Autokross: Prognozētie punktu krājēji otrajai sacīkstei nepiesakās

Viesturs Saukāns  16.01.2016 16:05 1

Lai gan tika prognozēts, ka šā gada galvenie LAF Krosa komisijas kausa kopvērtējuma uzvaras dalītāji būs pērnie medaļnieki Raivis Grigorovičs un Raimonds Lastmanis, abu nebūs uz starta Brenguļu posmā. Tas šā gada seriālu padara neprognozējamu, vismaz šobrīd.

Brenguļiem krosa klasē dalībnieku nav īpaši daudz – septiņi – taču cīņas par pjedestālu un arī ārpus tā būs aizraujošas, par to nav šaubu. Taču tādu pašu intrigu sagādā visas garās sezonas kopvērtējuma perspektīvas.

Ja pamatā Latvijas čempionātā startējošie braucēji Krosa komisijas kausu izmanto kā treniņu pasākumu un kopvērtējuma cīņās neiesaistās, tad skaidrs, ka par uzvaru cīnās regulārie kausa dalībnieki. Šobrīd ir grūti prognozēt, kuru no Upesciemā startējušajiem un Brenguļos pieteiktajiem var uzskatīt par regulārajiem kausa braucējiem.

Nojaušams, ka Lastmanis Upesciema sacīksti izmantoja, lai pārbaudītu tehniku iespējamai debijai Latvijas čempionātā. Arī Edijs Ošs, Raivis Grigorovičs un, iespējams, arī Juris Zembergs varētu nebūt gatavi visiem Krosa komisijas kausa posmiem. Līdz ar to sezona šķiet neparedzama.

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Smiltene, Tepera trase, 27.08.2017. Latvijas autokrosa čempionāta 6. posms /1600, 2000 Super, Open 2500, B600, VAZ Klasika, Mini. Open 4500./ Baltijas autokrosa kausa 3. posms, Igaunijas čempionāta posms /B6000, D12. D13/ Nolikums Pieteikums Dalībnieki (86) Reģistrācija parkā
Ungārija, Njirada, 26.-27.08.2017. Eiropas autokrosa čempionāta 7. posms /SuperBuggy, JuniorBuggy, Buggy 1600, TouringAX/ Latvijas sportisti: Ervins Grencis, Māris Līcis, Justs Grencis