LAF Folkreisa Vasaras kauss 2013

Folkreisa Vasaras Kausa 2013 5. posms,
Bauska, SK Mūsa, 07.-08.09.2013.

Vieta
st.nr.
Braucējs
Pārstāv
Auto
k1
k2
k3
k4
kval.rez.
1. pusfin.
2. pusfin.
Fināls
Pt.
1.
140 J
Ivo Gabrāns
Sigulda
Opel Astra
15
15
15
10
55/3.
7 apļi
20
2.
82
Jānis Kļava
Ogre
VW Golf III
12
12
10
0
34/13.
1.
7
17
3.
3 J
Sandis Džeriņš
Vecpils
Opel Astra
15
15
15
15
60/1.
7
15
4.
44 J
Renārs Ēķis
Jelgava
Opel Astra
10
10
12
6
38/8.
1.
7
13
5.
76
Mārtiņš Starks
Rīga
VW Golf II
12
15
12
12
51/4.
7
12
6.
75
Ainārs Kučinskis
Stelpe
VW Golf I
8
8
8
12
36/11.
2.
7
11
7.
430
Rignārs Aņišins
Kuldīga
Opel Astra
6
6
0
8
20/21.
3.
7
10
8.
171
Rihards Dainis
Cēsis
Mazda MX3
15
15
12
6
48/6.
6/pusass
8
9.
777
Kristaps Lapsa
Katlakalns
VW Golf II
12
12
10
15
49/5.
5/tehnika
7
10.
411 J
Karolis Petreikis
Telšiai
Honda Civic
15
12
15
15
(-1)/56/2.
4/motors
6
11.
39
Ivars Kerns
Rīga
BMW 318
8
8
6
10
32/16.
2.
0/avārija
5
12.
33
Andis Dreimanis
Vecpils
VW Golf II
10
6
8
12
36/10.
3.
0/avārija
4
13.
19 J
Klāvs Benefelds
Skrunda
VAZ 21061
6
5
2
3
16/25.
4.
3
14.
12 J
Dāvis Emīls Ūdris
Jelgava
Opel Astra
4
6
6
8
24/20.
4.
2
15.
17
Raimonds Āboliņš
Babīte
Audi 80
12
10
8
8
38/9.
5./motors
1
16.
9
Raivis Riektiņš
Turkalne
Nissan NX100
8
8
8
5
29/18.
5.
0
17.
43
Armands Aseriņš
Rīga
Opel Kadett
1
0
5
5
11/29.
6./tehnika
0
18.
5
Sergejs Maļcevs
Vecpils
Mazda MX3
10
6
6
12
34/14.
6.
0
19.
88 J
Edijs Augulis
Rīga
VW Golf II
0
5
6
5
16/23.
7./riepa
0
20.
211
Juris Narubins
Ozolnieki
VW Golf II
3
5
4
8
20/22.
7.
0
21.
333
Matīss Šadris
Aizpute
VW Golf II
10
0
10
10
30/17.
8./tehnika
0
22.
323
Andris Batars
Rīga
Mazda 323
2
4
2
4
12/28.
8.
0
23.
23
Edgars Brēde
Rīga
VW Golf II
4
12
12
5
33/15.
9.(2.)/Džokeris
0
24.
4 J
Roberts Pelēnis
Jelgava
Opel Astra
8
8
10
10
36/12.
9./tehnika
0
25.
65
Edijs Ošs
Rīga
VW Golf II
6
10
15
15
46/7
10./ns/tehnika
0
26.
383
Mārtiņš Cīrulis
Ozolnieki
Toyota Celica
6
5
5
0
16/24.
10./ns/kārba
0
27.
38
Kaspars Bērzlapa
Ozolnieki
Toyota Celica
5
10
5
6
26/19.
11./ns/kārba
0
28.
417
Židrūns Šarkūns
Viešvienai
Honda Civic
5
3
3
3
14/26.
11./ns/motors
0
29.
99
Uģis Kozlovskis
Vecumnieki
VW Scirocco
3
4
3
4
14/27.
12./ns/kārba
0
30.
37
Egils Dreimanis
Liepāja
VW Golf III
5
-3
4
0
6/30.
12./ns/motors
0
31.
77
Mārtiņš Lapsa
Katlakalns
VW Golf II
4
0
0
-3
1/31.
nekv./tehnika
0
32.
16
Raivis Grigorovičs
Lielvārde
VW Golf I
0
0
4
-3
1/32.
nekv./motors
0
33.
92 J
Jānis Orbidāns
Tukums
VW Golf II
-3
-3
0
6
0/33.
nekv./tehnika
0
34.
120
Kaspars Meņģelis
Tukums
Suzuki Swift
5
0
-3
-3
(-1)/-2/34.
nekv./tehnika
0
35.
188
Aleksejs Mitušovs
Ogre
VW Golf II
0
0
-3
0
-3/35.
nekv./tehnika
0
36.
34 J
Reinis Pelēnis
Jelgava
Opel Astra
0
-3
-3
-3
-9/36.
nekv./motors
0
37.
20
Jānis Batars
Rīga
VW Golf II
-3
-5
-3
-3
-14/37.
nekv./kārba
0

JUNIORU KAUSS
1. Ivo Gabrāns (Sigulda)
2. Sandis Džeriņš (Vecpils)
3. Renārs Ēķis (Jelgava)
4. Karolis Petreikis (Telšiai)
5. Klāvs Benefelds (Skrunda)
6. Dāvis Emīls Ūdris (Jelgava)
7. Edijs Augulis (Rīga)
8. Roberts Pelēnis (Jelgava)
9. Jānis Orbidāns (Tukums)
10. Reinis Pelēnis (Jelgava)

KOMANDU KAUSS
1. Streamline Racing 32
(Gabrāns 20, Starks 12)

2. Augstākā pilotāža 24
(Džeriņš 15, Dainis 9)

3. Autocross.lv Folkreisa komanda 13
(Ēķis 13, Rb.Pelēnis 0)

4. Autocross.lv Juniors 3
(Ūdris 3, Augulis 0)

Kvalifikācijas grupas
A grupa: Mitušovs, Rn.Pelēnis,Kučinskis,Aņišins,Ēķis,Augulis,Meņģelis,Gabrāns,K.Lapsa
B grupa: Benefelds,Kozlovskis,Petreiķis,Bērzlapa,Riekstiņš,Grigorovičs,Šadris,Ūdris,Starks
C grupa: Kerns,A.Dreimanis, Ošs,M.Lapsa,Dainis,Narubins,A.Batars,Šarkūns,Aseriņš,Kļava
D grupa: Džeriņš,Orbidāns,Cīrulis,E.Dreimanis,Āboliņš,Rb.Pelēnis,Maļcevs,J.Batars,Brēde

Punkti kvalifikācijā
(lielā tabula, ja grupās vairāk par 7 dalībniekiem)
1. vieta = 10 (15)
2. vieta = 6 (12)
3. vieta = 4 (10)
4. vieta = 3 (8)
5. vieta = 2 (6)
6. vieta = 1 (5)
7. vieta = 0 (4)
(8. vieta 3)
(9. vieta 2)
(10. vieta 1)
Izstājies = 0
Neatbilstošs starta nr. = x-1
Nestartējis = -3
Pāragrs starts = -5
> vai < par 1 Džokera apli = -9
Izslēgts = -10
ns/auto = nestartēja, nododot auto otram braucējam