LAF Folkreisa Vasaras kauss 2013

Folkreisa Vasaras Kausa 2013 3. posms,
Bauska, SK Mūsa, 13.-14.07.2013.

Vieta
st.nr.
Braucējs
Pārstāv
Auto
k1
k2
k3
k4
kval.rez.
1. pusfin.
2. pusfin.
Fināls
Pt.
1.
171
Rihards Dainis
Cēsis
Mazda MX3
12
15
15
15
57/1.
7 apļi
20
2.
33
Andis Dreimanis
Vecpils
VW Golf II
10
8
10
12
40/10.
1.
7
17
3.
202 J
Mārtiņš Spīķis
Rīga
Opel Astra
0
8
15
15
38/11.
1.
7
15
4.
76
Mārtiņš Starks
Rīga
Mazda MX3
12
0
15
15
42/6.
7
13
5.
23
Edgars Brēde
Rīga
VW Golf II
10
6
0
6
22/16.
3.
7
12
6.
341
Edijs Sloka
Madona
VW Golf I
15
12
12
10
49/4.
7
11
7.
3 J
Sandis Džeriņš
Vecpils
Opel Astra
12
12
10
10
44/5.
1/avārija
10
8.(4.)
140 J
Ivo Gabrāns
Sigulda
Mazda MX3
15
15
12
12
54/2.
7/Gt lēmums
9
9.
44 J
Renārs Ēķis
Jelgava
Opel Astra
8
12
0
12
32/14.
2.
0/tehnika
8
10.
17
Raimonds Āboliņš
Babīte
Audi 80
15
15
12
12
54/3.
0/avārija
7
11.
43
Armands Pārupe
Rīga
Opel Kadett
8
10
8
8
34/13.
2.
0/avārija
6
12.
34 J
Reinis Pelēnis
Jelgava
Opel Astra
12
8
12
10
42/7.
3.
ns A fin/elektrība
5
13.
4 J
Roberts Pelēnis
Jelgava
Opel Astra
10
12
8
10
40/9.
4.
4
14.
100
Viesturs Saukāns
Nākotne
Opel Astra
0
5
6
6
17/18.
4.
3
15.
10
Juris Radvils
Bērze
Opel Astra
-3
4
8
8
17/17.
5.
2
16.
38
Kaspars Bērzlapa
Ozolnieki
Toyota Celica
8
10
8
8
34/12.
5.
1
17.
323
Andris Batars
Rīga
Mazda 323
0
-3
6
5
8/21.
6.
0
18.
99
Uģis Kozlovskis
Vecumnieki
VW Golf II
0
-3
5
8
10/20.
6.
0
19.
211
Juris Narubins
Ozolnieki
VW Golf II
0
-3
10
6
13/19.
7./tehnika
0
20.
82
Jānis Kļava
Ogre
VW Golf III
15
15
-5
15
40/8.
7./tehnika
0
21.
65
Edijs Ošs
Rīga
VW Golf II
6
10
10
0
26/15.
ns/piekare
0
22.
92 J
Jānis Orbidāns
Tukums
VW Golf II
5
5
0
-3
7/22.
ns/sajūgs
0
23.
74
Edvīns Vansovičs
Rīga
VW Golf II
6
6
-3
-3
6/23.
ns/motors
0
24.
39
Ivars Kerns
Rīga
BMW 318
10
0
-3
-3
4/24.
ns/sajūgs
0
25.
37
Egils Dreimanis
Liepāja
VW Golf III
0
-3
6
-3
0/25.
ns/motors
0
26.
20 Jānis Batars Rīga VW Golf II
0
-3
-3
-3
-9/26.
ns/tehnika
0

JUNIORU KAUSS
1. Mārtiņš Spīķis (Rīga)
2. Sandis Džeriņš (Vecpils)
3. Ivo Gabrāns (Sigulda)
4. Renārs Ēķis (Jelgava)
5. Reinis Pelēnis (Jelgava)
6. Roberts Pelēnis (Jelgava)
7. Jānis Orbidāns (Tukums)

KOMANDU KAUSS
1. Streamline Racing 22
(Gabrāns 9, Starks 13)

2. Augstākā pilotāža 31
(Dainis 20, Sloka 11)

3. Autocross.lv Folkreisa komanda 13
(Ēķis 8, Rn.Pelēnis 5)

4. Autocross.lv Juniors 15
(Spīķis 15, Orbidāns 0)

Kvalifikācijas grupas
A grupa: Starks, Āboliņš, A.Batars, Kozlovskis, Narubins, Rb.Pelēnis
B grupa: A.Dreimanis, Dainis, Sloka, Saukāns, Vansovičs, Pārupe
C grupa: Kerns, Bērzlapa, E.Dreimanis, Džeriņš, Spīķis, J.Batars, Gabrāns
D grupa: Orbidāns, Ošs, Ēķis, Kļava, Radvils, Rn.Pelēnis, Brēde

Punkti kvalifikācijā
(lielā tabula, ja grupās vairāk par 7 dalībniekiem)
1. vieta = 10 (15)
2. vieta = 6 (12)
3. vieta = 4 (10)
4. vieta = 3 (8)
5. vieta = 2 (6)
6. vieta = 1 (5)
7. vieta = 0 (4)
(8. vieta 3)
(9. vieta 2)
(10. vieta 1)
Izstājies = 0
Neatbilstošs starta nr. = x-1
Nestartējis = -3
Pāragrs starts = -5
> vai < par 1 Džokera apli = -9
Izslēgts = -10
ns/auto = nestartēja, nododot auto otram braucējam