LAF Folkreisa Vasaras kauss 2014

Folkreisa Vasaras kausa 2014 2. posms,
Vecpils, Vecpils autotrase, 29.06.2014.

Vieta
st.nr.
Braucējs
Pārstāv
Auto
k1
k2
k3
k4
kval.rez.(+pf)
1. pusfin.
2. pusfin.
Fināls
Pt.
1.
443
Artūrs Bāriņš
Jelgava
VW Golf II
12
12
15
15
54/2.
7 apļi
20
2.
55
Reinis Lankups
Vecpils
Opel Astra
15
15
15
15
60/1.
7
17
3.
444 J
Roberts Bāriņš
Jelgava
VW Golf II
8
12
0
12
32/18.
2.
7
15
4.
38
Kaspars Bērzlapa
Ozolnieki
Toyota Celica
15
8
10
15
48/5.
7
13
5.
141 J
Ivo Gabrāns
Sigulda
Opel Astra
8
15
12
12
47/6.
7
12
6.
82
Jānis Kļava
Ogre
VW Golf III
12
10
15
8
45/7.
2.
7
11
7.
92
Jānis Orbidāns
Tukums
VW Golf II
12
8
10
12
42/10.
1.
7
10
8.
31
Emīls Baltaiskalns
Aizpute
VW Golf II
6
6
12
10
34/15.
3.
5/tehnika
9
9.
71
Juris Sirko
Jūdaži
VW Golf II
12
12
15
15
54/3.
2/tehnika
8
10.
33
Andis Dreimanis
Vecpils
VW Golf II
15
10
10
10
45/8.
3.
1/avārija
7
11.
211
Juris Narubins
Ozolnieki
VW Golf II
15
15
10
10
50/4.
0/tehnika
6
12.
88 J
Edijs Augulis
Rīga
VW Golf II
15
15
12
0
42/9.
1.
ns/elektrība
5
13.
30
Sandis Baltaiskalns
Aizpute
VW Golf II
6
10
12
12
40/12. +10
6/tehnika
4
14.
13
Mairis Zēns
Grobiņa
Opel Astra
0
10
15
15
40/11. +8
7./tehnika
3
15.
34
Reinis Pelēnis
Jelgava
Opel Astra
8
10
8
8
34/16. +12
5.
2
16.
24
Jānis Āboliņš
Baldone
VW Scirocco
8
8
8
10
(-1) 33/17. +12
5.
1
17.
214
Māris Berķis
Priekule
VW Golf II
10
15
8
6
39/13. +6
8./tehnika
0
18.
341
Edijs Sloka
Madona
VW Golf I
10
12
6
8
36/14. +8
ns/motors
0
19.
19 J
Klāvs Benefelds
Skrunda
VAZ 21061
5
6
6
8
25/19. +15
4.
0
20.
17
Raimonds Āboliņš
Babīte
VW Golf II
0
0
12
12
24/20. +15
4.
0
21.
140
Guntars Gabrāns
Sigulda
Mazda MX3
10
5
8
0
23/21. +10
6.
0
22.
18
Aleksejs Mitušovs
Ogre
VW Golf II
5
6
10
0
21/22. +6
ns/tehnika
0
23.
74
Edvīns Vansovičs
Rīga
VW Golf II
8
12
-3
-3
14/23. +5
ns/motors
0
24.
4 J
Roberts Pelēnis
Jelgava
Opel Astra
6
8
0
-3
11/24. +5
ns/sajūgs
0
25.
430
Mārtiņš Leja
Kuldīga
VW Golf II
6
6
0
-3
9/25. +4
ns/motors
0
26.
23
Edgars Brēde
Rīga
VW Golf II
12
0
-3
-3
6/26. +4
ns/tehnika
0
27.
44 J
Renārs Ēķis
Jelgava
Opel Astra
10
0
-3
-3
4/27. +3
ns/zobsiksna
0
28.
37
Egils Dreimanis
Vecpils
VW Golf III
10
0
-3
-3
4/28. +3
ns/motors
0
29.
173
Viesturs Pakulis
Liepāja
Opel Kadett
5
5
-3
-3
4/29. +2
ns/tehnika
0
30.
12 J
Dāvis Emīls Ūdris
Jelgava
VW Golf III
0
0
5
-3
2/30. +2
ns/tehnika
0
nc
5
Sergejs Maļcevs
Vecpils
Mazda MX3
0
-3
-3
-3
-9/31.
zobsiksna
0
nc
333
Matīss Šadris
Aizpute
VW Golf II
-3
-3
-3
-3
-12/32.
elektrība
0
nc
73
Juris Bekmanis
Liepāja
BMW
-3
-3
-3
-3
-12/33.
nestartēja
0

JUNIORU KAUSS
1. Roberts Bāriņš (Jelgava)
2. Ivo Gabrāns (Sigulda)
3. Edijs Augulis (Rīga)
4. Klāvs Benefelds (Skrunda)
5. Roberts Pelēnis (Jelgava)
6. Renārs Ēķis (Jelgava)
7. Dāvis Emīls Ūdris (Jelgava)

KOMANDU KAUSS
1. Kavita V 23
(Kļava 11, I.Gabrāns 12)

2. SK Vecpils 20
(Lankups 17, Zēns 3)

3. EMA Racing 16
(E.Baltaiskalns 9, A.Dreimanis 7)

4. Autocross.lv Folkreisa komanda 2
(Rn.Pelēnis 2, Ēķis 0)

Kvalifikācijas grupas
A grupa: Ēķis, Leja, Orbidāns, Augulis, Zēns, Vansovičs
B grupa: J.Āboliņš, Lankups, Mitušovs, Sloka, Brēde, S.Baltaiskalns, Ūdris
C grupa: Šadris, A.Dreimanis, A.Bāriņš, G.Gabrāns, Rb.Pelēnis, I.Gabrāns, Benefelds
D grupa: Narubins, Sirko, R.Āboliņš, Rn.Pelēnis, Maļcevs, E.Dreimanis
E grupa: E.Baltaiskalns, Kļava, Berķis, Bērzlapa, Pakulis, R.Bāriņš, Bekmanis

Punkti kvalifikācijā
(lielā tabula, ja grupās vairāk par 7 dalībniekiem)
1. vieta = 10 (15)
2. vieta = 6 (12)
3. vieta = 4 (10)
4. vieta = 3 (8)
5. vieta = 2 (6)
6. vieta = 1 (5)
7. vieta = 0 (4)
(8. vieta 3)
(9. vieta 2)
(10. vieta 1)
Izstājies = 0
(+pf) = pusfinālos gūtie punkti 4. līdz 12. vietai, kas tiek summēti pie kvalifikācijas rezultātiem
Neatbilstošs starta nr. = x-1
Nestartējis = -3
Pāragrs starts = -5
> vai < par 1 Džokera apli = -9
Izslēgts = -10
ns = nestartēja
nekv. = nav klasificēts, nav kvalificējies fināliem
ns/auto = nestartēja, nododot auto otram braucējam