LAF Folkreisa Ziemas kauss 2014

Folkreisa Ziemas Kausa 2014 3.(2.) posms,
Vecpils, Vecpils autotrase, 25.01.2014.

Vieta
st.nr.
Braucējs
Pārstāv
Auto
k1
k2
k3
k4
kval.rez.
1. pusfin.
2. pusfin.
Fināls
Pt.
1.
82
Jānis Kļava
Ogre
VW Golf III
15
15
15
15
60/1.
7 apļi
20
2.
171
Rihards Dainis
Cēsis
VW Golf II
15
15
12
15
57/2.
7
17
3.
27 J
Roberts Bāriņš
Jelgava
VW Golf II
8
0
10
12
30/11.
2.
7
15
4.
31
Emīls Baltaiskalns
Aizpute
VW Golf II
12
12
15
15
54/3.
7
13
5.
78
Ermīns Vācietis
Garkalne
Mazda 323
12
10
15
10
47/5.
7
12
6.
44 J
Renārs Ēķis
Jelgava
Opel Astra
15
15
6
10
46/6.
7
11
7.
33
Andis Dreimanis
Vecpils
VW Golf II
10
12
12
8
42/10.
3.
7
10
8.
333
Matīss Šadris
Aizpute
VW Golf II
12
10
10
12
44/8.
1.
7
9
9.
610 J
Dāvis Tobiass
Ķeipene
Mazda 323
10
8
12
15
45/7.
3.
7
8
10.
140 J
Ivo Gabrāns
Sigulda
Mazda MX3
15
15
15
8
53/4.
3/piekare
7
11.
443
Vladislavs Bergmanis
Jelgava
Opel Kadett
10
12
10
12
44/9.
1.
2/avārija
6
12.
74
Edvīns Vansovičs
Rīga
VW Golf II
10
0
12
0
22/18.
2.
0/tehnika
5
13.
38
Kaspars Bērzlapa
Ozolnieki
Toyota Celica
5
8
8
8
29/13.
4.
4
14.
37
Egils Dreimanis
Vecpils
VW Golf III
0
6
4
10
20/20.
4.
3
15.
173
Viesturs Pakulis
Liepāja
Opel Kadett
6
4
5
5
21/19.
5.
2
16.
75
Ainārs Kučinskis
Stelpe
VW Golf I
8
5
8
5
26/16.
5.
1
17.
211
Juris Narubins
Ozolnieki
VW Golf II
0
10
8
0
18/21.
6./tehnika
0
18.
4 J
Roberts Pelēnis
Jelgava
Opel Astra
0
-3
10
10
17/22.
6./avārija
0
19.
13
Mairis Zēns
Grobiņa
Opel Astra
5
8
6
4
23/17.
7/tehnika
0
20.
100
Viesturs Saukāns
Nākotne
Opel Astra
6
6
6
12
30/12.
7./avārija
0
21.
55
Reinis Lankups
Vecpils
Opel Astra
8
10
8
0
26/15.
ns/avārija
0
22.
51
Mareks Dainis
Cēsis
Mazda MX3
12
12
-3
6
27/14.
ns/pusass
0
23.
5
Sergejs Maļcevs
Vecpils
Mazda MX3
6
0
0
-3
3/23.
ns/pusass
0
24.
158
Jānis Kūla
Tukums
VW Golf II
8
-3
-3
-3
-1/24.
nekv./auto
0
25.
430
Rignārs Aņišins
Kuldīga
Opel Astra
0
-3
-3
-3
-9/25.
nekv./avārija
0
26.
58
Dainis Šulcs
Tukums
VW Golf II
0
-3
-3
-3
-9/26.
nekv./avārija
0

JUNIORU KAUSS
1. Roberts Bāriņš (Jelgava)
2. Renārs Ēķis (Jelgava)
3. Dāvis Tobiass (Ķeipene)
4. Ivo Gabrāns (Sigulda)
5. Roberts Pelēnis (Jelgava)

KOMANDU KAUSS
1. Kavita V 27
(Kļava 20, I.Gabrāns 7)

2. Štīm Rally Team 20
(Vācietis 12, Tobiass 8)

3. Ledus Lauzēji 17
(R.Dainis 17, M.Dainis 3)

4. Autocross.lv Folkreisa komanda 11
(Ēķis 11, Saukāns 0)

5. Autocross.lv Juniors 0
(Rb.Pelēnis 0)

Kvalifikācijas grupas
A grupa: Kūla, Vācietis, V.Bergmanis, Bērzlapa, Maļcevs, R.Dainis
B grupa: Vansovičs, Narubins, R.Bāriņš, Baltaiskalns, Ēķis, Aņišins
C grupa: Šulcs, Tobiass, I.Gabrāns, Lankups, Rb.Pelēnis, Saukāns, M.Dainis
D grupa: A.Dreimanis, Pakulis, Kļava, Šadris, E.Dreimanis, Zēns, Kučinskis

Punkti kvalifikācijā
(lielā tabula, ja grupās vairāk par 7 dalībniekiem)
1. vieta = 10 (15)
2. vieta = 6 (12)
3. vieta = 4 (10)
4. vieta = 3 (8)
5. vieta = 2 (6)
6. vieta = 1 (5)
7. vieta = 0 (4)
(8. vieta 3)
(9. vieta 2)
(10. vieta 1)
Izstājies = 0
Neatbilstošs starta nr. = x-1
Nestartējis = -3
Pāragrs starts = -5
> vai < par 1 Džokera apli = -9
Izslēgts = -10
ns = nestartēja
nekv. = nav klasificēts, nav kvalificējies fināliem
ns/auto = nestartēja, nododot auto otram braucējam