LAF Folkreisa Vasaras kauss 2014

Folkreisa Vasaras kausa 2014 3. posms,
Valmiera, Brenguļu autotrase, 12.07.2014.

Vieta
st.nr.
Braucējs
Pārstāv
Auto
k1
k2
k3
k4
kval.rez.(+pf)
1. pusfin.
2. pusfin.
Fināls
Pt.
1.
44 J
Renārs Ēķis
Jelgava
Opel Astra
12
12
15
5
44/6.
7 apļi
20
2.
38
Kaspars Bērzlapa
Ozolnieki
Toyota Celica
12
15
15
12
54/2.
7
17
3.
24
Jānis Āboliņš
Baldone
VW Scirocco
15
6
15
12
48/3.
7
15
4.
140
Guntars Gabrāns
Sigulda
Mazda MX3
15
15
10
15
55/1.
7
13
5.
17
Raimonds Āboliņš
Babīte
VW Golf II
5
15
-9
12
23/18.
3.
7
12
6.
141 J
Ivo Gabrāns
Sigulda
Opel Astra
15
10
15
0
40/7.
1.
7
11
7.
74
Edvīns Vansovičs
Rīga
VW Golf II
10
8
10
-3
25/17.
3.
7
10
8.
202 J
Mārtiņš Spīķis
Rīga
Opel Astra
6
8
10
15
38/8.(-1)
2.
7
9
9.
23
Edgars Brēde
Rīga
VW Golf II
12
15
0
8
35/11.
2.
4/pusass
8
10.
92
Jānis Orbidāns
Tukums
VW Golf II
15
10
10
10
45/5.
3/avārija
7
11.
333
Matīss Šadris
Aizpute
VW Golf II
8
12
12
15
47/4.
2/tehnika
6
12.
9
Raivis Riekstiņš
Turkalne
Nissan NX100
-9
12
8
15
26/16.
1.
0/avārija
5
13.
444 J
Roberts Bāriņš
Jelgava
VW Golf II
8
10
6
12
36/10. +10
6./tehnika
4
14.
30
Sandis Baltaiskalns
Aizpute
VW Golf II
10
10
8
5
33/12. +12
5.
3
15.
55
Reinis Lankups
Vecpils
Opel Astra
8
12
12
6
38/9. +6
8.
2
16.
88 J
Edijs Augulis
Rīga
VW Golf II
6
6
8
10
30/15. +12
5.
1
17.
4 J
Roberts Pelēnis
Jelgava
Opel Astra
6
9
12
6
32/13. +8
7.
0
18.
100
Viesturs Saukāns
Nākotne
Opel Astra
10
8
12
0
30/14. +8
7./elektrība
0
19.
82
Jānis Kļava
Ogre
VW Golf III
10
5
-5
10
20/19. +10
6.
0
20.
33
Mareks Treijs
Cēsis
Mazda RX7
-3
6
4
4
11/22. +15
4.
0
21.
14
Matīss Pelēnis
Jelgava
Opel Astra
0
0
6
10
16/20. +6
8./tehnika
0
22.
31
Emīls Baltaiskalns
Aizpute
VW Golf II
0
0
8
8
16/21. +5
9./tehnika
0
23.
12 J
Dāvis Emīls Ūdris
Jelgava
VW Golf III
-3
-3
6
-3
-3/25. +15
4.
0
24.
341
Edijs Sloka
Madona
VW Golf I
12
0
-3
-3
6/23. +4
ns/motors
0
25.
3
Jānis Batars
Rīga
VW Golf II
6
-5
0
-3
-2/24. +5
ns/tehnika
0
26.
34
Reinis Pelēnis
Jelgava
Opel Astra
-3
-3
-3
-3
-12/26. +4
ns/sajūgs
0

JUNIORU KAUSS
1. Renārs Ēķis (Jelgava)
2. Ivo Gabrāns (Sigulda)
3. Mārtiņš Spīķis (Rīga)
4. Roberts Bāriņš (Jelgava)
5. Edijs Augulis (Rīga)
6. Roberts Pelēnis (Jelgava)
7. Matīss Pelēnis (Jelgava)
8. Dāvis Emīls Ūdris (Jelgava)

KOMANDU KAUSS
1. Kavita V 24
(G.Gabrāns 13, I.Gabrāns 11)

2. Autocross.lv Folkreisa komanda 20
(Ēķis 20, Saukāns 0)

3. EMA Racing 6
(Šadris 6, E.Baltaiskalns 0)

4. SK Vecpils 2
(Lankups 2)

Kvalifikācijas grupas
A grupa: Šadris, Ūdris, Vansovičs, I.Gabrāns, R.Āboliņš, Augulis Sloka
B grupa: Treijs, Kļava, Rb.Pelēnis, Ēķis, G.Gabrāns, E.Baltaiskalns, R.Bāriņš
C grupa: Batars, Orbidāns, R.Pelēnis, Riekstiņš, Saukāns, Bērzlapa
D grupa: Brēde, S.Baltaiskalns, Spīķis, J.Āboliņš, Lankups, M.Pelēnis

Punkti kvalifikācijā
(lielā tabula, ja grupās vairāk par 7 dalībniekiem)
1. vieta = 10 (15)
2. vieta = 6 (12)
3. vieta = 4 (10)
4. vieta = 3 (8)
5. vieta = 2 (6)
6. vieta = 1 (5)
7. vieta = 0 (4)
(8. vieta 3)
(9. vieta 2)
(10. vieta 1)
Izstājies = 0
(+pf) = pusfinālos gūtie punkti 4. līdz 12. vietai, kas tiek summēti pie kvalifikācijas rezultātiem
Neatbilstošs starta nr. = x-1
Nestartējis = -3
Pāragrs starts = -5
> vai < par 1 Džokera apli = -9
Izslēgts = -10
ns = nestartēja
nekv. = nav klasificēts, nav kvalificējies fināliem
ns/auto = nestartēja, nododot auto otram braucējam