Autokross/Folkreiss: Sākusies pieteikšanās otrajam Vecpils „Supervīkendam”

Viesturs Saukāns Galvenais redaktors
18.07.2013
15:24

Kopš otrdienas Autocross.lv un laf.lv publicēta sportistiem nepieciešamā dokumentācija, lai varētu sākt pieteikšanos Latvijas autokrosa čempionāta trešajam posmam, kā arī LAF Folkreisa Vasaras kausa 4. posmam un LAF Krosa komisijas autokrosa kausa 8. posmam Vecpils autotrasē. Sacīkste notiks 3. un 4. augustā. Čempionāta pieteikumu termiņš – 24. jūlijs, Folkreisa un KKKausa pieteikumu pēdējā diena – 31. jūlijs.

Līdzīgi kā jūnija beigās, arī augusta sākumā Vecpils autotrase piedāvās skatītājiem un sportistiem divu dienu krosa svētkus. Čempionāta vidējam posmam sestdien sekos Folkreisa un Krosa komisijas autokrosa kausa kārtējā sacīkste svētdien.

Atgādinām, ka svētdienas LAF Krosa komisijas autokrosa kausa posmā var piedalīties gan čempionāta posmā startējušie, gan tie krosa braucēji, kuru mašīnas principiāli atbilst drošības prasībām, pat, ja nav izdevies sakārtot dokumentāciju atbilstoši čempionāta prasībām. Šo seriālu sportisti izmanto gan treniņiem, gan autokrosa sākotnējai izmēģināšanai, gan patīkamai, aktīvai atpūtai.

Par pieteikšanos. Kā ierasts, čempionāta posmam (sestdienai, Vecpils gadījumā) braucējiem jāpiesakās, aizpildot čempionāta posma pieteikuma veidlapu un nosūtot to uz autokross@laf.lv. Svētdienas notikumiem – folkreisam un Krosa komisija kausam – jāaizpilda citas veidlapas, un jāsūta uz Viesturs.saukans@laf.lv.

Dalies ar šo ziņu
Seko Autocross.lv sociālajos tīklos
Facebook

Autocross.lv

Instagram

Autocross.lv

Twitter

@autocrosslv

Draugiem

AutocrossLv

WhatsApp

+37126579000

Telegram

t.me/autocrosslv