Latvijas čempionāts 2014

4. posma pieteikumi -- Smiltene, Tepera trase
24.08.2014.

J-Junioru kausa dalībnieks (1993. gadā un vēlāk dzimušie)

1600 (LČ, J)

St.nr.
braucējs
pārstāv
klubs
auto
1 Andis Kļava Lapmežciems SK Autocross.lv VW Golf III
2 Andis Vanters Valmiera SK Autocross.lv VAZ 2108
3 Oskars Troika Embūte SK Vecpils VW Golf I
4 Jānis Balodis Lielvārde Auto Racing Team Opel Tigra
6 Mareks Dainis Vecpils SK Vecpils Honda CRX Del Sol
7 Jānis Grīnvalds Kuldīga SK Vecpils VW Golf II
8 Aleksandrs Ņikitins Sproģi SASHA Motorsport Peugeot 206
9 Raimonds Mūrnieks Pope SK Pope VW Golf III
12 Jānis Nikels Strenči SK Autocross.lv VAZ 2108
16 Raivis Grigorovičs Lielvārde Kesha Motorsport Peugeot 106
18 Jānis Lideris Jaunmārupe SK Autocross.lv VAZ 2108
14 J Sandis Džeriņš Vecpils SK Vecpils Škoda Felicia
401 Giedrijus Stonys Lietuva Bolids Honda Civic
88 Rūdolfs Bogens Cēsis Melatlux VW Golf III
405 J Martynas Pikčilingis Lietuva Motorsport LT+STP VW Golf II
410 J Domas Vercinskas Lietuva ASK Vilkyčiai VAZ 2108

Kopā: 10

* Pieteikums pēc termiņa beigām / Late entry, starting without official practise

2000 Super (LČ, J)

St.nr.
braucējs
pārstāv
klubs
auto
1 Jānis Miščenko Aizkraukle SK Ogre VW Golf II
2 Ritvars Zobens Laubere SK Ogre Ford Fiesta
3 Ainārs Kenigsbergs Saldus EVE Autosports VW Golf III
4 Normunds Krūze Ventspils   SEAT Ibiza
5 J Ilmārs Jurāns Krāslava Krāslavas BJC Opel Astra
6 J Gints Astrauskis Gramzda SK Autocross.lv SEAT Ibiza
7 Rihards Dainis Cēsis SK Vecpils VW Golf III
8 Raivis Grigorovičs Lielvārde Kesha Motorsports VW Golf II
9 Juris Spīķis Rīga SK EOS Peugeot 206
10 J Māris Lapšāns Saldus EVE Autosports VW Golf II
11 Edijs Varnas Līvāni   VW Scirocco
12 Andis Ūtēns Koknese SB Koknesis VW Golf II
14 J Endijs Skolmeistars Pope SK Pope Ford Fiesta
15 Lauris Roberts Laidi EVE Autosports Opel Astra
17 J Rihards Jermacāns Aizkraukle   VW Golf I
18 Dzintars Jakimenko Ogre SK Ogre VW Golf II
19 Uldis Andersons Saldus EVE Autosports VW Golf II
20 Edijs Ošs Rīga Lebester Racing VW Golf II
21 Zigmunds Vāne Piltene SK Pope VW Golf II
22 J Viesturs Daņiļenko Ludza   Opel Corsa
33 J Toms Lielais Skrīveri Kesha Motorsports VW Golf II
76 Mārtiņš Starks Rīga SK Autocross.lv Ford Puma
202 Egidijus Mažeika Lietuva Bolids Honda Civic

Kopā: 12

* Pieteikums pēc termiņa beigām / Late entry, starting without official practise

Open (LČ, J)

St.nr.
braucējs
pārstāv
klubs
auto
1 Agris Brediks Mārupe AZ Motorsport Mitsubishi Lancer Evo VIII
2 Jānis Kozlovskis Ogre SK Ogre Toyota MR2
3 Ints Jeršovs Rīga   Audi Quattro
4 Jānis Dreimanis Salacgrīva SK Salaca Talbot Matra Murena
6 Eduards Iesalnieks Valka TSK Smiltene Toyota MR2
8 Normunds Skribis Engure   ZAZ-VAZ
9 Jānis Augulis Rīga SK Autocross.lv Subaru Impreza
10 Lauris Unāms Salaspils SK Autocross.lv Subaru Impreza
11 Ojārs Troika Embūte SK Vecpils Toyota MR2
12 Māris Rusmanis Priekuļi Melatlux Toyota MR2
15 Edvīns Strēlis Vaiņode   Subaru Impreza
17 Valdis Užuls Daugavpils Krāslavas AMSK Opel Kadett
70 Kristaps Ašmanis Lielvārde   Ford Focus
314 Darius Tamašauskas Lietuva AMK Ukmerges Versme VW Golf II
372 Artūras Navickas Lietuva AMK Ukmerges Versme Audi Coupe
377 Dovydas Vaitkevičius Lietuva AMK Ukmerges Versme VW Golf II

