Autokross: Kozlovski autokrosā trīs paaudzēs!

Viesturs Saukāns  03.04.2017 18:03 2

Mēneša beigās Latvijas autokrosa čempionāta pirmajā posmā Smiltenē debitēs Jānis Kozlovskis, Mini bagiju klasē. Nav joks – uz starta stāsies Open 2500 klases braucēja, arī Jāņa, dēls. Tas nozīmē, ka autokrosā uz starta stāsies jau trešā Kozlovsku ģimenes paaudze.

Abu Jāņu tēvs/vectēvs Aleksandrs Kozlovskis ir viens no leģendārākajiem Latvijas smago automašīnu krosa braucējiem, sasniedzot čempiontitulus Latvijas un PSRS līmenī. Arī Aleksandra pirms vairāk nekā četriem gadiem aizsaulē aizgājušais brālis Norberts bija smago auto krosa cīnītājs un vairāku čempiontitulu ieguvējs.

Jānis juniors allaž sekojis līdzi tēva startiem gan vieglo auto, gan B6000 bagiju cīņās. Arī Jāņa Kozlovska brālis Māris Kozlovskis aizvadījis vairākas sezonas B6000 bagiju klasē, līdz ar to juniors būs piektais (vismaz?) autokrosā startējušais Kozlovskis.

  • [Ex]

    Visu cieņu! Lai veicas!

  • sp.veterāns

    Lai vārdiņš VEICAS seko junioram līdzi visās sacensībās.

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Valmiera, Brenguļu autotrase, 22.09.2018. ČEMPIONU AUTOKROSS LAF Folkreisa Vasaras kausa 6. posms LAF Krosa komisijas autokrosa kausa 10. posms Nolikums Pieteikums - FR Pieteikums - KKK Dalībnieki FR (38) Dalībnieki KKK (24) ČEMPIONU SKAITĪTĀJS (31) ***