LAF Folkreisa Ziemas kauss 2015

Folkreisa Ziemas kausa 2015 4. posms,
Vecpils, Vecpils autotrase,
31.01.2015.

Vieta
st.nr.
Braucējs
Pārstāv
Auto
k1
k2
k3
k4
kval.rez.
B fin.
Fināls
Pt.
1.
30
Sandis Baltaiskalns
Aizpute
VW Golf II
15
12
15
10
52/1.
7 apļi
20
2.
610 J
Dāvis Tobiass
Ķeipene
Mazda 323
10
15
10
15
50/1.
7
17
3.
44 J
Renārs Ēķis
Jelgava
Opel Astra
15
10
10
10
45/5.
7
15
4.
76
Mārtiņš Starks
Rīga
VW Golf II
15
15
15
6
51/2.
7
13
5.
60 J
Mārtiņš Spīķis
Rīga
Opel Astra
12
8
8
8
36/8.
7
12
6.
113
Rihards Dainis
Cēsis
Honda Civic
0
8
12
8
28/13.
2.v./5
7
11
7.
1 J
Ivo Gabrāns
Sigulda
Opel Astra
0
5
15
15
35/9.
7
10
8.
14
Matīss Pelēnis
Jelgava
Opel Astra
8
10
12
12
42/7.
7
9
9.
31
Emīls Baltaiskalns
Aizpute
VW Golf II
8
5
12
10
35/11.
1.v./5 apļi
7
8
10.
78
Ermīns Vācietis
Garkalne
Mazda 323
6
12
10
15
43/6.
3/logu tīr.
7
11.
33
Andis Dreimanis
Vecpils
Honda Civic
12
10
8
5
35/10.
3/piekare
6
12.
74
Edvīns Vansovičs
Rīga
VW Golf II
12
15
6
12
45/4.
ns/auto
5
13.
6
Raivis Biezais
Langstiņi
Mazda 323
10
8
5
8
31/12.
3.v./5
4
14.
333
Matīss Šadris
Aizpute
VW Golf II
10
6
5
5
26/15.
4.v./5
3
15.
141 J
Miks Gabrāns
Sigulda
Opel Corsa
0
-3
-3
-3
-9/22.
5.v./5
2
16.
609
Agris Bahmanis
Rīga
Mazda MX3
4
4
5
0
13/21.
6.v./5
1
17.
55
Reinis Lankups
Vecpils
Opel Astra
5
5
4
5
19/19.
7.v./5
0
18.
13
Mairis Zēns
Grobiņa
Opel Astra
5
6
6
4
21/17.
8.v./5
0
19.
303
Aiga Spāģe
Aizpute
VW Golf II
8
4
4
4
20/18.
9.v./5
0
20.
100
Viesturs Saukāns
Nākotne
VW Golf II
6
6
6
6
24/16.
10.v./0/motors
0
21.
108
Raivis Liepiņš
Nereta
VW Golf II
0
-3
4
12
13/20.
11.v./0/avārija
0
22.
61
Artis Biezais
Langstiņi
Mazda 323
0
12
8
6
26/14.
ns B fin./auto
0

JUNIORU KAUSS
1. Dāvis Tobiass (Ķeipene)
2. Mārtiņš Spīķis (Rīga)
3. Ivo Gabrāns (Sigulda)
4. Matīss Pelēnis (Jelgava)
5. Miks Gabrāns (Sigulda)

KOMANDU KAUSS

1. MS Racing 25
(Starks 13, Spīķis 12)

2. Štīm Rally Team 24
(Tobiass 17, Vācietis 7)

3. Autocross.lv Folkreisa komanda 15
(Ēķis 15, Saukāns 0)

4. EMA Racing 14
(E.Baltaiskalns 8, A.Dreimanis 6)

5. Kavita V 12
(I.Gabrāns 10, M.Gabrāns 2)

6. Autocross.lv II 9
(M.Pelēnis 9)

7. SK Garkalne Racing 4
(R.Biezais 4, A. Biezais 0)

Kvalifikācijas grupas
A grupa: I.Gabrāns, Ēķis, R.Dainis, Šadris, A.Biezais, Spāģe, Vansovičs
B grupa: S.Baltaiskalns, Spīķis, Saukāns, Lankups, Bahmanis, M.Pelēnis, Tobiass
C grupa: Starks, E.Baltaiskalns, Liepiņš, R.Biezais, Zēns, Vācietis, M.Gabrāns, A.Dreimanis

Punkti kvalifikācijā
(lielā tabula, ja grupās vairāk par 7 dalībniekiem)
1. vieta = 10 (15)
2. vieta = 6 (12)
3. vieta = 4 (10)
4. vieta = 3 (8)
5. vieta = 2 (6)
6. vieta = 1 (5)
7. vieta = 0 (4)
(8. vieta 3)
(9. vieta 2)
(10. vieta 1)
Izstājies = 0
(+pf) = pusfinālos gūtie punkti 4. līdz 12. vietai, kas tiek summēti pie kvalifikācijas rezultātiem
Neatbilstošs starta nr. = x-1
Nestartējis = -3
Pāragrs starts = -5
> vai < par 1 Džokera apli = -9
Izslēgts = -10
ns = nestartēja
nekv. = nav klasificēts, nav kvalificējies fināliem
ns/auto = nestartēja, nododot auto otram braucējam