LAF Folkreisa Vasaras kauss 2015

Folkreisa Vasaras kausa 2015 2. posms,
Valmiera, Brenguļu autotrase, 31.05
.2015.

Vieta
st.nr.
Braucējs
Pārstāv
Auto
k1
k2
k3
k4
kval.rez.
1.pf
2.pf
Fināls
Pt.
1.
60 J
Mārtiņš Spīķis
Rīga
Opel Astra
15
12
15
15
57/1.
7 apļi
20
2.
24
Jānis Āboliņš
Baldone
VW Scirocco
12
10
15
8
45/4.
7
17
3.
39
Ivars Kerns
Rīga
BMW 318
10
8
6
8
32/10.
2.
7
15
4.
14 J
Matīss Pelēnis
Jelgava
Opel Astra
10
12
10
12
44/6.
7
13
5.
74
Edvīns Vansovičs
Rīga
VW Golf II
0
12
8
0
20/19.
2.
7
12
6.
312
Andrejs Lajevskis
Ropaži
Volvo 940
6
-5
8
15
24/15.
3.
7
11
7.
30
Sandis Baltaiskalns
Aizpute
VW Golf II
12
-5
12
12
31/11.
1.
7
10
8.
28
Viesturs Plētiens
Rīga
VW Golf II
5
15
15
15
50/2.
6/elektrība
9
9.
183
Nauris Ločmelis
Rīga
Opel Corsa
6
0
5
15
26/14.
1.
4/dzesēšana
8
10.
341
Edijs Sloka
Madona
VW Golf I
15
15
15
0
45/3.
2/avārija
7
11.
44
Renārs Ēķis
Jelgava
Opel Astra
15
8
12
10
45/5.
2/avārija
6
12.
4 J
Roberts Pelēnis
Jelgava
Opel Astra
8
10
0
6
24/16.
3.
0/tehnika
5
13.
16
Andrejs Špels
Ogre
Opel Kadett
10
0
12
10
32/9.
4.
4
14.
1 J
Ivo Gabrāns
Sigulda
Opel Astra
4
4
-5
10
(-1)13/22.
4.
3
15.
139
Pēteris Brikšis
Rīga
BMW 318
4
5
6
-5
10/23.
5.
2
16.
12 J
Dāvis Emīls Ūdris
Jelgava
VW Golf III
12
0
10
12
34/8.
5./tehnika
1
17.
20
Armands Aseriņš
Rīga
BMW 318i E36
6
8
8
5
27/13.
6.
0
18.
33
Andis Dreimanis
Vecpils
Honda Civic
8
6
10
6
30/12.
6./tehnika
0
19.
141 J
Miks Gabrāns
Sigulda
Opel Corsa
5
-3
4
0
6/27.
7.
0
20.
15
Kaspars Cikmačs
Rīga
VW Golf II
15
12
-3
-3
21/18.
ns/motors
0
21.
99
Viktors Freimanis
Rīga
VW Golf II
6
10
10
12
38/7.
8.
0
22.
153 J
Emīls Misiņš
Rīga
Mitsubishi Colt
8
6
5
0
19/20.
ns/motors
0
23.
333
Matīss Šadris
Aizpute
VW Golf II
8
0
12
-3
17/21.
9./tehnika
0
24.
26
Aigars Darmakovičs
Rīga
Mazda 323F BA
12
0
0
-3
9/24.
ns/motors
0
25.
21
Andris Krivenkovs
Jelgava
VW Golf II
0
-5
6
8
9/24.
10./tehnika
0
26.
17
Raimonds Āboliņš
Babīte
VW Golf II
5
5
0
-3
7/26.
ns/ātrumkārba
0
27.
32
Oskars Miķelsons
Stopiņi
VW Golf I
10
15
0
-3
22/17.
ns/motors
0
28.
100
Viesturs Saukāns
Nākotne
VW Golf II
5
0
-3
-3
-1/28.
ns/motors
0
29.
31
Emīls Baltaiskalns
Aizpute
VW Golf II
-3
-3
-3
-3
-12/29.
ns/tehnika
0

JUNIORU KAUSS
1. Mārtiņš Spīķis (Rīga)
2. Matīss Pelēnis (Jelgava)
3. Roberts Pelēnis (Jelgava)
4. Ivo Gabrāns (Sigulda)
5. Dāvis Emīls Ūdris (Jelgava)
6. Miks Gabrāns (Sigulda)
7. Emīls Misiņš (Rīga)

KOMANDU KAUSS

1. Carlife Autosport Team 28
(Spīķis 20, Ločmelis 8)

2. Autocross.lv II 18
(M.Pelēnis 12, R.Pelēnis 6)

3. Autocross.lv Folkreisa komanda 15
(Plētiens 9, Ēķis 6)

4. Kavita V 3
(I.Gabrāns 3, M.Gabrāns 0)

5. Rewel Racing 1
(Ūdris 1, Krivenkovs 0)

6. EMA Racing 0
(A.Dreimanis 0, Šadris 0)

ns Štīm Rally Team 0
(-)

ns SK Garkalne Racing 0
(-)

Kvalifikācijas grupas
A grupa: Freimanis, Darmakovičs, Šadris, Spīķis, E.Baltaiskalns, Saukāns, Miķelsons
B grupa: Brikšis, J.Āboliņš, M.Pelēnis, Ēķis, Lajevskis, M.Gabrāns, Misiņš
C grupa: Špels, Aseriņš, R.Pelēnis, Cikmačs, Ūdris, Plētiens, Krivenkovs
D grupa: I.Gabrāns, Kerns, S.Baltaiskalns, R.Āboliņš, Sloka, Dreimanis, Ločmelis, Vansovičs

Punkti kvalifikācijā
(lielā tabula, ja grupās vairāk par 7 dalībniekiem)
1. vieta = 10 (15)
2. vieta = 6 (12)
3. vieta = 4 (10)
4. vieta = 3 (8)
5. vieta = 2 (6)
6. vieta = 1 (5)
7. vieta = 0 (4)
(8. vieta 3)
(9. vieta 2)
(10. vieta 1)
Izstājies = 0
(+pf) = pusfinālos gūtie punkti 4. līdz 12. vietai, kas tiek summēti pie kvalifikācijas rezultātiem
Neatbilstošs starta nr. = x-1
Nestartējis = -3
Pāragrs starts = -5
> vai < par 1 Džokera apli = -9
Izslēgts = -10
ns = nestartēja
nekv. = nav klasificēts, nav kvalificējies fināliem
ns/auto = nestartēja, nododot auto otram braucējam