Autokross/Folkreiss: Sākusies pieteikšanās otrajam Vecpils „Supervīkendam”

Viesturs Saukāns  18.07.2013 15:24 3

Kopš otrdienas Autocross.lv un laf.lv publicēta sportistiem nepieciešamā dokumentācija, lai varētu sākt pieteikšanos Latvijas autokrosa čempionāta trešajam posmam, kā arī LAF Folkreisa Vasaras kausa 4. posmam un LAF Krosa komisijas autokrosa kausa 8. posmam Vecpils autotrasē. Sacīkste notiks 3. un 4. augustā. Čempionāta pieteikumu termiņš – 24. jūlijs, Folkreisa un KKKausa pieteikumu pēdējā diena – 31. jūlijs.

Līdzīgi kā jūnija beigās, arī augusta sākumā Vecpils autotrase piedāvās skatītājiem un sportistiem divu dienu krosa svētkus. Čempionāta vidējam posmam sestdien sekos Folkreisa un Krosa komisijas autokrosa kausa kārtējā sacīkste svētdien.

Atgādinām, ka svētdienas LAF Krosa komisijas autokrosa kausa posmā var piedalīties gan čempionāta posmā startējušie, gan tie krosa braucēji, kuru mašīnas principiāli atbilst drošības prasībām, pat, ja nav izdevies sakārtot dokumentāciju atbilstoši čempionāta prasībām. Šo seriālu sportisti izmanto gan treniņiem, gan autokrosa sākotnējai izmēģināšanai, gan patīkamai, aktīvai atpūtai.

Par pieteikšanos. Kā ierasts, čempionāta posmam (sestdienai, Vecpils gadījumā) braucējiem jāpiesakās, aizpildot čempionāta posma pieteikuma veidlapu un nosūtot to uz autokross@laf.lv. Svētdienas notikumiem – folkreisam un Krosa komisija kausam – jāaizpilda citas veidlapas, un jāsūta uz Viesturs.saukans@laf.lv.

  • nu tad visi dodamies uz vecpili, bus loti intresanti

  • speedy

    Buus vairaak nekaa interesanti… Nu neko, jaunais vaagjis ietesteets…domaajams, buus labi….varbuut pavisam labi. ;-)

  • Folkreisisti vareetu nebukseet ar pieteikshanos…

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Valmiera, Brenguļu autotrase, 22.09.2018. ČEMPIONU AUTOKROSS LAF Folkreisa Vasaras kausa 6. posms LAF Krosa komisijas autokrosa kausa 10. posms Nolikums Pieteikums - FR Pieteikums - KKK Dalībnieki FR (38) Dalībnieki KKK (24) ČEMPIONU SKAITĪTĀJS (31) ***