Autokross: Spīķa „mūža fināls” – Mūsā

Viesturs Saukāns Galvenais redaktors
23.11.2010
09:55

2000 Super klases Latvijas čempions Jānis Spīķis atzīmēja, ka septembrī aizvadītais pēdējais Latvijas čempionāta posms Mūsas trasē bija viņa „mūža fināls” – šī posma finālbraucienā Spīķis izcīnīja uzvaru, kas pārliecinoši ļāva nodrošināt čempiona titulu.

„Mūsā braucu piesardzīgi, jo bija jācīnās par čempiontitulu, bet šī trase iepriekš neko labu nebija nesusi – 2009. gadā tieši Bauskas sacīkstē zaudēju cerības uz čempiona titulu motora defekta dēļ,” skaidro Jānis. “Taču šogad viss izdevās. Kas interesanti, Mūsā biju uzmanīgs, taču ne pārnervozējies – ir bijuši finālbraucieni, pirms kuriem satraukums ir lielāks. Kopumā sezonu vērtēju kā izdevušos, arī savā braukšanā šo to pamainīju, uzskatu, ka biju mierīgāks un diez vai esmu pelnījis tos pārmetumus, kurus bija jāklausās 2009. gadā – par agresīvu braukšanu un sišanu. Ja arī kaut kas notika, tad ne mirkli tas nebija domāts tīšām – tāds sporta veids.”

Par nākotnes plāniem Jānis nav līdz galam drošs. Iespējams, autokrosā Peugeot vadīšanu pārņems brālis Juris Spīķis, bet pats Jānis apsver iespēju pievērsties rallijkrosam, lai gan programma līdz galam vēl nav izdomāta.

Dalies ar šo ziņu
Seko Autocross.lv sociālajos tīklos
Facebook

Autocross.lv

Instagram

Autocross.lv

Twitter

@autocrosslv

Draugiem

AutocrossLv

WhatsApp

+37126579000

Telegram

t.me/autocrosslv