SK Autocross.lv: Sveicam Baumani ar uzvaru, citus mūsējos – ar sezonas sākumu!

Viesturs Saukāns  25.04.2011 20:42 6

Sporta klubu Autocross.lv pārstāvošie braucēji aizvadījuši Latvijas autokrosa čempionāta pirmo posmu Smiltenē. Autocross.lv sveic Jāni Baumani ar neatlaidīgo cīņu B600 klasē, kas vainagojās ar uzvaru.

„Visu dienu bija smagas problēmas ar tehniku, ar grūtībām tiku līdz finālam,” sacīja Jānis. „Tomēr finālā, visnepieciešamākajā braucienā, bagijs izturēja un izdevās sasniegt uzvaru. Liels prieks pēc šādas dienas!”

Otru augstāko SK Autocross.lv rezultātu sasniedza Alvils Igovens D12 klasē – ceturto vietu. Sezona Alvilam sākusies īpaši veiksmīgi, jo līdz šim nebija izdevies sasniegt sacīkstes rūtoto karogu, kur nu vēl tik augstu rezultātu. „Šoziem kārtīgi pastrādāju, beidzot tas nes rezultātus. Šī ir pirmā pilnībā aizvadītā sacīkste, par ko ir liels gandarījums,” sacīja Igovens.

1600 klasē SK Autocross.lv pārstāvēja Māris Meļķis un Igors Afļitunovs. Abiem gan patraucēja tehnikas defekti, lai iekļūtu vadošajā sešiniekā. Māris arī pirmajos apļos visai pamatīgi dabūja pa mašīnas sāniem no… Igora.

2000 Super klasē nepaveicās arī Gintam Astrauskim, kurš brauca ceturtajā vietā, līdz izstājās pēc nelielas braukšanas kļūmes. Viņa komanda gan atzīmē, ka šis ir treniņu gads, kurš ik pa brīdim vasarā tiks turpināts ne tikai čempionātā, bet arī folkreisā, savukārt labāka tehnika varētu būt nākamo sezonu uzdevums.

Sporta klubs Autocross.lv apsveic savus biedrus ar interesantu sezonas sākumu un novēl panākumus nākamajās sacensībās! Veiksmi!

 • Kostiks

  diivaini… lai Okartes akademija piedalitos, viens no noteikumiem bij, kautkada diivaina(tapec ka neatceros nosaukumu :) ) sporta kluba biedram jaabuut, a te rakstiits ka autocross.lv SK un tapat Okartes akademija piedalas… kaa tur iisti ir?

  • No nākamā gada visiem OAA būs jābūt tajā klubā, šogad vēl saiet citi klubi.

   • Kostiks

    …paldies, nu ir skaidriite!

    • Skaidrītei sveicieni, protams! :D

     • Kostiks

      :D
      … bet ta starpcitu, mozh Musas gonkas organizatorsu, var pielauzt uz konkursu ieksh autocross.lv – balvaa ieejas kartes uz mega pasaakumu 21.,22.05!? Ja citus gadus radzhina klausitajiem tada iespeeja tiek dota, kapeec nedot to iistenaakajiem krosa faniem?

     • Pārāk grūti iedzīt specus stūrī ar neatbildamiem jautājumiem! :D Bet, ja nopietni, patērzēšu!

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Smiltene, Tepera trase, 27.08.2017. Latvijas autokrosa čempionāta 6. posms /1600, 2000 Super, Open 2500, B600, VAZ Klasika, Mini. Open 4500./ Baltijas autokrosa kausa 3. posms, Igaunijas čempionāta posms /B6000, D12. D13/ Nolikums Pieteikums Dalībnieki (86) Reģistrācija parkā
Ungārija, Njirada, 26.-27.08.2017. Eiropas autokrosa čempionāta 7. posms /SuperBuggy, JuniorBuggy, Buggy 1600, TouringAX/ Latvijas sportisti: Ervins Grencis, Māris Līcis, Justs Grencis