Rallijkross: Biķernieku rallijkrosa trase – viltīga!

admin admin
21.07.2010
18:28

Šajā nedēļas nogalē notiekošajam NEZ rallijkrosa čempionāta trešajam posmam pieteikušies vairāki dalībnieki, to skaitā vairāki ārzemnieki. Rīkotāji norāda, ka tieši šajā brīdī nepieciešama vietējo sportistu atsaucība un pieteikumi, jo no tā atkarīgi vairāki organizatoriskie elementi, iekārtojot jaunās trases teritoriju.
Pašlaik izcila šķiet NEZ 2000 klase, kurā dalībnieku skaits var sasniegt pat vairāk nekā 15 automašīnu lielu pulku. Arī NEZ 1600 klasē dalībnieku skaits veļas pāri desmit, apvienojot mutiskos pieteikumus ar rakstiskajiem (par oficiālu pieteikumu tiek uzskatīts rakstiskais). Pašlaik deviņi dalībnieki arī pilnpiedziņas 4WD klasē, līdz desmit arī NEZ Open dalībnieki.
Tikmēr vakar Lietuvā, Vilkiču trasē noslēdzās seriāla otrais posms. Labāko rezultātu no Latvijas sportistiem sasniedza Mārtiņš Porietis, gūstot otro vietu NEZ 2000 klasē. NEZ ieskaitē latvietis piekāpās lietuvietim Vaidam Vaičekauskam, bet aiz sevis atstāja norvēģi Espenu Husviku. No septiņiem NEZ vērtējumā esošajiem sportistiem Māris Ločmelis guva piekto, Uģis Pauriņš pēc neveiksmes startā – sesto vietu.
NEZ Open klasē finālā uz starta neizgāja Ilgonis Krūmiņš, taču viņš saņem punktus par ceturto vietu. Uzvaru guva norvēģis Ola Froshaugs, otrais – soms Joke Kalio, trešais – mājinieks Egidijs Kedrovs.
NEZ 1600 klasē, kurā latviešu uz starta nebija, uzvara tika lietuvietim Vainam Žulim, kuram sekoja igaunis Stens Oja un vēl viens vietējais braucējs Roks Jakubausks. NEZ 4WD klasē uzvara norvēģietei Kamilai Antonsenai, kura aiz sevis atstāja Vitalju Plastininu un Kazimieru Gudžjūnu.
Ja par latviešu rezultātiem divu litru klasē – iespējams, kļūda bija paļaušanās uz sliku riepām, kas spēcīgajā lietū un dubļos nespēja pildīt savas funkcijas. Nedēļas nogalē gan būs iespēja revanšēties.

Dalies ar šo ziņu
Seko Autocross.lv sociālajos tīklos
Facebook

Autocross.lv

Instagram

Autocross.lv

Twitter

@autocrosslv

Draugiem

AutocrossLv

WhatsApp

+37126579000

Telegram

t.me/autocrosslv