Folkreiss: Upīša lāsts vēršas plašumā – pieci uz vienu auto!

Viesturs Saukāns  16.01.2011 15:06 1

Folkreisa sacīkste Raunā noslēdzās ar trešo pārdoto mašīnu – tika pārdota Opel Astra automašīna, kuru sacīkstēs vadīja trešo vietu izcīnījušais debitants Mārtiņš Krieviņš un arī Agris Upītis. Šokējoši – uz šo mašīnu pieteicās uzreiz pieci pircēji! Lai mašīna atrastu jauno īpašnieku, tika aizvadīta izloze. Tajā uzvarēja jelgavnieks Ivans Bergmanis, kurš, starp citu, ir labi pazīstams rallijreidu un trofireidu braucējs.

Agris Upītis iemantojis folkreisa autotirgotāja slavu – no kopumā četrām mašīnu pirkšanas epizodēm trijās iesaistīts Agra vadīts un gatavots automobilis.

Iemesls, kāpēc uz vienu mašīnu pieteicās tik daudz pircēju, nav īsti saprotams – mašīna, protams, kvalitatīva un skaista, taču dienas garumā bija vēl vairākas ļoti spēcīgas mašīnas.

  • Andris

    Jā man ar šķita dīvaini kādēļ tik daudzi kandidāti tikai uz Upīša auto…. Jo bija pietiekami daudz labas auto… un viens pats auto negarantē labu rezultātu, vēl vajag meistarīgu braucēju. Man šķiet šoreiz nostrādāja Upīša personība, tas ka viņš ir izbijis profesionāls braucējs kurš sasniedzis labus rezultātus, tātad māk uzbūvēt labu auto :)

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Pasaules rallijkrosa čempionāta 1. posms, Abū Dabī, AAE

Yas Marina trase, 05.04.2019.

Latvijas sportisti:

-Jānis Baumanis
-Reinis Nitišs

AUTOCROSS.LV ATBALSTA