Folkreiss: Vasaras līderis Riekstiņš iziet no situācijas – jauns auto!

Viesturs Saukāns  03.06.2011 22:35 0

Lielisku risinājumu pēc automašīnas zaudēšanas Folkreisa Vasaras kausa pirmajā posmā atradis Zilākalna sacīkstes uzvarētājs Raivis Riekstiņš – viņš uz nākamo posmu 333 trasē jau sagatavojis jaunu auto, vēl vienu Mazda MX3. Līdz ar to jau saknē izjūk daudzu paredzētā atpirkšanas sērija, kad savas mašīnas atpirktu tie, kuri tās zaudēja Valmierā.

Atgādinu, ka LAF Folkreisa Vasaras kausa pirmajā posmā Zilākalnā gaidāmais debitants Henrijs Grūbe iegādājās todien debitējušā Rūdolfa Bogena VW Golf II. Cēsinieks neapjuka un iepirka visai labo Riharda Daiņa VW Golf II. Tā kā Rihardam līdz lēmuma pieņemšanai bija atlikušas burtiski sekundes, viņa izvēle steigā krita uz Riekstiņa melno Mazda MX3. Jaunajās braucēju/mašīnu kombinācijās arī paredzēta minēto sportistu dalība 333 sacīkstē, kas notiks 12. jūnijā. Daudzi prognozēja, ka sportisti vēlēsies atgūt savas iepriekšējās mašīnas, taču šī ķēdīte kļūtu iespējama tad, ja pirkšanu sāktu Riekstiņš, cenšoties atgūt no Daiņa Mazdu. Meistars gan izrādījās viltīgāks – jau gandrīz gatava bija identiska MX3, bet šajā situācijā ar papildu līdzekļiem radās iespēja to laicīgi pabeigt.

Tam visam fonā patīkama ziņa visam sporta veidam – pirkšana ievedusi sportā jaunu braucēju (Henrijs Grūbe) un jaunu auto (jaunākā Mazda MX3).

Jāpiebilst, ka uz 333 sacīksti gaidāma vesela plejāde ar jauniem sportistiem. Tāpat notikušas arī ārpus sacīkšu tehnikas maiņas. Tā jaunu īpašnieku atradusi viena no slavenākajām folkreisa mašīnām – Mazda 626. Mašīnu, ar kuru līdz šim startējuši jau deviņi (!) dažādi sportisti, no Jāņa Batara iegādājies Jānis Brigmanis. Savukārt Batars un Liene Āboliņa gatavo VW Golf automašīnu.

Jauna tehnika arī Raimondam Bergmanim, kurš līdz šim dalīja mašīnu ar Lauri Sēli – sagatavots VW Golf I. Tātad spēcīgais duets startēs atsevišķi. Arī VW Scirocco izmantojušie Edgars Janelsiņš un Agris Kalvišs gatavojot citu auto.

Iespējams, nākamnedēļ trasē varētu parādīties arī Agra Upīša VAZ 2108. Taču šo un citus debitantus apskatīsim, kad tiks atsūtīti pieteikumi.

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Folkreisa Vasaras kausa 1. posms, Krosa komisijas kausa 4. posms

Smiltene, Tepera trase, 28.04.2019.

Dalībnieki FR (35)

Dalībnieki KKK (16+2)

Reģistrācija parkā

***

Pasaules rallijkrosa čempionāta 2. posms

Spānija, Barselona, 27.04.2019.

Latvijas sportisti:

-Jānis Baumanis

-

***

Latvijas rallijkrosa čempionāta 1. posms, NEZ Kroskartu čempionāta 1. posms

Rīga, BKSB, 04.-05.05.2019.

Dalībnieki

***

Latvijas autokrosa čempionāta 1. posms

Valmiera, Brenguļu autotrase, 12.05.2019.

Dalībnieki

***

Pasaules rallijkrosa čempionāta 3. posms

Beļģija, Spā trase, 11.05.2019.

Latvijas sportisti:

-Jānis Baumanis

-

***

AUTOCROSS.LV ATBALSTA