LAF Folkreisa Vasaras kauss 2014

Folkreisa Vasaras kausa 2014 5. posms,
Aizkraukle, Aizkraukles autotrase, 06.09.2014.

Vieta
st.nr.
Braucējs
Pārstāv
Auto
k1
k2
k3
k4
kval.rez.
Fināls
Pt.
1.
140
Guntars Gabrāns
Sigulda
Mazda MX3
15
12
12
15
54/1.
7 apļi
20
2.
141 J
Ivo Gabrāns
Sigulda
Opel Astra
12
12
15
12
51/2.
7
17
3.
26
Aigars Darmakovičs
Rīga
Opel Corsa
15
8
12
12
47/4.
7
15
4.
24
Jānis Āboliņš
Baldone
VW Scirocco
15
8
10
15
48/3.
7
13
5.
31
Emīls Baltaiskalns
Aizpute
VW Golf II
10
10
10
10
40/6.
7
2
6.
17
Raimonds Āboliņš
Babīte
VW Golf II
10
6
12
10
38/7.
7
11
7.
14 J
Matīss Pelēnis
Jelgava
Opel Astra
5
5
6
8
24/14.
7
10
8.
333
Matīss Šadris
Aizpute
VW Golf II
12
8
15
10
45/5.
7
9
9.
34
Reinis Pelēnis
Jelgava
Opel Astra
8
10
6
0
24/13.
4/dzesēšana
8
10.
38
Kaspars Bērzlapa
Ozolnieki
Toyota Celica
5
10
10
12
37/8.
2/tehnika
7
11.(3.)
92
Jānis Orbidāns
Tukums
VW Golf II
12
15
-9
15
33/10.
7/GT lēmums
6
12.
99 J
Viktors Freimanis
Rīga
Opel Astra
6
15
8
6
35/9.
ns A fin./motors
5
13.
71
Juris Sirko
Jūdaži
VW Golf II
6
5
0
-3
(-1)7/20.
3.v. B fin.
4
14.
43
Armands Pārupe
Rīga
Opel Kadett
3
3
4
6
16/17.
4.v. B fin.
3
15.
202 J
Mārtiņš Spīķis
Rīga
Opel Astra
0
-3
-3
0
-6/22.
5.v. B fin./tehnika
2
16.
323
Andris Batars
Rīga
Mazda 323
4
4
5
8
21/15.
6.v. B fin./tehnika
1
17.
33
Andis Dreimanis
Vecpils
VW Golf II
8
6
6
8
28/11.
7. (3.) v. B fin./GT lēmums
0
18.
12 J
Dāvis Emīls Ūdris
Jelgava
VW Golf III
5
15
8
-3
25/12.
ns B fin./tehnik
0
19.
9
Raivis Riekstiņš
Turkalne
Nissan NX100
8
12
0
-3
17/16.
ns B fin./avārija
0
20.
95
Andrejs Freimanis
Rīga
Opel Astra
4
6
8
-3
15/18.
ns B fin./motors
0
21.
44 J
Renārs Ēķis
Jelgava
VW Golf II
10
5
0
-3
12/19.
ns B fin./motors
0
22.
15
Kaspars Cikmačs
Rīga
VW Golf II
6
-3
-3
-3
-3/21.
ns B fin./motors
0
23.
82
Jānis Kļava
Ogre
VW Golf III
-3
-3
-3
-3
-12/23.
ns B fin./motors
0

JUNIORU KAUSS
1. Ivo Gabrāns (Sigulda)
2. Matīss Pelēnis (Jelgava)
3. Viktors Freimanis (Rīga)
4. Mārtiņš Spīķis (Rīga)
5. Dāvis Emīls Ūdris (Jelgava)
6. Renārs Ēķis (Jelgava)

KOMANDU KAUSS
1. Kavita V 37
(I.Gabrāns 17, G.Gabrāns 20)

2. EMA Racing 21
(E.Baltaiskalns 12, Šadris 9)

3. Autocross.lv Folkreisa komanda 8
(Rn.Pelēnis 8, Ēķis 0)

4. Rewel Racing 6
(Orbidāns 6, Ūdris 0)

ns SK Vecpils 0
(-)

Kvalifikācijas grupas
A grupa: A.Dreimanis, Šadris, Ēķis, Bērzlapa, G.Gabrāns, Kļava, V.Freimanis, Spīķis
B grupa: I.Gabrāns, R.Āboliņš, Sirko, J.Āboliņš, Rn.Pelēnis, A.Batars, Pārupe, Ūdris
C grupa: M.Pelēnis, Orbidāns, Darmakovičs, Cikmačs, A.Freimanis, Riekstiņš

Punkti kvalifikācijā
(lielā tabula, ja grupās vairāk par 7 dalībniekiem)
1. vieta = 10 (15)
2. vieta = 6 (12)
3. vieta = 4 (10)
4. vieta = 3 (8)
5. vieta = 2 (6)
6. vieta = 1 (5)
7. vieta = 0 (4)
(8. vieta 3)
(9. vieta 2)
(10. vieta 1)
Izstājies = 0
(+pf) = pusfinālos gūtie punkti 4. līdz 12. vietai, kas tiek summēti pie kvalifikācijas rezultātiem
Neatbilstošs starta nr. = x-1
Nestartējis = -3
Pāragrs starts = -5
> vai < par 1 Džokera apli = -9
Izslēgts = -10
ns = nestartēja
nekv. = nav klasificēts, nav kvalificējies fināliem
ns/auto = nestartēja, nododot auto otram braucējam