LAF Folkreisa Ziemas kauss 2014

Folkreisa Ziemas Kausa 2014 4.(3.) posms,
Bauska, SK Mūsa, 09.02.2014.

Vieta
st.nr.
Braucējs
Pārstāv
Auto
k1
k2
k3
k4
kval.rez.
1. pusfin.
2. pusfin.
Fināls
Pt.
1.
610 J
Dāvis Tobiass
Ķeipene
Mazda 323
12
10
12
15
49/2.
-
-
7 apļi
20
2.
171
Rihards Dainis
Cēsis
VW Golf II
15
15
15
12
57/1.
-
-
7
17
3.
333
Matīss Šadris
Aizpute
VW Golf II
12
15
0
15
42/6.
-
-
7
15
4.
443
Vladislavs Bergmanis
Jelgava
VW Golf II
10
15
8
15
48/3.
-
-
7
13
5.
78
Ermīns Vācietis
Garkalne
Mazda 323
8
10
-5
12
25/15.
2.
-
7
12
6.
44 J
Renārs Ēķis
Jelgava
Opel Astra
15
6
12
10
43/5.
-
-
7
11
7.
36
Ints Kravis
Jelgava
VW Golf II
15
10
10
10
45/4.
-
-
7
10
8.
4 J
Roberts Pelēnis
Jelgava
Opel Astra
10
8
10
6
34/10.
-
1.
7
9
9.
34
Reinis Pelēnis
Jelgava
Opel Astra
0
15
8
10
33/11.
1.
-
7
8
10.
211
Juris Narubins
Ozolnieki
VW Golf II
5
8
-3
5
15/24.
-
3.
6/tehnika
7
11.
9
Raivis Riekstiņš
Turkalne
Nissan NX100
6
12
12
8
38/8.
-
2.
3/tehnika
6
12.
16
Ritvars Zobens
Laubere
VW Golf II
15
-3
-3
12
21/19.
3.
-
1/tehnika
5
13.
777
Kristaps Lapsa
Katlakalns
VW Golf II
0
8
10
10
28/13.
4.
-
4
14.
898
Viesturs Plētiens
Rīga
VW Golf II
0
-3
6
5
8/26.
-
4.
3
15.
24
Jānis Āboliņš
Baldone
VW Scirocco
10
12
8
8
38/9.
5.
-
2
16.
88 J
Beate Klipa
Lielvārde
VW Golf III
5
8
12
6
31/12.
-
5./dzesēšana
1
17.
31
Emīls Baltaiskalns
Aizpute
VW Golf II
5
5
15
15
40/7.
6./dzesēšana
-
0
18.
82
Jānis Kļava
Ogre
VW Golf III
0
5
10
8
23/18.
-
6./tehnika
0
19.
33
Andis Dreimanis
Vecpils
VW Golf II
8
0
8
8
24/17.
ns/tehnika
-
0
20.
74
Edvīns Vansovičs
Rīga
VW Golf II
0
0
15
12
27/14.
-
7./tehnika
0
21.
75
Ainārs Kučinskis
Stelpe
VW Golf I
6
4
0
6
16/23.
ns/tehnika
-
0
22.
100
Viesturs Saukāns
Nākotne
Opel Astra
8
6
5
6
25/16.
-
8./avārija
0
23.
38
Kaspars Bērzlapa
Ozolnieki
Toyota Celica
6
12
6
-3
21/21.
ns/auto
-
0
24.
140 J
Ivo Gabrāns
Sigulda
Opel Astra
12
12
0
-3
21/20.
-
9./tehnika
0
25.
383
Mareks Dainis
Cēsis
Toyota Celica
8
6
0
-3
11/25.
ns/avārija
-
0
26.
444 J
Roberts Bāriņš
Jelgava
VW Golf II
12
10
-3
-3
16/22.
-
ns/motors
0
27.
15
Kaspars Cikmačs
Rīga
Honda Civic
-3
5
6
0
8/27.
ns/tehnika
-
0
28.
58
Dainis Šulcs
Tukums
VW Golf II
0
6
0
-3
3/28.
-
ns/avārija
0
29.
188 J
Edijs Augulis
Rīga
VW Golf II
0
-3
0
-3
-6/29.
ns/avārija
-
0

JUNIORU KAUSS
1. Dāvis Tobiass (Ķeipene)
2. Renārs Ēķis (Jelgava)
3. Roberts Pelēnis (Jelgava)
4. Beate Klipa (Lielvārde)
5. Ivo Gabrāns (Sigulda)
6. Roberts Bāriņš (Jelgava)
7. Edijs Augulis (Rīga)

KOMANDU KAUSS

1. Štīm Rally Team 32
(Tobiass 20, Vācietis 12)

2. Ledus Lauzēji 17
(R.Dainis 17, M.Dainis 0)

3. Autocross.lv Juniors 17
(Rb.Pelēnis 9, Rn.Pelēnis 8)

4. Autocross.lv Folkreisa komanda 15
(Ēķis 11, Lapsa 4)

5. Novators 13
(V.Bergmanis 13, R.Bāriņš 0)

6. Kavita V 0
(Kļava 0, I.Gabrāns 0)

Kvalifikācijas grupas
A grupa: Augulis, Lapsa, Cikmačs, Saukāns, Tobiass, R.Dainis, J.Āboliņš
B grupa: Riekstiņš, Rb.Pelēnis, Zobens, R.Bāriņš, M.Dainis, Rn.Pelēnis, Plētiens, Baltaiskalns
C grupa: I.Gabrāns, Narubins, Kļava, Ēķis, V.Bergmanis, Kučinskis, Vācietis
D grupa: Šadris, A.Dreimanis, Klipa, Kravis, Šulcs, Bērzlapa, Vansovičs

Punkti kvalifikācijā
(lielā tabula, ja grupās vairāk par 7 dalībniekiem)
1. vieta = 10 (15)
2. vieta = 6 (12)
3. vieta = 4 (10)
4. vieta = 3 (8)
5. vieta = 2 (6)
6. vieta = 1 (5)
7. vieta = 0 (4)
(8. vieta 3)
(9. vieta 2)
(10. vieta 1)
Izstājies = 0
Neatbilstošs starta nr. = x-1
Nestartējis = -3
Pāragrs starts = -5
> vai < par 1 Džokera apli = -9
Izslēgts = -10
ns = nestartēja
nekv. = nav klasificēts, nav kvalificējies fināliem
ns/auto = nestartēja, nododot auto otram braucējam