LAF Folkreisa Ziemas kauss 2015

Folkreisa Ziemas kausa 2015 5. posms,
Aizkraukle, Aizkraukles autotrase,
14.02.2015.

Vieta
st.nr.
Braucējs
Pārstāv
Auto
k1
k2
k3
k4
kval.rez.
B fin.
Fināls
Pt.
1.
14 J
Matīss Pelēnis
Jelgava
Opel Astra
12
15
12
10
49/2.
7 apļi
20
2.
610 J
Dāvis Tobiass
Ķeipene
Mazda 323
8
8
8
15
39/6.
7
17
3.
11
Ritvars Kārkliņš
Cēsis
VAZ 2108
8
12
12
15
47/3.
7
15
4.
78
Ermīns Vācietis
Garkalne
Mazda 323
10
10
10
6
36/10.
7
13
5.
44
Renārs Ēķis
Jelgava
Opel Astra
15
5
15
5
40/5.
7
12
6.
30
Sandis Baltaiskalns
Aizpute
VW Golf II
6
6
6
12
30/12.
1.v.
7
11
7.
61
Artis Biezais
Langstiņi
Mazda 323
10
12
10
12
44/4.
7
10
8.
1 J
Ivo Gabrāns
Sigulda
Opel Astra
-9
15
15
6
27/15.
2.v.
7
9
9.
141 J
Miks Gabrāns
Sigulda
Opel Corsa
10
10
8
10
38/8.
7
8
10.
31
Emīls Baltaiskalns
Aizpute
VW Golf II
12
10
15
15
52/1.
7
7
11.
15
Kaspars Cikmačs
Rīga
VW Golf II
12
8
10
8
38/7.
7
6
12.
898
Viesturs Plētiens
Rīga
VW Golf II
6
8
12
10
36/9.
7
5
13.
108
Raivis Liepiņš
Nereta
VW Golf II
5
6
6
0
17/18.
3.v.
4
14.
153 J
Emīls Misiņš
Rīga
Mitsubishi Colt
6
0
5
12
23/16.
4.v.
3
15.
100
Viesturs Saukāns
Nākotne
VW Golf II
8
5
8
8
29/14.
5.v.
2
16.
312
Andrejs Lajevskis
Ropaži
Volvo 940
5
6
6
5
22/17.
6.v.
1
17.
200
Oļegs Malorodovs
Ogre
BMW 318i E36
4
5
0
4
13/19.
7.v.
0
18.
16
Andrejs Špels
Ogre
Opel Kadett
0
4
4
4
12/20.
8.v.
0
19.
60 J
Mārtiņš Spīķis
Rīga
Opel Astra
15
15
5
0
35/11.
ns/avārija
0
20.
6
Raivis Biezais
Langstiņi
Mazda 323
5
12
5
8
30/12.
ns
0
21.
3
Jānis Batars
Rīga
VW Golf II
4
0
-3
-3
-2/21.
ns/piekare
0

JUNIORU KAUSS
1. Matīss Pelēnis (Jelgava)
2. Dāvis Tobiass (Ķeipene)
3. Ivo Gabrāns (Sigulda)
4. Miks Gabrāns (Sigulda)
5. Emīls Misiņš (Rīga)
6. Mārtiņš Spīķis (Rīga)

KOMANDU KAUSS

1. Štīm Rally Team 30
(Tobiass 17, Vācietis 13)

2. Autocross.lv II 20
(M.Pelēnis 20, Malorodovs 0)

3. Autocross.lv Folkreisa komanda 17
(Ēķis 12, Plētiens 5)

4. Kavita V 17
(I.Gabrāns 9, M.Gabrāns 8)

5. SK Garkalne Racing 10
(A.Biezais 10, R. Biezais 0)

6. EMA Racing 7
(E.Baltaiskalns 7)

7. MS Racing 0
(Spīķis 0)

Kvalifikācijas grupas
A grupa: Ēķis, Vācietis, Špels, M.Pelēnis, R.Biezais, Tobiass, S.Baltaiskalns
B grupa: M.Gabrāns, I.Gabrāns, Lajevskis, Cikmačs, Malorodovs, Kārkliņš, Misiņš
C grupa: Plētiens, Liepiņš, E.Baltaiskalns, Saukāns, Spīķis, J.Batars, A.Biezais

Punkti kvalifikācijā
(lielā tabula, ja grupās vairāk par 7 dalībniekiem)
1. vieta = 10 (15)
2. vieta = 6 (12)
3. vieta = 4 (10)
4. vieta = 3 (8)
5. vieta = 2 (6)
6. vieta = 1 (5)
7. vieta = 0 (4)
(8. vieta 3)
(9. vieta 2)
(10. vieta 1)
Izstājies = 0
(+pf) = pusfinālos gūtie punkti 4. līdz 12. vietai, kas tiek summēti pie kvalifikācijas rezultātiem
Neatbilstošs starta nr. = x-1
Nestartējis = -3
Pāragrs starts = -5
> vai < par 1 Džokera apli = -9
Izslēgts = -10
ns = nestartēja
nekv. = nav klasificēts, nav kvalificējies fināliem
ns/auto = nestartēja, nododot auto otram braucējam