LAF Folkreisa Vasaras kauss 2013

Folkreisa Vasaras Kausa 2013 6. posms,
Valmiera, Brenguļu autotrase, 22.09.2013.

Vieta
st.nr.
Braucējs
Pārstāv
Auto
k1
k2
k3
k4
kval.rez.
1. pusfin.
2. pusfin.
Fināls
Pt.
1.
65
Edijs Ošs
Rīga
VW Golf II
15
15
15
15
60/2.
-
-
7 apļi
20
2.
44 J
Renārs Ēķis
Jelgava
Opel Astra
15
15
15
15
60/1.
-
-
7
17
3.
16
Raivis Grigorovičs
Lielvārde
VW Golf I
10
0
10
12
32/13.
1.
-
7
15
4.
74
Edvīns Vansovičs
Rīga
VW Golf II
0
15
15
15
45/4.
-
-
7
13
5.
76
Mārtiņš Starks
Rīga
VW Golf II
12
8
10
10
40/6.
-
-
7
12
6.
71
Juris Sirko
Jūdaži
VW Golf II
5
5
5
8
23/19.
2.
-
7
11
7.
38
Kaspars Bērzlapa
Ozolnieki
Toyota Celica
12
10
10
0
32/12.
-
3.
6
10
8.
4 J
Roberts Pelēnis
Jelgava
Opel Astra
8
12
12
0
32/11.
3.
-
3/izslīdēja
9
9.
3 J
Sandis Džeriņš
Vecpils
Opel Astra
15
10
15
15
55/3.
-
-
0/avārija
8
10.
430
Rignārs Aņišins
Kuldīga
Opel Astra
10
12
12
8
42/5.
-
-
0/avārija
7
11.
171
Rihards Dainis
Cēsis
Honda Civic
6
12
8
0
26/16.
-
1.
0/avārija
6
12.
12 J
Dāvis Emīls Ūdris
Jelgava
Opel Astra
10
0
8
12
30/14.
-
2.
0/avārija
5
13.
75
Ainārs Kučinskis
Stelpe
VW Golf I
6
6
12
10
34/9.
4.
-
4
14.
17
Raimonds Āboliņš
Babīte
Audi 80
5
-3
5
6
13/22.
-
4.
3
15.
211
Juris Narubins
Ozolnieki
VW Golf II
-5
10
6
5
16/21.
5.
-
2
16.
99
Uģis Kozlovskis
Vecumnieki
VW Scirocco
4
8
4
6
22/20.
-
5.
1
17.
100
Viesturs Saukāns
Nākotne
Opel Astra
8
6
0
12
26/17.
6./elektrība
-
0
18.
140 J
Ivo Gabrāns
Sigulda
Opel Astra
8
15
12
0
35/8.
-
6./pusass
0
19.
69
Džeralds Judins
Rīga
VW Golf I
8
12
6
12
38/7.
7./tehnika
-
0
20.
33
Mareks Treijs
Cēsis
Mazda RX7
5
8
-5
0
8/24.
-
7./tehnika
0
21.
43
Andris Ungurs
Garkalne
Opel Kadett
4
10
8
8
30/15.
ns/motors
-
0
22.
34 J
Reinis Pelēnis
Jelgava
Opel Astra
12
6
6
10
34/10.
-
ns/tehnika
0
23.
82
Jānis Kļava
Ogre
VW Golf III
15
0
0
-3
(-1)/11/23.
ns/avārija
-
0
24.
383
Mārtiņš Cīrulis
Ozolnieki
Toyota Celica
6
5
8
4
23/18.
-
ns/auto
0
25.
23
Edgars Brēde
Rīga
VW Golf II
12
0
-3
-3
6/25.
ns/motors
-
0
26.
88 J
Edijs Augulis
Rīga
VW Golf II
10
-3
-3
-3
1/26.
-
ns/sajūgs
0
27.
92 J
Jānis Orbidāns
Tukums
VW Golf II
0
-3
-3
-3
-9/27.
ns/kārba
-
0
28.
117
Mārtiņš Sīlis
Rīga
Audi 80
0
-3
-3
-3
-9/28.
-
ns/auto
0

JUNIORU KAUSS
1. Renārs Ēķis (Jelgava)
2. Roberts Pelēnis (Jelgava)
3. Sandis Džeriņš (Vecpils)
4. Dāvis Emīls Ūdris (Jelgava)
5. Ivo Gabrāns (Sigulda)
6. Reinis Pelēnis (Jelgava)
7. Edijs Augulis (Rīga)
8. Jānis Orbidāns (Tukums)

KOMANDU KAUSS
1. Autocross.lv Folkreisa komanda 26
(Ēķis 17, Rb.Pelēnis 9)

2. Streamline Racing 16
(Starks 12, Kučinskis 4)

3. Augstākā pilotāža 14
(Džeriņš 8, Dainis 6)

4. Autocross.lv Juniors 5
(Ūdris 5, Augulis 0)

Kvalifikācijas grupas
A grupa: Augulis, Ēķis, Kučinskis, Brēde, Judins, Ungurs, Treijs
B grupa: Starks, Cīrulis, Āboliņš, Ošs, Saukāns, Narubins, Aņišins
C grupa: Džeriņš, Kozlovskis, Dainis, Rn.Pelēnis, Sirko, Gabrāns, Grigorovičs
D grupa: Bērzlapa, Ūdris, Sīlis, Rb.Pelēnis, Vansovičs, Orbidāns, Kļava

Punkti kvalifikācijā
(lielā tabula, ja grupās vairāk par 7 dalībniekiem)
1. vieta = 10 (15)
2. vieta = 6 (12)
3. vieta = 4 (10)
4. vieta = 3 (8)
5. vieta = 2 (6)
6. vieta = 1 (5)
7. vieta = 0 (4)
(8. vieta 3)
(9. vieta 2)
(10. vieta 1)
Izstājies = 0
Neatbilstošs starta nr. = x-1
Nestartējis = -3
Pāragrs starts = -5
> vai < par 1 Džokera apli = -9
Izslēgts = -10
ns/auto = nestartēja, nododot auto otram braucējam