LAF Folkreisa Ziemas kauss 2014

Folkreisa Ziemas Kausa 2014 2.(1.) posms,
Upesciems, Garkalnes autotrase, 18.01.2014.

Vieta
st.nr.
Braucējs
Pārstāv
Auto
k1
k2
k3
k4
kval.rez.
1. pusfin.
2. pusfin.
Fināls
Pt.
1.
171
Rihards Dainis
Cēsis
Honda Civic
15
15
15
15
60/1.
-
-
7 apļi
20
2.
51
Mareks Dainis
Cēsis
Mazda MX3
0
0
-3
12
9/23.
2.
-
7
17
3.
74
Edvīns Vansovičs
Rīga
VW Golf II
10
15
10
0
35/12.
-
2.
7
15
4.
82
Jānis Kļava
Ogre
VW Golf III
8
10
0
10
28/13.
3.
-
7
13
5.
44 J
Renārs Ēķis
Jelgava
Opel Astra
15
5
12
15
47/6.
-
-
7
12
6.
61
Artis Biezais
Garkalne
Mazda 323
12
8
12
10
42/10.
-
1.
7
11
7.
898
Viesturs Plētiens
Rīga
VW Golf II
12
12
12
12
48/5.
-
-
7
10
8.
333
Matīss Šadris
Aizpute
VW Golf II
10
10
8
15
43/9.
1.
-
7
9
9.
211
Juris Narubins
Ozolnieki
VW Golf II
6
0
0
0
6/26.
-
3.
7
8
10.
9
Raivis Riekstiņš
Turkalne
Nissan NX100
12
12
15
12
51/3.
-
-
6
7
11.
78
Ermīns Vācietis
Garkalne
Mazda 323
12
12
15
15
54/2.
-
-
6/pusass
6
12.
777
Kristaps Lapsa
Katlakalns
VW Golf II
15
12
15
8
50/4.
-
-
1/avārija
5
13.
37
Egils Dreimanis
Vecpils
VW Golf III
5
6
8
0
19/17.
4.
-
4
14.
10 J
Dāvis Tobiass
Ķeipene
Mazda 323
8
15
10
12
45/8.
-
4.
3
15.
33
Andis Dreimanis
Vecpils
VW Golf II
10
15
12
10
47/7.
5.
-
2
16.
38
Kaspars Bērzlapa
Ozolnieki
Toyota Celica
6
6
6
8
26/14.
-
5.
1
17.
88 J
Edijs Augulis
Rīga
VW Golf II
0
10
-3
8
15/19.
6.
-
0
18.
100
Viesturs Saukāns
Nākotne
Opel Astra
4
6
5
0
15/20.
-
6./riepa
0
19.
140 J
Ivo Gabrāns
Sigulda
Opel Astra
8
10
10
10
38/11.
7.
-
0
20.
140
Guntars Gabrāns
Sigulda
Mazda MX3
5
5
6
6
22/16.
-
7.
0
21.
24
Jānis Āboliņš
Baldone
VW Scirocco
-9
8
-9
6
-4/27.
8.
-
0
22.
5
Sergejs Maļcevs
Vecpils
Mazda MX3
-3
-3
8
6
8/24.
-
8./tehnika
0
23.
4 J
Roberts Pelēnis
Jelgava
Opel Astra
8
6
0
-3
11/21.
9.
-
0
24.
99
Uģis Kozlovskis
Vecumnieki
VW Scirocco
10
5
5
-3
17/18.
-
ns
0
25.
383
Mārtiņš Cīrulis
Ozolnieki
Toyota Celica
12
-3
8
5
(-1)/22/15.
10.
-
0
26.
430
Rignārs Aņišins
Kuldīga
Opel Astra
5
8
0
-3
10/22.
-
ns/tehnika
0
27.
610
Agris Bahmanis
Rīga
Mazda 323
6
8
-3
-3
8/25.
ns
-
0
28.
58
Dainis Šulcs
Tukums
VW Golf II
0
-3
-3
-3
-9/28.
-
nekv.
0
29.
158
Jānis Kūla
Tukums
VW Golf II
-3
-3
-3
-3
-12/29.
nekv.
-
0
30.
27 J
Roberts Bāriņš
Jelgava
VW Golf II
-3
-3
-3
-3
(-1)/-13/30.
-
nekv.
0

JUNIORU KAUSS
1. Renārs Ēķis (Jelgava)
2. Dāvis Tobiass (Ķeipene)
3. Edijs Augulis (Rīga)
4. Ivo Gabrāns (Sigulda)
5. Roberts Pelēnis (Jelgava)
6. Roberts Bāriņš (Jelgava)

KOMANDU KAUSS
1. Autocross.lv Folkreisa komanda 17
(Ēķis 12, Lapsa 5)

2. Kavita V 13
(Kļava 13, I.Gabrāns 0)

3. Štīm Rally Team 9
(Vācietis 6, Tobiass 3)

4. Autocross.lv Juniors 0
(Augulis 0, Rb.Pelēnis 0)

Kvalifikācijas grupas
A grupa: Kļava, Ēķis, E.Dreimanis, Riekstiņš, Bahmanis, Vansovičs, R.Bāriņš
B grupa: J.Āboliņš, Vācietis, Cīrulis, M.Dainis, A.Dreimanis, Kūla, Rb.Pelēnis, Augulis
C grupa: A.Biezais, Saukāns, Narubins, Lapsa, Šadris, Tobiass, G.Gabrāns
D grupa: Aņišins, Maļcevs, Bērzlapa, Šulcs, I.Gabrāns, Kozlovskis, R.Dainis, Plētiens.

Punkti kvalifikācijā
(lielā tabula, ja grupās vairāk par 7 dalībniekiem)
1. vieta = 10 (15)
2. vieta = 6 (12)
3. vieta = 4 (10)
4. vieta = 3 (8)
5. vieta = 2 (6)
6. vieta = 1 (5)
7. vieta = 0 (4)
(8. vieta 3)
(9. vieta 2)
(10. vieta 1)
Izstājies = 0
Neatbilstošs starta nr. = x-1
Nestartējis = -3
Pāragrs starts = -5
> vai < par 1 Džokera apli = -9
Izslēgts = -10
ns/auto = nestartēja, nododot auto otram braucējam