Rallijkross: Reinis Safonovs: „Gribējām sarežģītāko trasi, dabūjām!”

admin  05.07.2010 02:35 0

Reiņa Safonova debijas Eiropas rallijkrosa čempionātā aizvadīta atzīstami – pirmajā tik liela mēroga sacīkstē mūžā Safonovs aiz sevis atstāja trešo daļu D-1A klases dalībnieku. Tomēr Reinis Zviedrijas posmu noslēdzis ar nepadarīta darba sajūtu: „Palika sajūta, ka varēju labāk, biju arī iztēlojies augstāku rezultātu. Mašīnai jāatrod jauda, jāzaudē kilogrami. No otras puses, daudz atkarīgs arī no manis. Šo posmu izvēlējāmies, lai brauktu sarežģītākajā trasē. Hēljesā ir virāžas, negatīvie līkumi, tramplīni – visi iespējamie elementi. Trasei piešāvos tikai pēdējos apļos.”
Safonovs atzīmēja čempionāta Zviedrijas posma mērogu: „Sacīksti esot apmeklējuši 38 tūkstoši skatītāju, festivāls ar neiedomājamu alkohola daudzumu noritējis jau nedēļu. Dažs no meža nāca ārā pavisam jocīgā paskatā. Taču mērogs šim pasākumam – fantastisks. Par sportiskajiem rezultātiem D-1A klasē – ievērojamu lēcienu tehnikas gatavošanā izpildījuši krievu sportisti, kuru budžets atļauj to darīt. Sacīkstē startēja soms Pinomaki, kurš pirms pāris gadiem bija neuzvarams. Šogad viņš palika B finālā. Stiprie čehi, kas arī dominēja vēl nesen, arī zemās pozīcijās. Tehniskais uzrāviens ir pamatīgs.”
Pagaidām Reinim šī ir vienīgā sacīkste, kas paredzēta Eiropas čempionātā: „Uz šīs nedēļas Somijas posmu netiekam, bet tālākie plāni īsti nav zināmi. Skaidrs, ka startēšu NEZ rallijkrosā Biķerniekos.”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Folkreisa Vasaras kausa 1. posms, Krosa komisijas kausa 4. posms

Smiltene, Tepera trase, 28.04.2019.

Dalībnieki FR (32)

Dalībnieki KKK (11+2)

Reģistrācija parkā

***

Pasaules rallijkrosa čempionāta 2. posms

Spānija, Barselona, 27.04.2019.

Latvijas sportisti:

-Jānis Baumanis

-

***

Latvijas rallijkrosa čempionāta 1. posms, NEZ Kroskartu čempionāta 1. posms

Rīga, BKSB, 04.-05.05.2019.

Dalībnieki

***

Latvijas autokrosa čempionāta 1. posms

Valmiera, Brenguļu autotrase, 12.05.2019.

Dalībnieki

***

Pasaules rallijkrosa čempionāta 3. posms

Beļģija, Spā trase, 11.05.2019.

Latvijas sportisti:

-Jānis Baumanis

-

***

AUTOCROSS.LV ATBALSTA