Autokross/Rallijkross/Juniori: LIVE: Latvieši Pržerovā un Nisumā

Viesturs Saukāns  13.08.2016 17:55 7

Nedēļas nogalē Latvijas autokrosa braucēji aizvada Eiropas čempionāta sesto posmu Čehijā, Pržerovas trasē. Savukārt rallijkrosa un kroskartu cīnītāji spēkojas Dānijā, Nisumas trasē. Kā viņiem veicas?

 

 • Rieksti

  Milzīgs paldies Viesturam par visām šīm Live reportāžām!

 • Autokross

  Ervis otrais savā braucienā, braucot no pēdējās starta pozīcijas.

 • Ivo

  Īsumā no Prerovas. Justs Grencis finālā līdz pat pēdējam līkumam bija otrais aiz Vaneka. Tajā Vaneks sagriezās un Justs uzbrauca tam virsū nolaužot priekšējo riteni. Līdz ar to finišā ceturtais uz trīs riteņiem. SuperBuggy fināls pa stipru lietu, kas sākās līdz ar brauciena sākumu līdz ar to sanāca baigā slidināšanās, bet finišā viss labi, Grencis otrais. Andrim Kuļikovskim pusfinālā motoram izlīda klanis, bet kopumā no skatītāju viedokļa mači kā vienmēr super.

 • Fanuks

  Kura tad īsti vieta Odiņam ir?

  • Šie līdz beidzamam paši nezināja, liekas, ka piektā. Gaidīšu ofic rez.

 • Arnis Odiņš

  20-30 metrus pirms finiša biju 2.vietā, bet beigās 6.vietā..
  Pusfinālos un finālos sportiskā veiksme nebija Latviešu pusē..

  Super 1600 klasē 3 gb. auto noveda uz evakuatora (no pēdējā līkuma), viens finišēja uz 3 ratiem, viens nefinišēja, jā un uzvarētājam arì nebija durvis😊

  Trase lieliska, ātrums, laikam lielākais ar kādu ir braukts rx trasēs..
  Jāpārbūvē nedaudz krosa auto un var droši cīnīties ar NEZ ātrākajiem braucējiem..
  Laiks doties mājās..

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Vecpils, Vecpils autotrase, 22.07.2017. LAF Folkreisa Vasaras kausa 4. posms LAF Krosa komisijas autokrosa kausa 10. posms Nolikums Pieteikums - FR Pieteikums - komanda Pieteikums - KKK Dalībnieki FR (41) Dalībnieki KKK (3)
Vilkiči, Lietuva, 22.-23.07.2017. NEZ Rallijkrosa čempionāta 2. posms /NEZ Super 1600, NEZ 2000, NEZ Open/ Latvijas sportisti: -
Francija, Senžorža, 22.-23.07.2017. Eiropas autokrosa čempionāta 5. posms /JuniorBuggy, SuperBuggy, Buggy 1600, TouringAX/ Latvijas sportisti: Justs Grencis (JuniorBuggy), Ervins Grencis (SuperBuggy)