LAF Folkreisa Vasaras kauss 2014

Folkreisa Vasaras kausa 2014 4. posms,
Vecpils, Vecpils autotrase, 03.08.2014.

Vieta
st.nr.
Braucējs
Pārstāv
Auto
k1
k2
k3
k4
kval.rez.(+pf)
1. pusfin.
2. pusfin.
Fināls
Pt.
1.
44 J
Renārs Ēķis
Jelgava
Opel Astra
12
15
15
10
52/3.
7 apļi
20
2.
141 J
Ivo Gabrāns
Sigulda
Opel Astra
12
15
15
15
57/2.
7
17
3.
13
Mairis Zēns
Grobiņa
Opel Astra
12
10
10
15
47/4.
7
15
4.
24
Jānis Āboliņš
Baldone
VW Scirocco
8
12
12
10
(-1)41/8.
1.
7
13
5.
140
Guntars Gabrāns
Sigulda
Mazda MX3
6
15
8
15
44/6.
7
12
6.
26
Aigars Darmakovičs
Rīga
Opel Corsa
8
10
5
8
31/14.
3.
7
11
7.
55
Reinis Lankups
Vecpils
Opel Astra
8
12
10
12
42/7.
2.
7
10
8.
31
Emīls Baltaiskalns
Aizpute
VW Golf II
10
10
0
8
28/16.
2.
6/tehnika
9
9.
17
Raimonds Āboliņš
Babīte
VW Golf II
15
12
8
12
47/5.
2/tehnika
8
10.
5
Sergejs Maļcevs
Vecpils
Mazda MX3
15
10
5
10
40/9.
1.
0/avārija
7
11.
37
Egils Dreimanis
Vecpils
VW Golf III
0
5
0
0
5/25.
3.
0/avārija
6
12.
92
Jānis Orbidāns
Tukums
VW Golf II
15
15
15
12
57/1.
ns/zobsiksna
5
13.
4 J
Roberts Pelēnis
Jelgava
Opel Astra
10
8
12
8
38/10. +6
8./tehnika
4
14.
33
Andis Dreimanis
Vecpils
VW Golf II
10
8
8
8
34/12. +10
6./avārija
3
15.
333
Matīss Šadris
Aizpute
VW Golf II
6
6
10
15
37/11. +6
8./avārija
2
16.
202 J
Mārtiņš Spīķis
Rīga
Opel Astra
0
12
8
10
30/15. +12
5.
1
17.
43
Armands Aseriņš
Rīga
Opel Kadett
15
0
6
6
27/18. +15
4.
0
18.
14 J
Matīss Pelēnis
Jelgava
Opel Astra
8
8
6
6
28/17. +10
6.
0
19.
30
Sandis Baltaiskalns
Aizpute
VW Golf II
12
6
15
0
33/13. +4
ns/tehnika
0
20.
38
Kaspars Bērzlapa
Ozolnieki
Toyota Celica
5
0
6
6
17/23. +15
4.
0
21.
15
Kaspars Cikmačs
Rīga
VW Golf II
5
4
12
5
26/19. +5
9./tehnika
0
22.
23
Edgars Brēde
Rīga
VW Golf II
0
-3
10
12
19/22. +12
5.
0
23.
19 J
Klāvs Benefelds
Skrunda
VAZ 21061
4
6
6
6
22/21. +8
7.
0
24.
88 J
Edijs Augulis
Rīga
VW Golf II
10
0
12
0
22/20. +5
9./tehnika
0
25.
12 J
Dāvis Emīls Ūdris
Jelgava
VW Golf III
5
5
5
0
15/24. +8
7./tehnika
0
26.
898
Viesturs Plētiens
Rīga
VW Golf II
6
0
-3
-3
0/26. +4
ns/piekare
0

JUNIORU KAUSS
1. Renārs Ēķis (Jelgava)
2. Ivo Gabrāns (Sigulda)
3. Roberts Pelēnis (Jelgava)
4. Mārtiņš Spīķis (Rīga)
5. Matīss Pelēnis (Jelgava)
6. Klāvs Benefelds (Skrunda)
7. Edijs Augulis (Rīga)
8. Dāvis Emīls Ūdris (Jelgava)

KOMANDU KAUSS
1. Kavita V 29
(I.Gabrāns 17, G.Gabrāns 12)

2. SK Vecpils 25
(Lankups 10, Zēns 15)

3. Autocross.lv Folkreisa komanda 20
(Ēķis 20, Augulis 0)

4. EMA Racing 12
(E.Baltaiskalns 9, A.Dreimanis 3)

Kvalifikācijas grupas
A grupa: S.Baltaiskalns, Maļcevs, Rb.Pelēnis, G.Gabrāns, Bērzlapa, Lankups
B grupa: Augulis, Darmakovičs, Brēde, I.Gabrāns, Spīķis, Aseriņš
C grupa: J.Āboliņš, Benefelds, A.Dreimanis, Zēns, Ūdris, Orbidāns, Plētiens
D grupa: E.Baltaiskalns, Cikmačs, M.Pelēnis, Ēķis, R.Āboliņš, E.Dreimanis, Šadris

Punkti kvalifikācijā
(lielā tabula, ja grupās vairāk par 7 dalībniekiem)
1. vieta = 10 (15)
2. vieta = 6 (12)
3. vieta = 4 (10)
4. vieta = 3 (8)
5. vieta = 2 (6)
6. vieta = 1 (5)
7. vieta = 0 (4)
(8. vieta 3)
(9. vieta 2)
(10. vieta 1)
Izstājies = 0
(+pf) = pusfinālos gūtie punkti 4. līdz 12. vietai, kas tiek summēti pie kvalifikācijas rezultātiem
Neatbilstošs starta nr. = x-1
Nestartējis = -3
Pāragrs starts = -5
> vai < par 1 Džokera apli = -9
Izslēgts = -10
ns = nestartēja
nekv. = nav klasificēts, nav kvalificējies fināliem
ns/auto = nestartēja, nododot auto otram braucējam