Kalendāri

2017. gada LAF Krosa komisijas kalendāra plāns

/Kopējā tabulā uzrādītas tikai finālu dienas/

Datums
Trase
Valsts
Posms
Seriāls
Klases
Komentārs
10.12. Brenguļi LAT  1. FZK FR Atcelts, laikapstākļi
10.12. Brenguļi LAT  1. KKK LČ salonauto Atcelts, laikapstākļi
11.12. Brenguļi  LAT  1. RXZ Lada, Brīvā Atcelts, laikapstākļi
26.12. Zilaiskalns LAT 2. RXZ Lada, Brīvā Atcelts, laikapstākļi
07.01. Smiltene LAT 3. RXZ Lada, Brīvā
14.01. Vecpils LAT 2. FZK FR
Vecpils LAT 2. KKK LČ salonauto
28.01. Brenguļi LAT 3. FZK FR Nakts posms
Brenguļi LAT 3. KKK LČ salonauto Nakts posms
. Brenguļi LAT 4. RXZ Lada, Brīvā Nakts posms
04.02. Zilaiskalns LAT 5. RXZ Lada, Brīvā
11.02. Pilskalni LAT 4. FZK FR
Pilskalni LAT 4. KKK LČ salonauto
18.02. Smiltene LAT 6. RXZ Lada, Brīvā Atcelts, laikapstākļi
25.02. Mūsa LAT 5. FZK FR
Mūsa LAT 5. KKK LČ salonauto
05.03. Smiltene LAT 6. FZK FR  Atcelts, laikapstākļi
Smiltene LAT 6. KKK LČ salonauto  Atcelts, laikapstākļi
02.04. Barselona SPA 1. WRX SC
Barselona SPA 1. ERX SC
Barselona SPA 1. ERX TC
22.04. Grēnlande NOR 1. NEZ SC SuperCar, RX2
23.04. Montalegre POR 2. WRX SC
Montalegre POR 1. ERX S1600
30.04. Smiltene LAT 1. LAČ 1600, 2000S, O2500, O4500, B600, VAZ, Mini
Smiltene LAT 1. BK Buggy 1600
07.05. Hokenheima GER 3. WRX SC
14.05. Mūsa LAT 1. FVK FR
Mūsa LAT 7. KKK LČ salonauto
14.05. Hēljesa SWE 1. NEZ CK 125,250,650,XTreme
14.05. Mitē BEL 4. WRX SC
Mitē BEL 2. ERX S1600
Mitē BEL 2. ERX TC
Mitē BEL 1. RX2 RX2
21.05. Rīga LAT 1. LRX S1600,TC,Open,Lada
21.05. Šakjai LIT 2. BK Buggy 1600
27.05. Vecpils LAT 2. LAČ 1600, 2000S, O2500, O4500, B600, VAZ, Mini
27.05. Hivinkē FIN 1. RXAc RX Academy
28.05. Lidenhila GBR 5. WRX SC
Lidenhila GBR 3. ERX TC
Lidenhila GBR 2. RX2 RX2
28.05. Zēlova GER 1. EAX SB,TAX,B1600,JB
03.06. Tapa EST 1. BKsm B6000, D12
04.06. Vilkiči LIT 2. EAX SB,TAX,B1600,JB
10.06. Brenguļi LAT 3. LAČ 1600, 2000S, O2500, O4500, B600, VAZ, Mini
11.06. Brenguļi LAT 2. FVK FR
Brenguļi LAT 8. KKK LČ salonauto
11.06. Hella NOR 6. WRX SC
Hella NOR 2. ERX SC
Hella NOR 4. ERX TC
Hella NOR 3. RX2 RX2
17.06. Birži LAT 2. LRX S1600,TC,Open,Lada
