LAF Folkreisa Vasaras kauss 2015

Folkreisa Vasaras kausa 2015 5. posms,
Aizkraukle, Aizkraukles autotrase, 05.09
.2015.

Vieta
st.nr.
Braucējs
Pārstāv
Auto
k1
k2
k3
k4
kval.rez.
1.pf
2.pf
Fināls
Pt.
1.
341
Edijs Sloka
Madona
VW Golf I
15
15
15
45/1.
7 apļi
20
2.
333
Matīss Šadris
Aizpute
VW Golf II
0
8
15
23/13.
2.
7
17
3.
92
Jānis Orbidāns
Tukums
VW Golf II
12
12
15
39/3.
7
15
4.
11
Ritvars Kārkliņš
Cēsis
VAZ 2108
15
10
15
40/2.
7
13
5.
312
Andrejs Lajevskis
Ropaži
Volvo 940
-9
6
15
12/28.
3.
6
12
6.
83
Juris Spīķis
Rīga
Opel Corsa
15
10
12
37/4.
5
11
7.
44
Renārs Ēķis
Jelgava
Opel Astra
12
8
0
20/16.
1.
5/tehnika
10
8.
28
Viesturs Plētiens
Rīga
VW Golf II
12
12
8
32/7.
3.
4/tehnika
9
9.
30
Sandis Baltaiskalns
Aizpute
VW Golf II
5
15
12
32/6.
3/tehnika
8
10.
16
Andrejs Špels
Ogre
Opel Kadett
0
12
6
18/20.
2.
2/tehnika
7
11.
74
Edvīns Vansovičs
Rīga
Nissan Sunny
12
10
12
34/5.
0/tehnika
6
12.
76
Mārtiņš Starks
Rīga
Opel Kadett
15
10
0
(-1)24/11.
1.
0/avārija
5
13.
14 J
Matīss Pelēnis
Jelgava
Opel Astra
6
12
10
28/9.
4.
4
14.
21
Andris Krivenkovs
Jelgava
VW Golf II
0
5
10
15/26.
4.
3
15.
31
Emīls Baltaiskalns
Aizpute
VW Golf II
10
0
8
18/21.
5.
2
16.
15
Kaspars Cikmačs
Rīga
VW Golf II
0
4
5
9/30.
5.
1
17.
12
Dāvis Emīls Ūdris
Jelgava
VW Golf III
6
0
8
14/27.
6.
0
18.
8 J
Adrians Pūga
Ķekava
Mazda 323
8
8
4
20/18.
6.
0
19.
39
Ivars Kerns
Rīga
BMW 318
5
6
8
19/19.
7.
0
20.
199 J
Līga Spīķe
Rīga
Opel Astra
6
5
5
16/24.
7.
0
21.
73 J
Jānis Saulīte
Rīga
Audi 100
3
8
6
17/23.
8./izslīdēja
0
22.
222
Juris Radvils
Bērze
Opel Kadett
12
0
6
(-1)17/22.
8.
0
23.
61
Artis Biezais
Langstiņi
Mazda 323
8
10
4
22/15.
9./tehnika
0
24.
115
Raimonds Berķis
Bauska
Opel Corsa
8
12
10
30/8.
9.
0
25.
197
Artis Lieljuris
Garkalne
BMW 525
6
5
9
20/17.
ns/motors
0
26.
26
Aigars Darmakovičs
Rīga
Mazda 323F BA
5
15
4
(-1)23/14.
10./tehnika
0
27.
24
Jānis Āboliņš
Baldone
VW Scirocco
0
15
0
15/25.
ns/tehnika
0
28.
60 J
Mārtiņš Spīķis
Rīga
Opel Astra
10
15
0
25/10.
11./tehnika
0
29.
173
Igors Lapkovs
Rīga
Audi 100
0
0
10
10/29.
ns/auto
0
30.
6
Raivis Biezais
Langstiņi
Mazda 323
10
6
8
22/15.
12./tehnika
0
31.
20
Armands Aseriņš
Rīga
BMW 318
0
4
5
9/31.
0
32.
5
Jānis Batars
Rīga
Mazda MX3
5
6
-3
8/32.
0
33.
66
Andris Batars
Rīga
Mazda 323
10
0
-3
7/33.
0
34.
17
Raimonds Āboliņš
Babīte
Audi 80
10
0
-3
7/34.
0
35.
88
Raivis Anops
Rīga
VW Golf II
0
6
0
6/35.
0
36.
144
Dzintars Ēķis
Jelgava
VW Golf II
0
8
-3
5/36.
0
37.
183
Nauris Ločmelis
Rīga
Opel Corsa
7
5
-9
3/37.
0
38.
68
Valērijs Seņkāns
Allažmuiža
VAZ 21011
4
2
-3
3/38.
0
39.
153 J
Emīls Misiņš
Rīga
Mitsubishi Colt
0
4
0
(-1)3/39.
0
40.
192
Raitis Cīrulis
Tukums
VW Golf II
3
3
-3
3/40.
0
41.
200
Oļegs Malorodovs
Ogre
BMW 318i E36
0
-3
6
3/41.
0
42.
77
Māris Plūme
Rīga
Opel Kadett
0
3
-3
(-1)-1/42.
0
43.
97
Kārlis Kupčs
Garkalne
BMW 525
0
0
-9
-9/43.
0

