,VAZ,B600,B1600
Smiltene LAT 1 BK D12
03.05. Ludza LAT 7 KKK LČ Salonauto
Ludza LAT 1 FVK Fr
03.-04.05. Montalegre POR 1 WRX SC
Montalegre POR 1 ERX S1600,TC
04.05. Essē FRA 1 RCE SC,S1600,TC
10.-11.05. Marijampole LIT 2 1600,2000S,Open,VAZ,B600,B1600
17.-18.05. Zēlova GER 1 EAX SB,B1600,TAX,JB
18.05. Njirada HUN 2 RCE SC,S1600,TC
23.-24.05. Mūsa LAT 2 EAX SB,B1600,TAX,JB
Lidenhila GBR 2 WRX SC
Lidenhila GBR 1 ERX SC SC
Lidenhila GBR 2 ERX S1600,TC
01.06. Vilkiči LIT 3 RCE SC,S1600,TC
06.06. Tapa EST 2 BK D12
Tapa EST 1 BK B6000
07.06. Arborga SWE 1 NEZ CK CK85,125,250,650
14.-15.06. Hella NOR 3 WRX SC
Hella NOR 2 ERX SC SC
Hella NOR 3 ERX S1600,TC
21.-22.06. Nisuma DEN 1 NEZ RX S1600,2000,Open,SC
Nisuma DEN 2 NEZ CK CK85,125,250,650
28.06. Vecpils LAT 2 1600,2000S,Open,VAZ,B600,Beta
29.06. Vecpils LAT 2 FVK Fr
Vecpils LAT 8 KKK LČ Salonauto
28.-29.06. Mačenberga GER 3 EAX SB,B1600,TAX,JB
Momarkena NOR 2 NEZ RX S1600,2000,Open,SC
Kouvola FIN 4 WRX SC
Kouvola FIN 4 ERX S1600,TC
05.-06.07. Novapaka CZE 4 EAX SB,B1600,TAX,JB
Hēljesa SWE 5 WRX SC
Hēljesa SWE 5 ERX S1600,TC
12.07. Brenguļi LAT 3 FVK Fr
Brenguļi LAT 9 KKK LČ Salonauto
 12.-13.07. Meteta BEL 6 WRX SC
Meteta BEL 3 ERX SC SC
Meteta BEL 6 ERX S1600,TC
 19.-20.07. Vilkiči LIT 3 NEZ RX S1600,2000,Open,SC
Senžorža FRA 5 EAX SB,B1600,TAX,JB
27.07. Varstu EST 3 BK D12
Varstu EST 2 BK B6000
 26.-27.07. 333 LAT 4 NEZ RX S1600,2000,Open,SC
Madžora ITA 6 EAX SB,B1600,TAX,JB
27.07. Kerlabo FRA 4 RCE SC,S1600,TC
 02.08. Vecpils LAT 3 1600,2000S,Open,VAZ,B600,Beta
 03.08. Vecpils LAT 4 FVK Fr
Vecpils LAT 10 KKK LČ Salonauto
07.-08.08. Truā Rivjēra CAN 7 WRX SC
10.08. Masmehelēna BEL 5 RCE SC,S1600,TC
 16.-17.08. Pržerova CZE 7 EAX SB,B1600,TAX,JB
17.08. Valkensvārda NED 6 RCE SC,S1600,TC
 24.08. Smiltene LAT 4 1600,2000S,Open,VAZ,B600,Beta
Smiltene LAT 4 BK D12
Smiltene LAT 3 BK B6000
 23.-24.08. Njirada HUN 8 EAX SB,B1600,TAX,JB
 30.-31.08. Vilkiči LIT 3 1600,2000S,Open,VAZ,B600,B1600
06.09. Aizkraukle LAT 5 FVK Fr
13.09. Šakiai LIT 5 1600,2000S,Open,VAZ,B600,Beta
Šakiai LIT 5 1600,2000S,Open,VAZ,B600,B1600
Šakiai LIT 4 BK B6000
Lohīka FRA 8 WRX SC
Lohīka FRA 7 ERX S1600,TC
13.-14.09. Sentiņī d.V. FRA 9 EAX SB,B1600,TAX,JB
Hivinkā FIN 4 NEZ CK CK85,125,250,650
14.09. Sosnova CZE 7 RCE SC,S1600,TC
20.09. Hinsa EST 5 BK D12
Hinsa EST 5 BK B6000
21.09. Brenguļi LAT 6 FVK Fr
Brenguļi LAT 11 KKK LČ Salonauto
20.-21.09. Bukstehūde GER 9 WRX SC
Bukstehūde GER 4 ERX SC SC
Bukstehūde GER 8 ERX S1600,TC
27.-28.09. Frančakorta ITA 10 WRX SC
Frančakorta ITA 5 ERX SC SC
Frančakorta ITA 9 ERX S1600,TC
11.-12.10. Stambula TUR 11 WRX SC
 22.-23.11. Sanluisa ARG 12 WRX SC

