LAF Folkreisa Vasaras kauss 2014

Folkreisa Vasaras kausa 2014 4. posms,
Valmiera, Brenguļu autotrase, 21.09.2014.

Vieta
st.nr.
Braucējs
Pārstāv
Auto
k1
k2
k3
k4
kval.rez.(+pf)
1. pusfin.
2. pusfin.
Fināls
Pt.
1.
140
Guntars Gabrāns
Sigulda
Mazda MX3
8
12
10
15
45/4.
7 apļi
20
2.
92
Jānis Orbidāns
Tukums
VW Golf II
15
15
15
15
60/1.
7
17
3.
31
Emīls Baltaiskalns
Aizpute
VW Golf II
12
12
10
10
44/5.
7
15
4.
17
Raimonds Āboliņš
Babīte
VW Golf II
6
5
8
10
29/9.
1.
7
13
5.
4 J
Roberts Pelēnis
Jelgava
Opel Astra
10
8
10
12
40/6.
7
12
6.
141 J
Ivo Gabrāns
Sigulda
Opel Astra
12
15
15
12
54/2.
3/balstiekārta
11
7.
24
Jānis Āboliņš
Baldone
VW Scirocco
15
10
15
12
52/3.
3/tehnika
10
8.
14
Matīss Pelēnis
Jelgava
Opel Astra
10
6
6
8
30/8.
2.
3/tehnika
9
9.
43
Andris Korms
Kombuļi
Opel Kadett
4
10
5
6
25/10.
1.
1/avārija
8
10.
30
Sandis Baltaiskalns
Aizpute
VW Golf II
3
4
12
5
24/11.
3.
1/avārija
7
11.
33
Andis Dreimanis
Vecpils
VW Golf II
5
8
4
4
21/14.
3.
0/avārija
6
12.
99 J
Viktors Freimanis
Rīga
Opel Astra
12
12
0
-3
21/13.
2.
ns/tehnika
5
13.
75
Ainārs Kučinskis
Stelpe
VW Golf I
8
10
12
0
30/7.+8
7./ns/motors
4
14.
74
Edvīns Vansovičs
Rīga
VW Golf II
15
3
3
0
21/12.+15
4./ns/tehnika
3
15.
898
Viesturs Plētiens
Rīga
VW Golf II
8
4
12
-5
19/15.+15
4.
2
16.
15
Kaspars Cikmačs
Rīga
VW Golf II
6
6
6
0
18/16.+12
5./ns/motors
1
17.
153 J
Emīls Misiņš
Rīga
Mitsubishi Colt
5
5
8
0
(-1)17/17.+12
5.
0
18.
95
Andrejs Freimais
Rīga
Opel Astra
10
8
-3
-3
12/18.+10
6./ns/tehnika
0
19.
202 J
Mārtiņš Spīķis
Rīga
Opel Astra
0
15
0
-5
10/19.+10
6./tehnika
0
20.
69
Džeralds Judins
Rīga
VW Scirocco
6
-3
0
-3
0/20.+8
7./ns/motors
0
21.
44 J
Renārs Ēķis
Jelgava
VW Golf II
5
-3
-3
-3
-4/21.+6
8./ns/kārba
0
22.
171
Rihards Dainis
Cēsis
VW Golf II
4
-3
-3
-3
-5/22.+6
8./ns/motors
0
23.
12 J
Dāvis Emīls Ūdris
Jelgava
VW Golf III
0
-3
-3
-3
-9/23.+5
9./ns/tehnika
0
24.
1
Rūdolfs Bogens
Cēsis
VW Golf II
-3
-3
-3
-3
-12/24.+5
9./ns/motors
0
25.
88 J
Edijs Augulis
Rīga
VW Golf II
-3
-3
-3
-3
-12/25.+4
10./ns/avārija
0

JUNIORU KAUSS
1. Roberts Pelēnis (Jelgava)
2. Ivo Gabrāns (Sigulda)
3. Matīss Pelēnis (Jelgava)
4. Viktors Freimanis (Rīga)
5. Emīls Misiņš (Rīga)
6. Mārtiņš Spīķis (Rīga)
7. Renārs Ēķis (Jelgava)
8. Dāvis Emīls Ūdris (Jelgava)
9. Edijs Augulis (Rīga)

KOMANDU KAUSS
1. Kavita V 31
(G.Gabrāns 20, I.Gabrāns 11)

2. EMA Racing 21
(A.Dreimanis 6, E.Baltaiskalns 15)

3. Rewel Racing 17
(Orbidāns 17, Ūdris 0)

4. Autocross.lv Folkreisa komanda 0
(Ēķis 0, Augulis 0)

ns SK Vecpils 0
(-)

Kvalifikācijas grupas
A grupa: Judins, Orbidāns, Rb.Pelēnis, Ūdris, Ēķis, Kučinskis, V.Freimanis, R.Dainis
B grupa: M.Pelēnis, S.Baltaiskalns, Vansovičs, I.Gabrāns, R.Āboliņš, Korms, G.Gabrāns, A.Dreimanis
C grupa: Misiņš, Bogens, Cikmačs, E.Baltaiskalns, J.Āboliņš, Plētiens, E.Augulis, M.Spīķis, A.Freimanis

Punkti kvalifikācijā
(lielā tabula, ja grupās vairāk par 7 dalībniekiem)
1. vieta = 10 (15)
2. vieta = 6 (12)
3. vieta = 4 (10)
4. vieta = 3 (8)
5. vieta = 2 (6)
6. vieta = 1 (5)
7. vieta = 0 (4)
(8. vieta 3)
(9. vieta 2)
(10. vieta 1)
Izstājies = 0
(+pf) = pusfinālos gūtie punkti 4. līdz 12. vietai, kas tiek summēti pie kvalifikācijas rezultātiem
Neatbilstošs starta nr. = x-1
Nestartējis = -3
Pāragrs starts = -5
> vai < par 1 Džokera apli = -9
Izslēgts = -10
ns = nestartēja
nekv. = nav klasificēts, nav kvalificējies fināliem
ns/auto = nestartēja, nododot auto otram braucējam