Rallijkross: LIVE: Brāļi Baumaņi sezonu sāk Lidenhilā

Viesturs Saukāns  27.03.2016 13:08 4

Svētdien un pirmdien Lidenhilas trasē tiek aizvadīts Lielbritānijas rallijkrosa čempionāta otrais posms. Sacīkstē, kas ir arī Beļģijas čempionāta posms, uz starta stājas Artis Baumanis Super 1600 klasē un Jānis Baumanis rallijkrosa bagiju RX 150 ieskaitē.

 

  • [Ex]

    Aiziet!

  • Lohi tie briti… :(

  • HarryVanLee

    Viennozīmīgi tas velk uz skandālu-ceru, ka SET PROMOTION komanda to tā neatstās un sekos izskaidrošanās. Neiestāstīs neviens, ka 1600 mašīnas taisa lielāku troksni kā citas moto-autosporta tehnikas-tad jau jāierobežo visa motosporta kustība Lielbritānijā… Kur skatās FIA??? … Bez šaubām būs interesanti RX posma laikā… Tad arī Lielbritānijas formula1 GP jāņem priekšā… tur troksnis ievērojami lielāks…

    • Cik saprotu, jau pāris gadus britānija tiešām ir panikā par trasēm/trokšņiem. Pirms pāris gadiem valdība pieņēma tādu likumu, ka, atceros, GBR autosportaa mediji jau pirka bēru vainagus sporta veidam valstī. Tur tiešām ar šo tēmu ir traki. Man tikai vairāk mulsina tas, ka beigās, kā izskatījās pēc rezultātiem, tiešām lidoja tikai Set Prom mašīnas, nevis puse dalībnieku. Mēģināsim izķert brāļus mājās, lai šamie apstāsta, kas īsti tur ir noticis.

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Vecpils, Vecpils autotrase, 22.07.2017. LAF Folkreisa Vasaras kausa 4. posms LAF Krosa komisijas autokrosa kausa 10. posms Nolikums Pieteikums - FR Pieteikums - komanda Pieteikums - KKK Dalībnieki FR (41) Dalībnieki KKK (3)
Vilkiči, Lietuva, 22.-23.07.2017. NEZ Rallijkrosa čempionāta 2. posms /NEZ Super 1600, NEZ 2000, NEZ Open/ Latvijas sportisti: -
Francija, Senžorža, 22.-23.07.2017. Eiropas autokrosa čempionāta 5. posms /JuniorBuggy, SuperBuggy, Buggy 1600, TouringAX/ Latvijas sportisti: Justs Grencis (JuniorBuggy), Ervins Grencis (SuperBuggy)