Sadalījums pa klasēm

Latvijas čempionāts (1600, 2000 Super, Open, VAZ Klasika, B600, Beta)

1. posms: 27. aprīlis, Smiltene, Tepera trase
2. posms: 28. jūnijs, Vecpils, Vecpils autotrase
3. posms: 02. augusts, Vecpils, Vecpils autotrase
4. posms: 24. augusts, Smiltene, Tepera autotrase
5. posms: 13. septembris, Lietuva, Šakiai

Baltijas čempionāts (1600, 2000 Super, Open, VAZ Klasika, B600, Buggy 1600)

1. posms: 27. aprīlis, Smiltene, Tepera trase
2. posms: 10.-11. maijs, Lietuva, Marijampole
3. posms: 30.-31. augusts, Lietuva, Vilkiči
4. posms: 13. septembris, Lietuva, Šakiai

Baltijas kauss (B6000)

1. posms: 06. jūnijs, Igaunija, Tapa
2. posms: 27. jūlijs, Igaunija, Varstu
3. posms: 24. augusts, Latvija, Smiltene
4. posms: 13. septembris, Lietuva, Šakiai
5. posms: 20. septembris, Igaunija, Hinsa

Baltijas kauss (D12)

1. posms: 27. aprīlis, Latvija, Smiltene
2. posms: 06. jūnijs, Igaunija, Tapa
3. posms: 27. jūlijs, Igaunija, Varstu
4. posms: 24. augusts, Latvija, Smiltene
5. posms: 20. septembris, Igaunija, Hinsa

LAF Folkreisa Ziemas kauss

1. posms: 22. decembris, Valmiera, Brenguļu autotrase (Laikapstākļi)
2. posms: 18. janvāris, Upesciems, Garkalnes autotrase (Pārcelts no 11.01.)
3. posms: 25. janvāris, Vecpils, Vecpils autotrase
4. posms: 09. februāris, Bauska, SK Mūsa (Pārcelts no 08.02.)
5. posms: 02. marts, Smiltene, Tepera trase (Laikapstākļi)
6. posms: 09. marts, Valmiera, Brenguļu autotrase (Laikapstākļi)

LAF Folkreisa Vasaras kauss

1. posms: 03. maijs, Ludza, Makašānu trase
2. posms: 29. jūnijs, Vecpils, Vecpils autotrase
3. posms: 12. jūlijs, Valmiera, Brenguļu autotrase
4. posms: 03. augusts, Vecpils, Vecpils autotrase
5. posms: 06. septembris, Aizkraukle
6. posms: 21. septembris, Valmiera, Brenguļu autotrase

LAF Krosa komisijas kauss (LČ salonauto klases)

1. posms: 22. decembris, Valmiera, Brenguļu autotrase (Laikapstākļi)
2. posms: 18. janvāris, Upesciems, Garkalnes autotrase (Pārcelts no 11.01.)
3. posms: 25. janvāris, Vecpils, Vecpils autotrase
4. posms: 09. februāris, Bauska, SK Mūsa (Pārcelts no 08.02.)
5. posms: 02. marts, Smiltene, Tepera trase (Laikapstākļi)
6. posms: 09. marts, Valmiera, Brenguļu autotrase (Laikapstākļi)
7. posms: 03. maijs, Ludza
8. posms: 29. jūnijs, Vecpils, Vecpils autotrase
9. posms: 12. jūlijs, Valmiera, Brenguļu autotrase
10. posms: 03. augusts, Vecpils, Vecpils autotrase
11. posms: 21. septembris, Valmiera, Brenguļu autotrase