17.06. Solvalla SWE 2. NEZ SC SuperCar, RX2
17.06. Honkajoki FIN 2. RXAc RX Academy
25.06. Mačenberga GER 3. EAX SB,TAX,B1600,JB
02.07. Hēljesa SWE 7. WRX SC
Hēljesa SWE 3. ERX SC
Hēljesa SWE 3. ERX S1600
Hēljesa SWE 4. RX2 RX2
02.07. Novapaka CZE 4. EAX SB,TAX,B1600,JB
08.07. Pilskalni LAT 3. FVK FR
Pilskalni LAT 9. KKK LČ salonauto
08.07. Kānā FIN 3. RXAc RX Academy
09.07. Pilskalni LAT 4. LAČ 1600, 2000S, O2500, O4500, B600, VAZ, Mini
Pilskalni LAT 3. BK Buggy 1600
16.07. 333 LAT 1. NEZ RX 1600,2000,Open
333 LAT 2. NEZ CK 125,250,650,XTreme
333 LAT 3. LRX S1600,TC,Open,Lada
22.07. Vecpils LAT 4. FVK FR
Vecpils LAT 10. KKK LČ salonauto
23.07. Vilkiči LIT 2. NEZ RX 1600,2000,Open
23.07. Senžorža FRA 5. EAX SB,TAX,B1600,JB
29.07. Hinsa EST 2. BKsm B6000, D12
05.08. Vecpils LAT 5. LAČ 1600, 2000S, O2500, O4500, B600, VAZ, Mini
06.08. Truārivjēra CAN 8. WRX SC
Truārivjēra CAN 5. RX2 RX2
13.08. Kouvola FIN 3. NEZ RX 1600,2000,Open
Kouvola FIN 3. NEZ CK 125,250,650,XTreme
19.08. Vecpils LAT 5. FVK FR
Vecpils LAT 11. KKK LČ salonauto
19.08. Jalasjērvi FIN 4. RXAc RX Academy
20.08. Jelgava LAT 4. LRX S1600,TC,Open,Lada
20.08. Nisuma DEN 4. NEZ RX 1600,2000,Open
Nisuma DEN 3. NEZ SC SuperCar, RX2
20.08. Pržerova CZE 6. EAX SB,TAX,B1600,JB
27.08. Njirada HUN 7. EAX SB,TAX,B1600,JB
27.08. Smiltene LAT 6. LAČ 1600, 2000S, O2500, O4500, B600, VAZ, Mini
Smiltene LAT 3. BKsm B6000, D12
02.09. Mūsa LAT 5. LRX S1600,TC,Open,Lada
03.09. Loiēka FRA 9. WRX SC
Loiēka FRA 4. ERX SC
Loiēka FRA 4. ERX S1600
Loiēka FRA 6. RX2 RX2
09.09. Brenguļi LAT 6. FVK FR
Brenguļi LAT 12. KKK LČ salonauto Čempionu kross
09.09. Varstu EST 4. BKsm B6000, D12
10.09. Madžora ITA 8. EAX SB,TAX,B1600,JB
17.09. Biķernieki LAT 10. WRX SC
Biķernieki LAT 5. ERX SC
Biķernieki LAT 5. ERX S1600
17.09. Sentiņī FRA 9. EAX SB,TAX,B1600,JB
23.09. Birži LAT 6. LRX S1600,TC,Open,Lada
23.09. Kouvola FIN 5. RXac RX Academy
24.09. Marijampole LIT 4. BK Buggy 1600
01.10. Esteringa GER 11. WRX SC
Esteringa GER 6. ERX S1600
Esteringa GER 5. ERX TC
14.10. 333 LAT 7. LRX S1600,TC,Open,Lada
12.11. Keiptauna RSA 12. WRX SC
Keiptauna RSA 7. RX2 RX2


