LAF Folkreisa Ziemas kauss 2015

Folkreisa Ziemas kausa 2015 3. posms,
Upesciems, Garkalnes autotrase,
25.01.2015.

Vieta
st.nr.
Braucējs
Pārstāv
Auto
k1
k2
k3
k4
kval.rez.
1. pusfin.
2. pusfin.
Fināls
Pt.
1.
74
Edvīns Vansovičs
Rīga
VW Golf II
12
12
15
15
54/3.
7 apļi
20
2.
11
Ritvars Kārkliņš
Cēsis
VAZ 2108
15
15
6
-3
33/19.
3.
7
17
3.
78
Ermīns Vācietis
Garkalne
Mazda 323
5
8
10
15
38/12.
3.
7
15
4.
898
Viesturs Plētiens
Rīga
VW Golf II
12
10
15
15
52/4.
7
13
5.
1 J
Ivo Gabrāns
Sigulda
Opel Astra
8
12
15
12
47/5.
7
12
6.
610 J
Dāvis Tobiass
Ķeipene
Mazda 323
10
15
15
15
55/2.
7
11
7.
31
Emīls Baltaiskalns
Aizpute
VW Golf II
8
12
12
10
42/10.
2.
7
10
8.
3 J
Sandis Džeriņš
Vecpils
Mazda 323
15
15
12
15
57/1.
7
9
9.
61
Artis Biezais
Langstiņi
Mazda 323
10
10
5
12
37/14.
1.
6/pusass
8
10.
443
Artūrs Bāriņš
Jelgava
VW Golf II
10
10
10
6
36/16.
1.
0/ritenis
7
11.
76
Mārtiņš Starks
Rīga
VW Golf II
8
15
12
10
45/6.
ns/auto
6
12.
6
Raivis Biezais
Langstiņi
Mazda 323
10
10
12
12
44/7.
2.
ns/auto
5
13.
13
Mairis Zēns
Grobiņa
Opel Astra
12
12
12
6
42/9.
4.
4
14.
113
Rihards Dainis
Cēsis
Honda Civic
12
0
15
0
27/24.
4.
3
15.
60 J
Mārtiņš Spīķis
Rīga
Opel Astra
4
10
8
12
34/17.
5.
2
16.
100
Viesturs Saukāns
Nākotne
VW Golf II
12
8
0
8
28/22.
5.
1
17.
44 J
Renārs Ēķis
Jelgava
VW Golf II
15
6
10
10
41/11.
6.
0
18.
33
Andis Dreimanis
Vecpils
Honda Civic
15
6
10
12
43/8.
6.
0
19.
30
Sandis Baltaiskalns
Aizpute
VW Golf II
15
6
8
8
42/10.
7.
0
20.
24
Jānis Āboliņš
Baldone
VW Scirocco
6
12
6
6
30/20.
7.
0
21.
609
Agris Bahmanis
Rīga
Mazda MX3
6
6
8
10
30/21.
8.
0
22.
15
Kaspars Cikmačs
Rīga
VW Golf II
8
8
10
10
36/16.
8.
0
23.
108
Raivis Liepiņš
Nereta
VW Golf II
6
6
8
8
28/23.
9.
0
24.
97
Kārlis Kupčs
Garkalne
BMW 318
6
4
5
4
19/28.
9.
0
25.
32
Jānis Batars
Rīga
VW Golf II
5
4
6
8
23/27.
10.
0
26.
14
Matīss Pelēnis
Jelgava
Opel Astra
8
8
5
5
26/26.
10.
0
27.
303
Aiga Spāģe
Aizpute
VW Golf II
5
4
5
4
18/29.
11./avārija
0
28.
333
Matīss Šadris
Aizpute
VW Golf II
10
8
8
8
34/18.
11./tehnika
0
29.
71
Juris Sirko
Jūdaži
VW Golf II
5
15
0
6
26/25.
12./tehnika
0
30.
197
Artis Lieljuris
Garkalne
BMW 318
5
5
4
4
18/30.
ns/auto
0
31.
200
Oļegs Malorodovs
Ogre
BMW 318i
0
5
6
5
16/31.
nekval.
0
32.
153 J
Emīls Misiņš
Rīga
Mitsubishi Colt
4
5
0
5
14/32.
nekval.
0
33.
323
Andris Batars
Rīga
Mazda 323
0
5
4
4
13/33.
nekval.
0
34.
4 J
Roberts Pelēnis
Jelgava
Opel Astra
0
-3
-3
-3
-9/34.
nekval./sajūgs
0

JUNIORU KAUSS
1. Ivo Gabrāns (Sigulda)
2. Dāvis Tobiass (Ķeipene)
3. Sandis Džeriņš (Vecpils)
4. Mārtiņš Spīķis (Rīga)
5. Matīss Pelēnis (Jelgava)
6. Emīls Misiņš (Rīga)
7. Roberts Pelēnis (Jelgava)

KOMANDU KAUSS

1. Štīm Rally Team 26
(Vācietis 15, Tobiass 11)

2. SK Garkalne Racing 13
(A.Biezais 8, R.Biezais 5)

3. Kavita V 12
(I.Gabrāns 12)

4. EMA Racing 10
(E.Baltaiskalns 10, A.Dreimanis 0)

5. MS Racing 8
(Starks 6, Spīķis 2)

6. Autocross.lv Folkreisa komanda 1
(Saukāns 1, Ēķis 0)

7. Autocross.lv II 0
(M.Pelēnis 0, Malorodovs 0)

Kvalifikācijas grupas
A grupa: R.Dainis, Vācietis, S.Baltaiskalns, Misiņš, Starks, J.Āboliņš, A.Biezais
B grupa: Kupčs, A.Dreimanis, Šadris, Plētiens, E.Baltaiskalns, Sirko, A.Batars
C grupa: Bahmanis, S.Džeriņš, Spāģe, A.Bāriņš, Saukāns, I.Gabrāns, Malorodovs
D grupa: Rb.Pelēnis, Kārkliņš, Liepiņš, Cikmačs, Vansovičs, R.Biezais
E grupa: Tobiass, Spīķis, Ēķis, Lieljuris, Zēns, J.Batars, M.Pelēnis

Punkti kvalifikācijā
(lielā tabula, ja grupās vairāk par 7 dalībniekiem)
1. vieta = 10 (15)
2. vieta = 6 (12)
3. vieta = 4 (10)
4. vieta = 3 (8)
5. vieta = 2 (6)
6. vieta = 1 (5)
7. vieta = 0 (4)
(8. vieta 3)
(9. vieta 2)
(10. vieta 1)
Izstājies = 0
(+pf) = pusfinālos gūtie punkti 4. līdz 12. vietai, kas tiek summēti pie kvalifikācijas rezultātiem
Neatbilstošs starta nr. = x-1
Nestartējis = -3
Pāragrs starts = -5
> vai < par 1 Džokera apli = -9
Izslēgts = -10
ns = nestartēja
nekv. = nav klasificēts, nav kvalificējies fināliem
ns/auto = nestartēja, nododot auto otram braucējam