JUNIORU KAUSS
1. Matīss Pelēnis (Jelgava)
2. Dāvis Emīls Ūdris (Jelgava)
3. Adrians Pūga (Ķekava)
4. Līga Spīķe (Rīga)
5. Jānis Saulīte (Rīga)
6. Mārtiņš Spīķis (Rīga)
7. Emīls Misiņš (Rīga)

KOMANDU KAUSS

1. Autocross.lv Folkreisa komanda 23
(Kārkliņš 13, Ēķis 10)

2. EMA Racing 19
(Šadris 17, E.Baltaiskalns 2)

3. Rewel Racing 18
(Orbidāns 15, Krivenkovs 3)

4. Carlife Autosport Team 11
(J. Spīķis 11, M.Spīķis 0)

5. Autocross.lv II 4
(M.Pelēnis 4, Radvils 0)

6. Carlife Autosport Team II 0
(L. Spīķe 0, Saulīte 0)

7. SK Garkalne Racing 0
(A. Biezais 0, R. Biezais 0)

ns Kavita V 0
(-)

ns Štīm Rally Team 0
(-)

Kvalifikācijas grupas
A grupa: Starks, R.Biezais, Malorodovs, J.Āboliņš, Lapkovs, Dz.Ēķis, Kupčs, Orbidāns
B grupa: Radvils, Šadris, Spīķe, Berķis, Darmakovičs, E.Baltaiskalns, Anops, Jr.Spīķis
C grupa: Vansovičs, Krivenkovs, Špels, Pūga, A.Batars, J.Batars, Sloka, Cikmačs, Ūdris
D grupa: R.Āboliņš, Lieljuris, A.Biezais, Plētiens, Aseriņš, Saulīte, Lajevskis, Plūme, S.Baltaiskalns
E grupa: Kārkliņš, Seņkāns, R.Ēķis, M.Pelēnis, Ločmelis, M.Spīķis, Kerns, Cīrulis, Misiņš

Punkti kvalifikācijā
(lielā tabula, ja grupās vairāk par 7 dalībniekiem)
1. vieta = 10 (15)
2. vieta = 6 (12)
3. vieta = 4 (10)
4. vieta = 3 (8)
5. vieta = 2 (6)
6. vieta = 1 (5)
7. vieta = 0 (4)
(8. vieta 3)
(9. vieta 2)
(10. vieta 1)
Izstājies = 0
(+pf) = pusfinālos gūtie punkti 4. līdz 12. vietai, kas tiek summēti pie kvalifikācijas rezultātiem
Neatbilstošs starta nr. = x-1
Nestartējis = -3
Pāragrs starts = -5
> vai < par 1 Džokera apli = -9
Izslēgts = -10
ns = nestartēja
nekv. = nav klasificēts, nav kvalificējies fināliem
ns/auto = nestartēja, nododot auto otram braucējam