2017. gads

Latvijas autokrosa čempionāts un kauss (1600, 2000 Super, Open 2500, Open 4500 kauss, VAZ Klasika, B600)

  1. posms, 30. aprīlis – Smiltene, Tepera trase
  2. posms, 27. maijs – Vecpils, Vecpils autotrase
  3. posms, 10. jūnijs – Valmiera, Brenguļu autotrase
  4. posms, 09. jūlijs – Kalna pagasts, Pilskalnu autotrase
  5. posms, 05. augusts – Vecpils, Vecpils autotrase
  6. posms, 27. augusts – Smiltene, Tepera trase

Latvijas Bērnu čempionāts (Mini bagiji)

  1. posms, 30. aprīlis – Smiltene, Tepera trase
  2. posms, 27. maijs – Vecpils, Vecpils autotrase
  3. posms, 10. jūnijs – Valmiera, Brenguļu autotrase
  4. posms, 09. jūlijs – Kalna pagasts, Pilskalnu autotrase
  5. posms, 05. augusts – Vecpils, Vecpils autotrase
  6. posms, 27. augusts – Smiltene, Tepera trase

Baltijas autokrosa kauss (Buggy 1600)

  1. posms, 30. aprīlis – Smiltene, Tepera trase
  2. posms, 21. maijs – Lietuva, Šakjai trase
  3. posms, 09. jūlijs – Kalna pagasts, Pilskalnu autotrase
  4. posms, 23.-24. septembris – Lietuva, Marijampoles trase

Baltijas autokrosa kauss (D12, B6000)

  1. posms, 03. jūnijs – Igaunija, Tapa
  2. posms, 29. jūlijs – Igaunija, Hinsa
  3. posms, 27. augusts – Smiltene, Tepera trase
  4. posms, 09. septembris – Igaunija, Varstu

Latvijas rallijkrosa kauss (Super 1600, Touring 2000, LADA RX, Open)

  1. posms, 21.maijs – BKSB, Rīga
  2. posms, 17.jūnijs – Birži, Jēkabpils
  3. posms, 15.-16.jūlijs – SK 333, Ropaži
  4. posms, 20.augusts – Rullītis, Jelgava*
  5. posms, 02.septembris – Mūsa Raceland, Bauska*
  6. posms, 23.septembris – Birži, Jēkabpils
  7. posms, 14.oktobris – SK 333, Ropaži

* ja būs sagatavota trase licencēšanai

LAF Folkreisa Ziemas kauss

  1. posms, 10. decembris – Valmiera, Brenguļu autotrase (atcelts, laika apstākļi)
  2. posms, 14. janvāris – Vecpils, Vecpils autotrase
  3. posms, 28. janvāris – Valmiera, Brenguļu autotrase (nakts)
  4. posms, 11. februāris – Kalna pagasts, Pilskalnu autotrase
  5. posms, 25. februāris – Mūsa Raceland
  6. posms, 05. marts – Smiltene, Tepera autotrase (atcelts, laika apstākļi)

LAF Folkreisa Vasaras kauss

  1. posms, 14. maijs – Bauska, Mūsa Raceland
  2. posms, 11. jūnijs – Valmiera, Brenguļu autotrase
  3. posms, 08. jūlijs – Kalna pagasts, Pilskalnu autotrase
  4. posms, 22. jūlijs – Vecpils, Vecpils autotrase
  5. posms, 19. augusts – Vecpils, Vecpils autotrase
  6. posms, 09. septembris – Valmiera, Brenguļu autotrase

LAF Krosa komisijas autokrosa kauss (LČ salonauto klases)

  1. posms, 10. decembris – Valmiera, Brenguļu autotrase (atcelts, laika apstākļi)
  2. posms, 14. janvāris – Vecpils, Vecpils autotrase
  3. posms, 28. janvāris – Valmiera, Brenguļu autotrase (nakts)
  4. posms, 11. februāris – Kalna pagasts, Pilskalnu autotrase
  5. posms, 25. februāris – Mūsa Raceland
  6. posms, 05. marts – Smiltene, Tepera autotrase (atcelts, laika apstākļi)
  7. posms, 14. maijs – Bauska, Mūsa Raceland
  8. posms, 11. jūnijs – Valmiera, Brenguļu autotrase
  9. posms, 08. jūlijs – Kalna pagasts, Pilskalnu autotrase
  10. posms, 22. jūlijs – Vecpils, Vecpils autotrase
  11. posms, 19. augusts – Vecpils, Vecpils autotrase
  12. posms, 09. septembris – Valmiera, Brenguļu autotrase (Čempionu autokross)

RX Ziemas kauss

  1. posms, 11. decembris – Valmiera, Brenguļu autotrase (atcelts, laika apstākļi)
  2. posms, 26. decembris – Valmiera, Zilākalna autotrase (atcelts, laika apstākļi)
  3. posms, 07. janvāris – Smiltene, Tepera trase
  4. posms, 28. janvāris – Valmiera, Brenguļu autotrase (nakts)
  5. posms, 04. februāris – Valmiera, Zilākalna autotrase
  6. posms, 18. februāris – Smiltene, Tepera autotrase (atcelts, laika apstākļi)