Kopā: 11

* Pieteikums pēc termiņa beigām / Late entry, starting without official practise

VAZ Klasika (LČ, J)

St.nr.
braucējs
pārstāv
klubs
auto
1 Imants Kolomenskis Ogre SK Salaca VAZ 2101
2 Arnis Odiņš Naukšēni SK Autocross.lv VAZ 2105
3 Kristaps Maševskis Rite SKN Sports VAZ 2105
4 Edijs Zimza Valmiera Rencēnu Autoklubs VAZ 2101
5 Andris Krieviņš Jaunmārupe SK Autocross.lv VAZ 2105
6 Valērijs Seņkāns Allažmuiža SK Autocross.lv VAZ 21011
7 Andris Ozoliņš Skrīveri SK Ogre VAZ 2107
8 J Kalvis Tēts Cesvaine   VAZ 21011
10 Jānis Linde Ķeipene SK Salaca VAZ 2101
11 Kaspars Garkalns Liepāja SK Autocross.lv VAZ 2106
12 Heinar Lehtsaar Igaunija Ligur Racing VAZ 2105
15* Ivo Macuļēvičs Lielvārde Latvian Baja VAZ 2105
17 Kaspars Kūķis Rencēni SK Autocross.lv VAZ 2105
18 Gatis Lībis Grobiņa Autosports Grobiņa VAZ 210?
21 Kaspars Salnājs Valmiera   VAZ 2105
55 Tadas Viliūšis Lietuva Šakiu ASK VAZ 2105
88 Rimvydas Matijošaitis Lietuva Šakiu ASK VAZ 2105
101 Dainius Pilipavičius Lietuva AMK Ugira Kross VAZ 2105

Kopā: 11

* Pieteikums pēc termiņa beigām / Late entry, starting without official practise

B600 (LČ, J)

St.nr.
braucējs
pārstāv
klubs
auto
1 Kaspars Bumbiers Bauska   Semog
2 Valters Zīverts Priekule SK Vecpils Semog
3 J Keivo Koiv Igaunija Suzuki Team Estonia Semog
7 Aigars Liškovskis Baloži   Semog
8 J Beate Klipa Lielvārde   Semog
9 J Liene Sproģe Tukums   Semog
10 Kaspars Meņģelis     Semog
11 Rihards Baumanis Mārupe   Semog
42 Dāvis Aupe Ogresgals Kesha Motorsprts Semog

Kopā: 8

* Pieteikums pēc termiņa beigām / Late entry, starting without official practise

Beta (LČ)

St.nr.
braucējs
pārstāv
klubs
auto
1 Skaiste Prašukaite Lietuva Ugira Kross Beta
2 Everts Henilāns Garkalne Baltic Motorsport Partner Beta
3 Krišs Miķelis Aploks Jūrmala SK Rietumi Beta
4 Markuss Ūtēns Koknese SB Koknesis Beta
5 Linards Jasons Ventspils   Beta
6 Kitija Jeršova Rīga   Beta
23 Kamile Kuraite Lietuva ASK Vilkyčiai Beta
42 Normantas Lepšys Lietuva AMK Ukmerges Versme Beta

Kopā: 6

* Pieteikums pēc termiņa beigām / Late entry, starting without official practise

 

D-12 (BČ)

St.nr.
braucējs
pārstāv
klubs
auto
2 Andris Jurciņš Smiltene Ligur Racing GAZ 51
3 Bruno Leimanis Cēsis Melatlux GAZ 51
3 Marko Tiinas Igaunija Ligur Racing GAZ 51
5 Alvils Igovens Rīga SK Autocross.lv GAZ 51
7 Jānis Polis Grobiņa Autosports Grobiņa GAZ 51
8 Aldis Grantiņš Grobiņa Autosports Grobiņa GAZ 51
11 Tarmo Kuus Igaunija   GAZ 51
14 Meelis Hirsnik Igaunija G.M.Racing GAZ 51
15 Rainer Vissel Igaunija G.M.Racing GAZ 52
51 Juri Lindmets Igaunija GAZ Ralliklubi GAZ 51
88 Margus Hirsnik Igaunija G.M.Racing GAZ 51
113* Ingus Staško Smiltene   GAZ 52

Kopā: 12

* Pieteikums pēc termiņa beigām / Late entry, starting without official practise

B6000 (BČ)

