Folkreiss: Labākais Vidzemē – Riekstiņš, Zemgalē – Ēķis

Viesturs Saukāns  17.09.2011 18:38 5

LAF Folkreisa Vidzemes kausā kopvērtējumā uzvaru izcīnījis Raivis Riekstiņš. Par spīti pārsistam karterim, pēdējā posmā 333 trasē Raivis saglabāja minimālu pārsvaru pār tuvākajiem sekotājiem – Renāru Ēķi un Rihardu Daini. Junioru vērtējumā Ēķis guvis uzvaru, par vienu punktu pārspējot Daini.

LAF Folkreisa Zemgales kausā pārliecinoša uzvara gan absolūti, gan Junioru kausā Ēķim. Līdz ar to Renārs šogad uzvarējis Vasaras, Kurzemes un Zemgales kausā. Latgales kauss Rūdolfam Bogenam, kurš šodien apmeta savu pirmo kūleni, bet Vidzemes kauss, kā minēts, Riekstiņam.

Folkreisam vēl atlikusi viena sacīkste – oktobra pirmajā pusē Popē, kur notiks arī autokross.

LAF Folkreisa Zemgales kausa noslēguma kopvērtējums

LAF Folkreisa Vidzemes kausa noslēguma kopvērtējums

(Rezultāti tiks precizēti ar vietu sadalījumu starp punktus neguvušajiem sportistiem)

 • Volners

  Iespējams tikai mana neizpratne!
  Šodien radās doma/jautajums!Kad sākās reģionu princips tika pasniegts, ka sākumā braucēji cīnās pa reģioniem,tad sezonas beigās labākie no reģioniem satiekās sezonas noslēguma “ballē”,lai noskaidrotu VISlabāko!Tagad pēc manas poņas sanāk,ka vasaras kauss noslēdzās Bauskā,bet reģionu(vidzemes,zemgale) gala pasākums vēl tikai šodien (un kas tad īsti būs Popē??? ?:-) )…Ir šitam smuks atbild’s? ;-)
  P.S.Nekā personīga-bet baigi žēl 88tā-nu brauc patiesi skaisti un filigrāni.Da arī līdzjutēji sirsnīgi latviski apskaužami-draugi,ģimene utt.Tā turēt!Un turpināt attīstīties!!!! :yes:

  • Stāstu par reģioniem: Principā tā sākotnējā doma nav pamesta, ka reģioni ir kā kvalifikācija uz pāris lielajiem fināliem. Bet skaidrs, ka fr attīstības periodā reģionu seriāli nav tik spēcīgi, lai varētu izveikt baigo atlasi, lai kādu laistu un kādu nelaistu uz finālu. Līdz ar to šobrīd formāli ir tā: folkreisa lielais, centrālais, Vislatvijas seriāls ir Vasaras kauss. Ja uzvari Vasaras kausā, esi labākais fr braucējs Latvijā. Attiecīgi, ja uzvari Vidzemes kausā, esi labākais Vidzemes folkreisa braucējs, utt.
   Procesā pa lielam ir tikai viena nianse: līdz šim sportisti maz šķirojuši un uzstādījuši kā programmu startēt kādā konkrētā reģionā. Tie, kas ir gatavi startēt bieži, dragā gandrīz visu pēc kārtas. Protams, tas ir ideāli rīkotājiem, jo neatkrīt dalībnieki, vienīgi tas reģionu princips īsti nefunkcionē. Bet pagaidām varbūt arī labi, ka tā. Kad pēc miljons gadiem fr būs miljons braucēju, tad reģioni arī varbūt paliks aktuālāki. Vērosim notikumus! :) Katrā gadījumā šī sezona mums ir iedevusi ļoti daudz informācijas par sacensību skaitu, statusu, kvalitāti, utt. Ne viss ir labs, ne viss ir slikts, bet, tieši tāpēc arī mācāmies un kopīgi ar braucējiem, rīkotājiem un faniem to visu būvējam. Par ko paldies!

 • 88 atbaltītājs

  Nr. 88 Rūdža superīgs braucējs! Lai arī pēdējās gonkās nav līdz galam veicies, mēs iekšēji zinam, kurš ir labākais :)
  Pozitīvi noslēdzām sezonu un paši sev uzrīkojām jauku pasākumu! Cerams, ka arī apkārtējiem sagādājām kādu patīkamu momentu.

  Paldies atbalsta komandai, ka pieņēma manu aicinājumu un kopīgi atbalstījām Rūdi!!!

  Tiekamis ja ne Popē, tad vismaz nakošajā sezonā.

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Autocross.lv radošā pauze uz nenoteiktu laiku ***