Autokross/Folkreiss: Līdz Ziemas kausa startam – mēnesis

Viesturs Saukāns Galvenais redaktors
17.12.2010
16:14

Atlicis mazāk par mēnesi līdz 2011. gada Latvijas Ziemas kausam autokrosā un Folkreisā. Pirmais posms paredzēts 15. janvārī Raunā, Raunas Bruģakmens trasē. Uz starta stāsies autokrosa klase, kurā pulcēsies Latvijas čempionāta noteikumiem sagatavotas automašīnas ar brīvas izvēles bezradžu riepām, kā arī Folkreisa dalībnieki ar ielas satiksmei paredzētām bezradžu riepām. Abos vērtējumos tiks aizvadītas sacensības pēc folkreisā izmantotās sistēmas – braukšana grupās, trīs kvalifikācijas, Džokera aplis un citas nianses.

Autokrosā paredzēta ieskaite vienā vērtējumā. Folkreisā trīs dažādas ieskaites – absolūtais vērtējums, Junioru kauss un Komandu kauss.

LAF Krosa komisija atgādina, ka atlikušā mēneša laikā sportistiem jāsakārto licencēšanas jautājums, jo startēt varēs ar 2011. gadam paredzētām licencēm. Papildu apgrūtinājumi, kas var atņemt laiku šai procedūrai – svētki un klubu sistēma, kas paredz, ka katram 2011. gadā startējošam autosportistam jābūt kāda kluba sastāvā, kas, savukārt, ir LAF juridiskais biedrs.

Autocross.lv atgādina, ka pastāv iespēja iestāties SK Autocross.lv. Šajā sakarā rakstiet viesturs@autocross.lv.

Dalies ar šo ziņu
Seko Autocross.lv sociālajos tīklos
Facebook

Autocross.lv

Instagram

Autocross.lv

Twitter

@autocrosslv

Draugiem

AutocrossLv

WhatsApp

+37126579000

Telegram

t.me/autocrosslv