Autokross: Baltijas kauss B1600 četros posmos

Viesturs Saukāns  27.03.2017 11:29 4

Baltijas Buggy 1600 klases kausa izcīņa šogad norisināsies četros posmos – pa diviem Latvijā un Lietuvā. Sezona sāksies aprīļa beigās Smiltenē, turpināsies maija otrajā pusē Šakjai trasē, jūlijā otro gadu pēc kārtas dosies uz Pilskalnu autotrasi, bet finišs cīņām septembra beigās Marijampolē. Kalendārs – pēdējo gadu Baltijas krosa klasika.

Jāatzīmē, ka šogad Baltijas cīņas paredzētas tikai Buggy 1600, kā arī smago automašīnu D12 un B6000 klasei (posmi Latvijā un Igaunijā). Vieglo automašīnu cīņas Baltijas mērogā šogad nenotiks, jo seriālu faktiski veidoja tikai Latvijas braucēji, ar minimāliem izņēmumiem no kaimiņzemēm. Tomēr nojaušams, ka sezonas beigu cīņa Marijampolē var tikt veidota kā Baltijas krosa festivāls, kas ļautu Baltijas braucējiem tikties kopīgā pasākumā.

 • [Ex]

  Marijampoles trases saimnieki ļooooti grib sarīkot sezonas beigās Baltijas krosa festivālu. Mēģināsim maskimāli viņus atbalstīt ar kuplu sportistu skaitu, lai vismaz viena kārtīga Baltijas gonka šogad sanāk…

  • Arnis Odiņš

   Marek, paldies par centību atbalstīt Latvijas krosa festivālu, kas šajā pat laikā notiek Brenguļu autotrasē!

   • [Ex]

    Sakrīt datumi? Man pirmā dzirdēšana. Varbūt ir iespēja sakārtot tā, ka braucēji tiek uz abām gonkām?

    • Fanuks

     Man ar liekas ka datumi mesakrīt jo kad skatījos ČEMPIONU KROSS ir 09.09. bet baltija 24.09

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Valmiera, Brenguļu autotrase, 09.09.2017. Čempionu autokross LAF Folkreisa Vasaras kausa 6. posms LAF Krosa komisijas autokrosa kausa 12. posms Nolikums Pieteikums - FR Pieteikums - komanda Pieteikums - ČK/KKK Dalībnieki FR (44) Dalībnieki ČK/KKK (29) ČEMPIONU SKAITĪTĀJS! (52)