Rallijkross: Solbergs: „Supercar – kā raķete pakaļā!”

Viesturs Saukāns Galvenais redaktors
30.03.2013
17:55

Peters Solbergs pēdējā brīdī pirms Eiropas rallijkrosa čempionāta sākuma aizvadījis savas Supercar mašīnas izmēģinājumus. Pēc Citroen DS3 testiem trasē pie Parīzes Peters pauda sajūsmu par rallijkrosa tehnikas spēku un to, kā īsā laikā izdevies nokomplektēt komandu dalībai visā FIA Eiropas rallijkrosa čempionātā.

Jau svētdien un pirmdien Lielbritānijā startē Eiropas čempionāts, taču Solbergs tikai ceturtdien un piektdien tika pie DS3 izmēģināšanas. Viss rallijkrosa projekts tapis lielā steigā, jo tikai februārī norvēģis bija gatavs apsolīt savu dalību visos posmos.

„Mašīna ir apbrīnojama,” sacījis Solbergs. Tā ir ātrāka nekā es biju iztēlojies. Paraujot startu liekas, ka tev ir raķete pakaļā! Kopumā man pat grūti noticēt, kādu darbu esam paveikuši šajās nedēļās. Nav runa tikai par mašīnas būvniecību – bija jāizveido komanda, jāatrod sponsori, jāizveido projekta biznesa puse. Bet tagad esam gatavi.”

2003. gada pasaules rallija čempionam šis būs pirmais gads kopā 1999. gada, kad Peters nestartēs ar nopietnu WRC programmu. Lai gan Solbergs apzinoties, ka rallijkrosā līdzjutēji no viņa gaidīšot šovu, viņa plāni ir ļoti nopietni: „Es vēlos uzvarēt. Es neko nedaru bez vēlmes uzvarēt. Protams, šovs ir laba lieta un mēs vēlamies iepriecināt cilvēkus, taču es vēlos arī uzvarēt. Anglijas posmā būs dramatiska konkurence un mēs nezinām, cik laba ir mūsu mašīna, kamēr neesmu aizbraucis no starta līnijas. Bet es ļoti vēlos to uzzināt!”

Dalies ar šo ziņu
Seko Autocross.lv sociālajos tīklos
Facebook

Autocross.lv

Instagram

Autocross.lv

Twitter

@autocrosslv

Draugiem

AutocrossLv

WhatsApp

+37126579000

Telegram

t.me/autocrosslv