NEZ Rallijkrosa čempionāts

  1. posms: 15.-16. jūlijs, Latvija, SK 333
  2. posms: 22.-23. jūlijs, Lietuva, Vilkiči
  3. posms: 12.-13. augusts, Somija, Kouvola
  4. posms: 18.-19. augusts, Dānija, Nisuma

NEZ RallyX SuperCar čempionāts

  1. posms: 22. aprīlis – Norvēģija, Grēnlande
  2. posms: 17. jūnijs – Zviedrija, Solvalla
  3. posms: 18.-19. augusts – Dānija, Nisuma

NEZ Kroskartu čempionāts

  1. posms: 13.-14. maijs, Zviedrija, Hēljesa
  2. posms: 15.-16. jūlijs, Latvija, SK 333
  3. posms: 12.-13. augusts, Somija, Kouvola

Pasaules rallijkrosa čempionāts

  1. posms: 1.-2. aprīlis, Spānija, Barselona
  2. posms: 22.-23. aprīlis, Portugāle, Montalegre
  3. posms: 5.-7. maijs, Vācija, Hokenheima
  4. posms: 13.-14. maijs, Beļģija, Mitē
  5. posms: 27.-28. maijs, Lielbritānija, Lidenhila
  6. posms: 10.-11. jūnijs, Norvēģija, Hella
  7. posms: 1.-2. jūlijs, Zviedrija, Hēljesa
  8. posms: 5.-6. augusts, Kanāda, Truārivjēra
  9. posms: 2.-3.septembris, Francija, Loiēka
  10. posms: 16.-17. septembris, Latvija, Rīga
  11. posms: 30.septembris – 1. oktobris, Vācija, Esteringa
  12. posms: 11.-12. novembris, Dienvidāfrika, Keiptauna

Eiropas rallijkrosa čempionāts (Supercar)

  1. posms: 1.-2. aprīlis, Spānija, Barselona
  2. posms: 10.-11. jūnijs, Norvēģija, Hella
  3. posms: 1.-2. jūlijs, Zviedrija, Hēljesa
  4. posms: 2.-3.septembris, Francija, Loiēka
  5. posms: 16.-17. septembris, Latvija, Rīga

Eiropas rallijkrosa čempionāts (Super 1600)

  1. posms: 22.-23. aprīlis, Portugāle, Montalegre
  2. posms: 13.-14. maijs, Beļģija, Mitē
  3. posms: 1.-2. jūlijs, Zviedrija, Hēljesa
  4. posms: 2.-3.septembris, Francija, Loiēka
  5. posms: 16.-17. septembris, Latvija, Rīga
  6. posms: 30.septembris – 1. oktobris, Vācija, Esteringa

Eiropas rallijkrosa čempionāts (TouringCars)

  1. posms: 1.-2. aprīlis, Spānija, Barselona
  2. posms: 13.-14. maijs, Beļģija, Mitē
  3. posms: 27.-28. maijs, Lielbritānija, Lidenhila
  4. posms: 10.-11. jūnijs, Norvēģija, Hella
  5. posms: 30.septembris – 1. oktobris, Vācija, Esteringa

RX 2 (ex-Lites)

  1. posms: 13.-14. maijs, Beļģija, Mitē
  2. posms: 27.-28. maijs, Lielbritānija, Lidenhila
  3. posms: 10.-11. jūnijs, Norvēģija, Hella
  4. posms: 1.-2. jūlijs, Zviedrija, Hēljesa
  5. posms: 5.-6. augusts, Kanāda, Truārivjēra
  6. posms: 2.-3.septembris, Francija, Loiēka
  7. posms: 11.-12. novembris, Dienvidāfrika, Keiptauna

Eiropas autokrosa čempionāts

  1. posms: 27.-28. maijs, Vācija, Zēlova
  2. posms: 3.-4. jūnijs, Lietuva, Vilkiči
  3. posms: 24.-25. jūnijs, Vācija, Mačenberga
  4. posms: 1.-2. jūlijs, Čehija, Novapaka
  5. posms: 22.-23. jūlijs, Francija, Senžorža de Montegu
  6. posms: 19.-20. augusts, Čehija, Pržerova
  7. posms: 26.-27. augusts, Ungārija, Njirada
  8. posms: 9.-10. septembris, Itālija, Madžora
  9. posms: 16.-17. septembris, Francija, Sentiņi de Vēra