LAF Folkreisa Vasaras kauss 2015

Folkreisa Vasaras kausa 2015 1. posms,
Autocross.lvRX, SK 333, 02.05
.2015.

Vieta
st.nr.
Braucējs
Pārstāv
Auto
k1
k2
k3
k4
kval.rez.
1.pf
2.pf
Fināls
Pt.
1.
341
Edijs Sloka
Madona
VW Golf I
15
15
15
45/1.
7 apļi
20
2.
333
Matīss Šadris
Aizpute
VW Golf II
12
15
15
42/2.
7
17
3.
74
Edvīns Vansovičs
Rīga
VW Golf II
12
12
15
39/4.
7
15
4.
76
Mārtiņš Starks
Rīga
VW Golf II
10
15
8
33/8.
1.
7
13
5.
31
Emīls Baltaiskalns
Aizpute
VW Golf II
8
15
12
35/7.
1.
7
12
6.
24
Jānis Āboliņš
Baldone
VW Scirocco
10
15
15
40/3.
7
11
7.(4.)
78
Ermīns Vācietis
Garkalne
Mazda 323
15
12
12
39/5.
7/GT lēmums
10
8.
99
Viktors Freimanis
Rīga
VW Golf II
5
10
8
23/15.
3.
7
9
9.
44
Renārs Ēķis
Jelgava
Opel Astra
12
12
12
36/6.
5/riepa
8
10.
60 J
Mārtiņš Spīķis
Rīga
Opel Astra
3
5
10
18/20.
3.
2/tehnika
7
11.
43
Armands Pārupe
Rīga
Opel Kadett
8
6
10
24/13.
2.
2/tehnika
6
12.
108
Raivis Liepiņš
Nereta
VW Golf II
10
8
10
(-1)27/10.
2.
1/avārija
5
13.
33
Andis Dreimanis
Vecpils
Honda Civic
8
8
10
26/11.
4.
4
14.
140
Guntars Gabrāns
Sigulda
Mazda MX3
10
5
10
25/12.
4.
3
15.
61
Artis Biezais
Langstiņi
Mazda 323
0
10
6
16/21.
5.
2
16.
15
Kaspars Cikmačs
Rīga
VW Golf II
6
8
6
20/18.
5.
1
17.
610 J
Eliss Dukaļskis
Sigulda
Mazda 323
10
0
0
10/29.
6.
0
18.
36
Ints Kravis
Rīga
VW Golf II
6
10
6
22/16.
6.
0
19.
4 J
Roberts Pelēnis
Jelgava
Opel Astra
8
5
8
21/17.
7.
0
20.
153 J
Emīls Misiņš
Rīga
Mitsubishi Colt
3
6
5
14/22.
7.
0
21.
197
Artis Lieljuris
Garkalne
BMW
5
4
4
13/23.
8.
0
22.
26
Aigars Darmakovičs
Rīga
Mazda 323F BA
6
0
6
12/26.
8.
0
23.
17
Raimonds Āboliņš
Babīte
VW Golf II
12
8
8
28/9.
9./avārija
0
24.
303
Aiga Spāģe
Aizpute
VW Golf II
5
0
5
10/30.
9.
0
25.
28
Viesturs Plētiens
Rīga
VW Golf II
4
8
0
12/25.
10./GT lēmums
0
26.
6
Raivis Biezais
Langstiņi
Mazda 323
15
-9
6
12/24.
10./tehnika
0
27.
16
Andrejs Špels
Ogre
Opel Kadett
6
10
-5
11/27.
11./GT lēmums
0
28.
609
Agris Bahmanis
Rīga
Mazda MX3
5
6
12
23/14.
11./tehnika
0
29.
1 J
Ivo Gabrāns
Sigulda
Opel Astra
8
10
0
18/19.
ns/kārba
0
30.
21
Andris Krivenkovs
Jelgava
VW Golf II
-3
6
8
11/28.
12./nav Džokeris
0
31.
14 J
Matīss Pelēnis
Jelgava
Opel Astra
15
-3
-3
9/31.
-
0
32.
12 J
Dāvis Emīls Ūdris
Jelgava
VW Golf III
12
0
-3
9/32.
-
0
33.
97
Kārlis Kupčs
Garkalne
BMW
6
-3
4
7/33.
-
0
34.
20
Armands Aseriņš
Rīga
BMW 318i E36
4
6
-5
5/34.
-
0
35.
66
Andris Batars
Rīga
Mazda 323
0
5
0
5/35.
-
0
36.
141 J
Miks Gabrāns
Sigulda
Opel Corsa
0
5
-3
2/36.
-
0
37.
13
Mairis Zēns
Grobiņa
Opel Astra
-9
12
-5
-2/37.
-
0
38.
183
Nauris Ločmelis
Rīga
Opel Corsa
4
0
-9
-5/38.
-
0
39.
312
Andrejs Lajevskis
Ropaži
Volvo 940
0
-3
-3
-6/39.
-
0
40.
83
Intars Spīķis
Rīga
Opel Corsa
0
-3
-3
-6/40.
-
0
41.
68
Valērijs Seņkāns
Allažmuiža
VAZ 21011
-3
-3
-3
-9/41.
-
0
42.
3
Jānis Batars
Rīga
VW Golf II
-3
-3
-3
-9/42.
-
0

