LAF Folkreisa Vasaras kauss 2015

Folkreisa Vasaras kausa 2015 3. posms,
Vecpils, Vecpils autotrase, 21.06
.2015.

Vieta
st.nr.
Braucējs
Pārstāv
Auto
k1
k2
k3
k4
kval.rez.
1.pf
2.pf
Fināls
Pt.
1.
33
Andis Dreimanis
Vecpils
Honda Civic
10
12
12
12
46/3.
7 apļi
20
2.
74
Edvīns Vansovičs
Rīga
VW Golf II
12
15
8
8
43/4.
7
17
3.
28
Viesturs Plētiens
Rīga
VW Golf II
10
10
0
10
30/13.
2.
7
15
4.
444 J
Roberts Bāriņš
Jelgava
VW Golf II
8
15
10
15
48/2.
7
13
5.
60 J
Mārtiņš Spīķis
Rīga
Opel Astra
8
8
10
15
41/5.
7
12
6.
312
Andrejs Lajevskis
Ropaži
Volvo 940
6
15
6
12
39/6.
7
11
7.
39
Ivars Kerns
Rīga
BMW 318
15
8
6
10
39/7.
3.
6
10
8.
26
Aigars Darmakovičs
Rīga
Mazda 323F BA
15
6
15
12
48/1.
6/tehnika
9
9.
11
Jānis Spīķis
Rīga
Opel Kadett
12
0
15
0
27/16.
1.
5/dzesēšana
8
10.
14 J
Matīss Pelēnis
Jelgava
Opel Astra
5
6
5
15
31/11.
1.
ns/bremzes
7
11.
24
Jānis Āboliņš
Baldone
VW Scirocco
6
15
12
0
33/10.
2.
ns/avārija
6
12.
13
Mairis Zēns
Grobiņa
Opel Astra
10
5
12
-3
24/22.
3.
ns/avārija
5
13.
83
Intars Spīķis
Rīga
Opel Astra
15
0
8
6
29/15.
4.
4
14.
68
Valērijs Seņkāns
Allažmuiža
VAZ 21011
4
3
3
6
(-1)15/28.
4.
3
15.
333
Matīss Šadris
Aizpute
VW Golf II
0
10
15
0
25/19.
5.
2
16.
303
Aiga Spāģe
Aizpute
VW Golf II
0
5
8
6
19/26.
5.
1
17.
20
Armands Aseriņš
Rīga
BMW 318i E36
5
8
0
10
23/23.
6.
0
18.
341
Edijs Sloka
Madona
VW Golf I
0
12
15
-3
24/20.
6./tehnika
0
19.
36
Ints Kravis
Rīga
VW Golf II
6
6
8
8
27/17.
7./tehnika
0
20.
15
Kaspars Cikmačs
Rīga
VW Golf II
8
4
4
10
26/18.
7./tehnika
0
21.
100
Viesturs Saukāns
Nākotne
VW Golf II
4
0
0
8
12/29.
8./motors
0
22.
17
Raimonds Āboliņš
Babīte
Audi 80
12
0
4
5
21/24.
8./avārija
0
23.
31
Emīls Baltaiskalns
Aizpute
VW Golf II
6
10
6
12
34/9.
9./tehnika
0
24.
1 J
Ivo Gabrāns
Sigulda
VW Golf II
0
-3
-3
15
9/30.
9./tehnika
0
25.
44
Renārs Ēķis
Jelgava
Opel Astra
12
12
0
0
24/21.
10./kārba
0
26.
69
Viesturs Milzarājs
Rokasbirzs
VW Golf II
8
12
12
5
37/8.
10./GT lēmums
0
27.
200
Oļegs Malorodovs
Ogre
BMW 318i
-3
4
6
8
15/27.
11./tehnika
0
28.
32
Oskars Miķelsons
Stopiņi
VW Golf I
15
8
10
-3
30/12.
ns/tehnika
0
29.
4 J
Roberts Pelēnis
Jelgava
Opel Astra
5
5
5
6
21/25.
12./avārija
0
30.
55
Reinis Lankups
Vecpils
Opel Astra
10
10
10
0
30/14.
ns/avārija
0
31.
16
Andrejs Špels
Ogre
Opel Kadett
5
0
-3
-3
-1/31.
nc/avārija
0
32.
183
Nauris Ločmelis
Rīga
Opel Corsa
0
0
-3
-3
-6/32.
ns/avārija
0

JUNIORU KAUSS
1. Roberts Bāriņš (Jelgava)
2. Mārtiņš Spīķis (Rīga)
3. Matīss Pelēnis (Jelgava)
4. Ivo Gabrāns (Sigulda)
5. Roberts Pelēnis (Jelgava)

KOMANDU KAUSS

1. EMA Racing 22
(A.Dreimanis 20, Šadris 2)

2. Carlife Autosport Team 16
(M.Spīķis 12, I.Spīķis 4)

3. Autocross.lv Folkreisa komanda 15
(Plētiens 15, Saukāns 0)

4. Autocross.lv II 7
(M.Pelēnis 7, Malorodovs 0)

5. Kavita V 0
(I.Gabrāns 0)

ns Štīm Rally Team 0
(-)

ns SK Garkalne Racing 0
(-)

ns Rewel Racing 00
(-)

Kvalifikācijas grupas
A grupa: Milzarājs, Lankups, I.Spīķis,Jn.Spīķis, Aseriņš, Lajevskis, Saukāns, I.Gabrāns
B grupa: Plētiens, Špels, Darmakovičs, Malorodovs, M.Spīķis, Spāģe, J.Āboliņš, Ēķis
C grupa: Miķelsons, Zēns, Seņkāns, Sloka, E.Baltaiskalns, Cikmačs, M.Pelēnis, Vansovičs
D grupa: Šadris, Kerns, R.Āboliņš, R.Pelēnis, Kravis, Ločmelis, A.Dreimanis, R.Bāriņš

Punkti kvalifikācijā
(lielā tabula, ja grupās vairāk par 7 dalībniekiem)
1. vieta = 10 (15)
2. vieta = 6 (12)
3. vieta = 4 (10)
4. vieta = 3 (8)
5. vieta = 2 (6)
6. vieta = 1 (5)
7. vieta = 0 (4)
(8. vieta 3)
(9. vieta 2)
(10. vieta 1)
Izstājies = 0
(+pf) = pusfinālos gūtie punkti 4. līdz 12. vietai, kas tiek summēti pie kvalifikācijas rezultātiem
Neatbilstošs starta nr. = x-1
Nestartējis = -3
Pāragrs starts = -5
> vai < par 1 Džokera apli = -9
Izslēgts = -10
ns = nestartēja
nekv. = nav klasificēts, nav kvalificējies fināliem
ns/auto = nestartēja, nododot auto otram braucējam