Rallijkross: Latvijas sportisti uz Lietuvu, trasē arī Dukaļskis un „mazais Krūms”!

Viesturs Saukāns  24.08.2012 12:56 9

Svētdien Vilkiču trasē notiekošajā Baltijas rallijkrosa kausa pirmajā posmā plāno startēt pieci Latvijas sportisti. Super 1600 klasē uz starta stāsies Reinis Nitišs un Eliss Dukaļskis, bet 2WD cīņās dosies Mārtiņš Porietis, Māris Ločmelis un Emīls Krūmiņš – Ilgoņa Krūmiņa dēls, kurš trasē izies ar Andreja Lajevska aizmugures piedziņas Opel Kadett.

Tātad diviem mūsu puišiem debija – Krūmiņam un lielā mērā arī Dukaļskim. Abi savulaik aktīvi startējuši Latvijas kartinga čempionātā, Elisam arī lieliska kroskartu un folkreisa pieredze. Formāli Dukaļskim šī nebūs pirmā rallijkrosa sacīkste – pērn Rīgā Eliss centās debitēt NEZ posma ietvaros. Taču motora defekts gan pirms sacīkstes, gan sacensību laikā neļāva aizbraukt tālāk par treniņiem.

Nitišs, Porietis un Ločmelis ir Latvijas rallijkrosa dūži, kuri komentārus neprasa – katrs savā klasē būs favorītu pulkā. Kalendāra sakritību dēļ uz sacīksti netiek Juris Spīķis un Toms Ziedāns. Viela pārdomām, kopīgi plānojot kalendārus, ar piebildi, ka Smiltenes posma datums bija zināms jau rudenī, bet rallijkrosa kauss izveidojās pavasarī.

 • Inchiigi :) Veiksmi!

 • latvanis

  Pozitīvi, ka rallijkross attīstās, varbūt nobriedīsim līdz savam čempionātam. Kā Jēkabpilī sokas ar trases attīstīšanu?

  • Kristaps VAZ #8

   Cik esmu sapratis, tad šobrīd visādi papīru darbi laikam traucē.

  • G-1

   trases pagaidām nav un šogad izskatās ka arī nebūs.

 • Apsveicu Māri ar uzvaru “spēcīgajā” konkurencē

  • maris locmelis

   Kā Jums tik labs rezultāds Smiltenē, daudzi izstājās? :-)

 • latvanis

  kur atrodami rezultāti?

 • lainers

  Ar Kamariņa Fordu ne Opeli:)

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Rīga, Biķernieku trase, 9.-10.07.2018. Rallijkrosa Latvijas čempionāts, Baltijas kauss NEZ Kroskartu čempionāta 3. posms Dalībnieki *** Vecpils, Vecpils autotrase, 21.07.2018. Latvijas autokrosa čempionāts, 3. posms Nolikums LČ Nolikums FR-Kom Pieteikuma veidlapa LČ Pieteikuma veidlapa FR-Kom Dalībnieki LČ (12) FR Komandas (1)