JUNIORU KAUSS
1. Mārtiņš Spīķis (Rīga)
2. Eliss Dukaļskis (Sigulda)
3. Roberts Pelēnis (Jelgava)
4. Emīls Misiņš (Rīga)
5. Ivo Gabrāns (Sigulda)
6. Matīss Pelēnis (Jelgava)
7. Dāvis Emīls Ūdris (Jelgava)
8. Miks Gabrāns (Sigulda)

KOMANDU KAUSS

1. EMA Racing 29
(Šadris 17, E.Baltaiskalns 12)

2. Štīm Rally Team 23
(Starks 13, Vācietis 10)

3. Autocross.lv Folkreisa komanda 8
(Ēķis 8, Plētiens 0)

4. Carlife Autosport Team 7
(Spīķis 7, Ločmelis 0)

5. Kavita V 3
(G.Gabrāns 3, I.Gabrāns 0)

6. SK Garkalne Racing 2
(A.Biezais 10, R.Biezais 0)

7. Rewel Racing 0
(Krivenkovs 0, Ūdris 0)

8. Autocross.lv II 0
(M.Pelēnis 0, R.Pelēnis 0)

Kvalifikācijas grupas
A grupa: Misiņš, Špels, R.Biezais, Šadris, Liepiņš, Ločmelis, R.Pelēnis, Lieljuris
B grupa: Krivenkovs, M.Gabrāns, Ēķis, J.Batars, Kravis, Dreimanis, Sloka, Dukaļskis
C grupa: Zēns, Seņkāns, G.Gabrāns, Cikmačs, Ūdris, V.Freimanis, Aseriņš, E.Baltaiskalns
D grupa: Darmakovičs, Vansovičs, I.Gabrāns, I.Spīķis, M.Pelēnis, Starks, Plētiens, Bahmanis, M.Spīķis
E grupa: A.Batars, Pārupe, J.Āboliņš, Spāģe, Vācietis, Kupčs, A.Biezais, Lajevskis, R.Āboliņš

Punkti kvalifikācijā
(lielā tabula, ja grupās vairāk par 7 dalībniekiem)
1. vieta = 10 (15)
2. vieta = 6 (12)
3. vieta = 4 (10)
4. vieta = 3 (8)
5. vieta = 2 (6)
6. vieta = 1 (5)
7. vieta = 0 (4)
(8. vieta 3)
(9. vieta 2)
(10. vieta 1)
Izstājies = 0
(+pf) = pusfinālos gūtie punkti 4. līdz 12. vietai, kas tiek summēti pie kvalifikācijas rezultātiem
Neatbilstošs starta nr. = x-1
Nestartējis = -3
Pāragrs starts = -5
> vai < par 1 Džokera apli = -9
Izslēgts = -10
ns = nestartēja
nekv. = nav klasificēts, nav kvalificējies fināliem
ns/auto = nestartēja, nododot auto otram braucējam