St.nr.
braucējs
pārstāv
klubs
auto
2 Vahur Lillmann Igaunija G.M.Racing GAZ 53
10 Ainārs Ramats Latvija   GAZ 53
24 Aigars Lizums Latvija   GAZ 53
31 Lenar Rohtla Igaunija GAZ Ralliklubi GAZ 53
42 Eino Tanavots Igaunija GAZ Ralliklubi GAZ 53
48 Jānis Kozlovskis Latvija SK Ogre GAZ 53
49 Māris Kozlovskis Latvija SK Ogre GAZ 53
53 Igor Korobov Igaunija Marjamaa Rally GAZ 53
71 Andris Ramanis Latvija SK Ogre GAZ 53
79 Andres Lohuvali Igaunija Marjamaa Rally GAZ 53
82 Mart Henning Igaunija Prorex Racing GAZ 53
86 Intars Bališevs Latvija   GAZ 53
88 Rain Saar Igaunija Ligur Racing GAZ 51
131 Viljar Kask Igaunija Marjamaa Rally GAZ 51

Kopā: 14

* Pieteikums pēc termiņa beigām / Late entry, starting without official practise

D-13 (EST Č)

St.nr.
braucējs
pārstāv
klubs
auto
1 Mikk Maesaar Igaunija Prorex Racing GAZ 53
7 Toomas Repp Igaunija G.M.Racing GAZ 53
8 Andres Allik Igaunija M.K.E.Motorsport GAZ 53
21 Ardo Kuus Igaunija Ligur Racing GAZ 53
27 Tajo Aasaroht Igaunija Prorex Racing GAZ 53
66 Illimar Hirsnik Igaunija Prorehv GAZ 53
71 Erko Sibul Igaunija Ligur Racing GAZ 53

Kopā: 7

* Pieteikums pēc termiņa beigām / Late entry, starting without official practise

LČ komandas

Mexa/Melatlux Racing Team
6. Mareks Dainis (Vecpils, 1600)
7. Rihards Dainis (Cēsis, 2000 Super)

88. Rūdolfs Bogens (Cēsis, 1600)

SK Ogre
1. Jānis Miščenko (Aizkraukle, 2000 Super)
2. Ritvars Zobens (Laubere, 2000 Super)
2. Jānis Kozlovskis (Ogre, Open)
8. Beate Klipa (Lielvārde, B600)
/komanda veikusi vienīgo atļauto braucēja maiņu/

Steel Tech/Autocross.lv
2. Arnis Odiņš (Naukšēni, VAZ Klasika)
5. Andris Krieviņš (Jaunmārupe, VAZ Klasika)

10. Lauris Unāms (Salaspils, Open)

SK Vecpils
2. Valters Zīverts (Priekule, B600)

3. Oskars Troika (Embūte, 1600)
14. Sandis Džeriņš (Vecpils, 1600)

SK EOS
1. Andis Kļava (Lapmežciems, 1600)
3. Ints Jeršovs (Rīga, Open)
9. Juris Spīķis (Rīga, 2000 Super)

LČ Junioru kauss (1600, 2000 Super, Open, VAZ Klasika, B600)

St.nr.
braucējs
pārstāv
klubs
klase
14 J Sandis Džeriņš Vecpils SK Vecpils 1600
405 J Martynas Pikčilingis Lietuva Motorsport LT+STP 1600
410 J Domas Vercinskas Lietuva ASK Vilkyčiai 1600
5 J Ilmārs Jurāns Krāslava Krāslavas BJC 2000 Super
6 J Gints Astrauskis Gramzda SK Autocross.lv 2000 Super
10 J Māris Lapšāns Saldus EVE Autosports 2000 Super
14 J Endijs Skolmeistars Pope SK Pope 2000 Super
17 J Rihards Jermacāns Aizkraukle   2000 Super
22 J Viesturs Daņiļenko Ludza   2000 Super
33 J Toms Lielais Skrīveri   2000 Super
8 J Kalvis Tēts Cesvaine   VAZ Klasika
3 J Keivo Koiv Igaunija Suzuki Team Estonia B600
8 J Beate Klipa Lielvārde   B600
9 J Liene Sproģe Tukums   B600

Kopā: 8

*******

Buggy 1600 (BČ)

St.nr.
braucējs
pārstāv
klubs
auto
110 Tautvydas Urba Lietuva Motorsport LT+STP Suzuki
120 Tomas Zavarskis Lietuva Motorsport LT+STP Suzuki
121 Intars Grandāns Jēkabpils ALKO Racing Team Suzuki
134 Māris Līcis Jēkabpils ALKO Racing Team F&S Honda
141 Jānis Brikmanis Valmiera EJK Motorsport Honda
142 Ričardas Lepšys Lietuva AMK Ukmerges Versme Suzuki
150 Ivo Sults Igaunija RS Motorsport RS Volkswagen
151 Jānis Ščerbickis Jēkabpils SKN Sports Suzuki
181 Ervins Grencis Valmiera EJK Motorsport Kawasaki

Kopā: 9

* Pieteikums pēc termiņa beigām / Late entry, starting without official practise

 

CK 250 (-)

St.nr.
braucējs
pārstāv
klubs
auto
         

Kopā: 0

* Pieteikums pēc termiņa beigām / Late entry, starting without official practise