Folkreiss: Autocross.lv komanda Vecpilī – godam!

Viesturs Saukāns Galvenais redaktors
23.02.2011
15:35

Aizvadītajā LAF Folkreisa ceturtajā posmā Vecpils autotrasē Autocross.lv komandas braucējs Renārs Ēķis sasniedza ceturto vietu, Ritvars Bendziks guva punktus par 13. pozīciju, bet Viesturs Saukāns pirmo reizi šosezon palika ārpus punktu guvēju pulka.

Pēc trim salīdzinoši sarežģītām sacīkstēm savu potenciālu nodemonstrēja Renārs Ēķis – ar lieliskiem braucieniem kvalifikāciju viņš noslēdza trešajā vietā, bet A finālā guva ceturto vietu. Šī Renāram bija tikai piektā folkreisa sacīkste. Komandas juniors gan atzina, ka rezultāts nācis nedaudz ātrāk nekā plānots – Ēķis prognozēja, ka Biķernieku un 333 posmi varētu būt tie, kuros veicas labāk nekā līdz šim.

Finālbraucienā sākotnēji neizdevās cīņa pirmā apļa burzmā, taču zaudētās pozīcijas tika atgūtas brauciena laikā. Renārs guva trešo vietu arī junioru ieskaitē.

Atraktīvu sacīksti aizvadīja arī Ritvars Bendziks, jau kopš treniņiem uzķerot trases nianses un pirmo kvalifikācijas braucienu noslēdzot trešajā vietā. Tālāko cīņu gan ietekmēja tiešā spēkošanās ar konkurentiem, kā arī trases apledojums līdz pakāpei, pie kuras atteicās darboties vienīgais šī auto riepu komplekts. Tomēr starts no B fināla pirmās rindas un 13. vieta sacīkšu galarezultātos ir labs sniegums, ņemot vērā apstākļus.

Ritvara sacīksti pikantāku padarīja lieliska un korekta cīņa ar citu zemgalieti – Jāni Matulēnu. Vienā no cīņas mirkļiem automašīnai tika izsists braucēja puses durvju stikls. Autocross.lv Folkreisa komanda ir īpaši pateicīga kolēģiem no Folkreisa Fabrikas – Jānim Nikelam un Rihardam Dainim par izlīdzēšanu gan trasē, gan arī pēc sacīkstes!

Komandas trešajam braucējam Viesturam Saukānam šī bija pirmā sezonas sacīkste bez kopvērtējuma punktiem. Tam iemesli dažādi, tomēr galvenais – lieliskās, kvalitatīvās trases braukšanas nianšu neatklāšana. Uzdevuma – iekļūt punktos – sarežģītību palielināja īpašā konkurence kvalifikācijas grupas iekšienē, neizdošanās kontaktcīņās ar konkurentiem un jau minētās problēmas ar riepām. Praktiski visi šie elementi norakstāmi uz pieredzes trūkumu, taču šo defektu var labot tikai startu turpināšana!

Kopumā komanda guva 17 kopvērtējuma punktus – pietrūka tikai viens punkts līdz pjedestālam Vecpilī, savukārt ar viena punkta pārsvaru izdevies nosargāt trešo vietu Ziemas kausa kopvērtējumā.

Komanda apsveic SK Vecpils komandu ar lielisku trasi un sacensību! Kā vienmēr, esam pateicīgi saviem atbalstītājiem un palīgiem! Tiekamies sestdien Biķerniekos!

Dalies ar šo ziņu
Seko Autocross.lv sociālajos tīklos
Facebook

Autocross.lv

Instagram

Autocross.lv

Twitter

@autocrosslv

Draugiem

AutocrossLv

WhatsApp

+37126579000

Telegram

t.me/autocrosslv