Folkreiss/Autokross: Arī pēc termiņa interesanti!

Viesturs Saukāns  26.04.2019 10:16 0

  Autokross, Folkreiss, Ziņas

Lai gan oficiālais pieteikumu termiņš noslēdzās trešdien, nākamās dienas pēc tā nesušas aizraujošus papildinājumus. Smiltenes Folkreisa un krosa kausa posms Tepera trasē svētdien kļūst arvien aizraujošāks!

Ceturtdien krosa klasē pieteicās 1600 klases braucējs Jānis Lideris ar savu VAZ 2108. Jānis allaž bijis ātrs un, ja auto iztur, viņam ir visas iespējas būt notikumu epicentrā vienas ass piedziņas auto cīņās.

Savukārt piektdienas rīts nesis pārsteigumu arī Folkreisa sastāvā – pieteicies Rūdolfs Bogens, automātiski ierakstoties favorītu pulkā. Starp citu, ja Rūdolfs uzvarēs, viņš kļūs par vienu no visvairāk Latvijas Folkreisā uzvarējušajiem braucējiem. Pašlaik šajā statistikas rādītājā dalītā līderpozīcijā ir jelgavnieki Artūrs Bāriņš un Renārs Ēķis ar deviņām uzvarām, Rūdolfam – astoņas.

Jāatzīmē, ka sankcijas par kavētu pieteikumu ir šķietami simboliskas, taču var būt arī izšķirošas, sevišķi sacīkstē ar lielu dalībnieku skaitu, kāda šobrīd skaitās svētdienas Smiltenes sacīkste – viens atņemts punkts no kvalifikācijas punktu summas.

Papildinājums arī komandu sastāvā- Daddy Cool rindās brāļiem Sandrim un Mairim Viguļiem talkā nāks Andrejs Špels.

Foto: Jancisko Media