Rallijkross: Latvijas sportisti uz Lietuvu, trasē arī Dukaļskis un „mazais Krūms”!

Viesturs Saukāns Galvenais redaktors
24.08.2012
12:56

Svētdien Vilkiču trasē notiekošajā Baltijas rallijkrosa kausa pirmajā posmā plāno startēt pieci Latvijas sportisti. Super 1600 klasē uz starta stāsies Reinis Nitišs un Eliss Dukaļskis, bet 2WD cīņās dosies Mārtiņš Porietis, Māris Ločmelis un Emīls Krūmiņš – Ilgoņa Krūmiņa dēls, kurš trasē izies ar Andreja Lajevska aizmugures piedziņas Opel Kadett.

Tātad diviem mūsu puišiem debija – Krūmiņam un lielā mērā arī Dukaļskim. Abi savulaik aktīvi startējuši Latvijas kartinga čempionātā, Elisam arī lieliska kroskartu un folkreisa pieredze. Formāli Dukaļskim šī nebūs pirmā rallijkrosa sacīkste – pērn Rīgā Eliss centās debitēt NEZ posma ietvaros. Taču motora defekts gan pirms sacīkstes, gan sacensību laikā neļāva aizbraukt tālāk par treniņiem.

Nitišs, Porietis un Ločmelis ir Latvijas rallijkrosa dūži, kuri komentārus neprasa – katrs savā klasē būs favorītu pulkā. Kalendāra sakritību dēļ uz sacīksti netiek Juris Spīķis un Toms Ziedāns. Viela pārdomām, kopīgi plānojot kalendārus, ar piebildi, ka Smiltenes posma datums bija zināms jau rudenī, bet rallijkrosa kauss izveidojās pavasarī.

Dalies ar šo ziņu
Seko Autocross.lv sociālajos tīklos
Facebook

Autocross.lv

Instagram

Autocross.lv

Twitter

@autocrosslv

Draugiem

AutocrossLv

WhatsApp

+37126579000

Telegram

t.me/autocrosslv