Folkreiss/Autokross: Vecpilij vairāk „jā” nekā „nē”!

Viesturs Saukāns Galvenais redaktors
29.02.2012
12:23

Lai gan oficiāls paziņojums no Vecpils autotrases organizatoriem par sestdien paredzētās sacensības norisi plānots ceturtdien, jau šodien rīkotāji dod neoficiālu zaļo gaismu LAF Folkreisa Ziemas kausa 5. posmam un autokrosa kausam. Par spīti nokrišņiem un atkusnim trase, visticamāk, būs gatava uzņemt sportistus un aizvadīt kvalitatīvu sacīksti.

“Vienīgās bažas ir par izkusušā sniega ūdeni. Tomēr, jau pirms nedēļas bija šāda situācija, bet mēs atradām veidu, kā ūdeni dabūt prom no trases,” saka organizators Kaspars Džeriņš. „Atradīsim arī tagad, turklāt ir sagatavota ugunsdzēsēju mašīna, kas var ātri reaģēt uz ūdens atsūkšanu. Tātad trases segums būs, pēc manām prognozēm, 50% ledus, kas nepaspēs nokust, 50 procentu sasalusi grunts ar nelielu dubļu kārtiņu. Situācija būs labāka nekā pirmajā reizē, jo iepriekš trase nebija paspējusi sasalt, tagad apakša ir cieta.”

Oficiāli par sacīkstes norisi tiks paziņots rīt, taču ir visai droši, ka sestdienas sacīkste notiks. Jāņem vērā, ka arī pēdējā pieteikumu pieņemšanas diena ir ceturtdiena, 1. marts.

Dalies ar šo ziņu
Seko Autocross.lv sociālajos tīklos
Facebook

Autocross.lv

Instagram

Autocross.lv

Twitter

@autocrosslv

Draugiem

AutocrossLv

WhatsApp

+37126579000

Telegram

t.me/autocrosslv