Rallijkross: Reinis Nitišs: „Viss kārtībā, bet jātrenējas!”

Viesturs Saukāns  24.04.2012 08:55 0

Reinis Nitišs pēc cīņām Vācijas rallijkrosa čempionātā ir apmierināts ar gūto pieredzi, taču atzīst, ka jāstartē visur, kur vien iespējams, jo tieši nobrauktie kilometri šobrīd ir tas, ka neļauj konkurēt ar stiprākajiem. Esteringā Super 1600 klasē Nitišs guva septīto vietu.

„Vācijā viss notika saspringti, nebija laika liekai apdomai,” saka Reinis. „ Secinājumi: vienkārši jābrauc, jātrenējas un jākrāj kilometri. Jābrauc viss, ko vien var izbraukt. Tomēr Vācijā pozitīvākais – iegūta tiešām liela pieredze, tagad ir zināmi soļi, kas pirms sacensībām jāizdara, lai rezultāti būtu labāki! Pirmkārt, biju vienīgais, kurš trasē brauca pirmo reizi. Bija tikai četri treniņu apļi, kuru laikā daudz ko saprast nevar, vienkārši jāgāž, nevar neko gaidīt. Arī pie braukšanas ir jāpiestrādā, bet, ja zinātu trasi, tad nebūtu tik traki. Mašīna arī, protams, nav Eiropas A fināla auto. Bet nesūdzamies, esam apmierināti. Jātrenējas pašam, jābrauc daudzās trasēs un mašīna būs pēdējais, par ko domāt.”

Šajā nedēļas nogalē Nitišs atgriezīsies kartinga trasēs, piedaloties Latvijas čempionāta pirmajā posmā Kandavā. Savukārt nākamais starts rallijkrosā būs Igaunijas čempionāta pirmais posms.

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Autocross.lv radošā pauze uz nenoteiktu laiku ***