LAF Folkreisa Vasaras kauss 2013

Folkreisa Vasaras Kausa 2013 2. posms,
Vecpils, Vecpils autotrase, 30.07.2013.

Vieta
st.nr.
Braucējs
Pārstāv
Auto
k1
k2
k3
k4
kval.rez.
1. pusfin.
2. pusfin.
Fināls
Pt.
1.
76
Mārtiņš Starks
Rīga
VW Golf II
15
12
15
15
57/2.
-
-
7 apļi
20
2.
140 J
Ivo Gabrāns
Sigulda
Mazda MX3
12
15
12
10
49/4.
-
-
7
17
3.
171
Rihards Dainis
Cēsis
Mazda MX3
10
15
12
12
49/3.
-
-
7
15
4.
55
Reinis Lankups
Vecpils
Opel Astra
12
12
12
8
44/7.
2.
-
7
13
5.
4 J
Roberts Pelēnis
Jelgava
Opel Astra
6
6
8
12
32/16.
-
1.
7
12
6.
34 J
Reinis Pelēnis
Jelgava
Opel Astra
0
6
4
10
20/20.
-
2.
7
11
7.
37
Egils Dreimanis
Liepāja
VW Golf III
8
12
6
10
36/13.
3.
-
7
10
8.
44 J
Renārs Ēķis
Jelgava
Opel Astra
6
8
15
15
44/6.
-
-
7
9
9.
3 J
Sandis Džeriņš
Vecpils
Opel Astra
15
15
15
15
60/1.
-
-
6/avārija
8
10.
7
Mārtiņš Einbergs
Kuldīga
VW Golf II
15
12
6
15
48/5.
-
-
6/tehnika
7
11.
65
Edijs Ošs
Rīga
VW Golf II
10
10
10
8
38/11.
1.
-
3/ātrumkārba
6
12.
92 J
Jānis Orbidāns
Tukums
VW Golf II
12
8
10
8
38/10.
-
3.
0/pusass
5
13.
43
Armands Aseriņš
Rīga
Opel Kadett
5
0
5
5
15/23.
4.
-
4
14.
13
Mairis Zēns
Grobiņa
Opel Astra
8
10
10
6
34/14.
-
4.
3
15.
173
Viesturs Pakulis
Liepāja
Opel Kadett
6
8
6
12
32/15.
5.
-
2
16.
99
Uģis Kozlovskis
Vecumnieki
VW Golf II
10
10
5
6
31/18.
-
5.
1
17.
38
Kaspars Bērzlapa
Ozolnieki
Toyota Celica
10
6
6
10
32/17.
6.
-
0
18.
19 J
Klāvs Benefelds
Skrunda
VAZ 21061
0
0
4
4
8/26.
-
6.
0
19.
73
Juris Bekmanis
Liepāja
Opel Astra
8
10
15
5
38/9.
7.
-
0
20.
323
Andris Batars
Rīga
Mazda 323
12
8
12
8
40/8.
-
7./mot.pārsegs
0
21.
12 J
Dāvis Emīls Ūdris
Jelgava
Opel Astra
6
0
5
6
17/21.
8./tehnika
-
0
22.
23
Edgars Brēde
Rīga
VW Golf II
15
15
-5
12
37/12.
-
8./tehnika
0
23.
33
Andis Dreimanis
Vecpils
Opel Astra
8
0
8
5
21/19.
9./motors
-
0
24.
221
Jānis Kušnirs
Ozolnieki
VW Golf II
0
5
10
0
15/22.
-
ns/tehnika
0
25.
202 J
Mārtiņš Spīķis
Rīga
Opel Astra
0
0
8
0
8/25.
10./tehnika
-
0
26.
211
Juris Narubins
Ozolnieki
VW Golf II
0
0
5
6
11/24.
-
ns/tehnika
0

JUNIORU KAUSS
1. Ivo Gabrāns (Sigulda)
2. Roberts Pelēnis (Jelgava)
3. Reinis Pelēnis (Jelgava)
4. Renārs Ēķis (Jelgava)
5. Sandis Džeriņš (Vecpils)
6. Jānis Orbidāns (Tukums)
7. Klāvs Benefelds (Skrunda)
8. Dāvis Emīls Ūdris (Jelgava)
9. Mārtiņš Spīķis (Rīga)

KOMANDU KAUSS
1. Streamline Racing 37
(Gabrāns 17, Starks 20)

2. Augstākā pilotāža 23
(Džeriņš 8, Dainis 15)

3. Autocross.lv Folkreisa komanda 23
(Rb.Pelēnis 12, Rn.Pelēnis 11)

4. Autocross.lv Juniors 5
(Orbidāns 5, Ūdris 0)

Kvalifikācijas grupas
A grupa: Starks, A.Dreimanis, Ošs, Gabrāns, Narubins, Pakulis
B grupa: Orbidāns, Rn.Pelēnis, Einbergs, Spīķis, Ūdris, Bekmanis, Dainis
C grupa: Lankups, Ēķis, Zēns, Aseriņš, Bērzlapa, Brēde, Benefelds
D grupa: Kušnirs, Batars, Kozlovskis, Džeriņš, Rb.Pelēnis, E.Dreimanis

Punkti kvalifikācijā
(lielā tabula, ja grupās vairāk par 7 dalībniekiem)
1. vieta = 10 (15)
2. vieta = 6 (12)
3. vieta = 4 (10)
4. vieta = 3 (8)
5. vieta = 2 (6)
6. vieta = 1 (5)
7. vieta = 0 (4)
(8. vieta 3)
(9. vieta 2)
(10. vieta 1)
Izstājies = 0
Neatbilstošs starta nr. = x-1
Nestartējis = -3
Pāragrs starts = -5
> vai < par 1 Džokera apli = -9
Izslēgts = -10
ns/auto = nestartēja, nododot auto otram braucējam