Latvijas Bērnu čempionāts (Beta)

1. posms: 27. aprīlis, Smiltene, Tepera trase
2. posms: 28. jūnijs, Vecpils, Vecpils autotrase
3. posms: 02. augusts, Vecpils, Vecpils autotrase
4. posms: 24. augusts, Smiltene, Tepera autotrase
5. posms: 13. septembris, Lietuva, Šakiai

NEZ Rallijkrosa čempionāts

1. posms: 21.-22. jūnijs, Dānija, Nisuma
2. posms: 28.-29. jūnijs, Norvēģija, Momarkena
3. posms: 19.-20. jūlijs, Lietuva, Vilkiči
4. posms: 26.-27. jūlijs, Latvija, SK 333

NEZ CK čempionāts

1. posms: 07. jūnijs, Zviedrija, Arborga
2. posms: 21.-22. jūnijs, Dānija, Nisuma
3. posms: 02. augusts: Norvēģija, Solēra
4. posms: 20. septembris, Somija, Hivinkā

Pasaules rallijkrosa čempionāts

1. posms: 03.-04. maijs, Portugāle, Montalegre
2. posms: 24.-25.maijs, Lielbritānija, Lidenhila
3. posms: 14.-15. jūnijs, Norvēģija, Hella
4. posms: 28.-29. jūnijs, Somija, Kouvola
5. posms: 05.-06. jūlijs, Zviedrija, Hēljesa
6. posms: 12.-13. jūlijs, Beļģija, Meteta
7. posms: 07.-08. augusts, Kanāda, Truā Rivjēra
8. posms: 06.-07. septembris, Francija, Lohīka
9. posms: 20.-21. septembris, Vācija, Bukstehūde
10. posms: 27.-28. septembris, Itālija, Frančakorta
11. posms: 11.-12. oktobris, Turcija, Stambula
12. posms: 22.-23. novembris, Argentīna, Sanluisa

Eiropas rallijkrosa čempionāts (SuperCar)

1. posms: 24.-25.maijs, Lielbritānija, Lidenhila
2. posms: 14.-15. jūnijs, Norvēģija, Hella
3. posms: 12.-13. jūlijs, Beļģija, Meteta
4. posms: 20.-21. septembris, Vācija, Bukstehūde
5. posms: 27.-28. septembris, Itālija, Frančakorta

Eiropas rallijkrosa čempionāts (Super 1600, TouringCar)

1. posms: 03.-04. maijs, Portugāle, Montalegre
2. posms: 24.-25.maijs, Lielbritānija, Lidenhila
3. posms: 14.-15. jūnijs, Norvēģija, Hella
4. posms: 28.-29. jūnijs, Somija, Kouvola
5. posms: 05.-06. jūlijs, Zviedrija, Hēljesa
6. posms: 12.-13. jūlijs, Beļģija, Meteta
7. posms: 06.-07. septembris, Francija, Lohīka
8. posms: 20.-21. septembris, Vācija, Bukstehūde
9. posms: 27.-28. septembris, Itālija, Frančakorta

Eiropas autokrosa čempionāts

1. posms: 17.-18. maijs, Vācija, Zēlova
2. posms: 23.-25. maijs, Latvija, SK Mūsa
3. posms: 28.-29. jūnijs, Vācija, Mačenberga
4. posms: 05.-06. jūlijs, Čehija, Novapaka
5. posms: 19.-20. jūlijs, Francija, Senžorža de Montēgu
6. posms: 26.-27. jūlijs, Itālija, Madžora
7. posms: 16.-17. augusts, Pržerova, Čehija
8. posms: 23.-24. augusts, Ungārija, Njirada
9. posms: 13.-14. septembris, Francija, Sentiņī de Vēra

Rallycross Challenge Europe

1. posms: 05. maijs, Francija, Essē
2. posms: 18. maijs, Ungārija, Njirada
3. posms: 01. jūnijs, Lietuva, Vilkiči
4. posms:  27. jūlijs, Francija, Kerlabo
5. posms: 10. augusts,  Belģija, Masmehelēna
6. posms: 17. augusts, Nīderlande, Valkensvārda
7. posms: 14. septembris, Čehija, Sosnova

 

Pārslēgt uz mobilo vrsiju