Folkreiss: Starks: „Trase Brenguļos – ideāla!”

Viesturs Saukāns  16.02.2012 11:06 9

  Folkreiss, Ziņas

Šā brīža folkreisa līderis Mārtiņš Starks apmeklējis Brenguļu autotrasi, aizvadot treniņus. Lai gan pēdējos gados trasi vajājušas ar laikapstākļiem saistītas neveiksmes, Mārtiņš pēc treniņiem ir ļoti labā noskaņojumā.

Viņa rezumējums par trasi: „Trase – ideāla, līdzena, nav problēmu. Protams, būs divas viltīgas vietas – izbraukšana no Džokera apļa un S-veida pagrieziens.”

Jāpiebilst, ka trase šoreiz ies savā klasiskākajā virzienā – pretēji pulksteņa rādītāja virzienam, tātad pretēji tam, kā tika braukts pirms gada ziemā.

„Viltīgās vietas prasīs braucēju uzmanību un zolīdumu, lai netiktu bojātas automašīnas. Ja izbraucot no Džokera netiks dots ceļš pa pamatapli nākošajam braucējam, būs nopietnas sadursmes. Arī S-veida pagrieziens folkreisa braucējiem ir svešs, tātad arī tajā vietā būtu labi problēmas neveidot, jo betona apmales būs iznīcinošas. Bet kopumā, pēc visa tā, ko esam šeit piedzīvojuši – lieliska trase!”

Situāciju uzlabo arī laika apstākļu prognozes: lai gan tiek solīts, ka svētdien var būt arī neliels atkusnis, līdz svētdienas rītam gaisa temperatūra nepakāpjas augstāk par -7 grādiem, tātad līdz sacīkstei trase neatkusīs.

Dalies ar šo ziņu