LAF Folkreisa Ziemas kauss 2016

Folkreisa Ziemas kausa 2016 5. posms,
Jēkabpils, Pilskalnu autotrase, 27.02
.2016.

Vieta
st.nr.
Braucējs
Pārstāv
Auto
k1
k2
k3
k4
kval.rez.
1.pf
2.pf
Fināls
Pt.
1.
44
Renārs Ēķis
Jelgava
Opel Astra
10
4
10
6
30/3.
7 apļi
20
2.
28
Viesturs Plētiens
Rīga
VW Golf II
6
6
6
10
28/7.
1.
7
17
3.
1
Mārtiņš Spīķis
Rīga
Opel Astra
10
10
3
10
33/1.
7
15
4.
171
Rihards Dainis
Cēsis
VW Golf II
6
6
10
6
28/6.
7
13
5.
31
Emīls Baltaiskalns
Aizpute
VW Golf II
10
2
10
10
32/2.
7
12
6.
15
Kaspars Cikmačs
Rīga
VW Golf II
6
3
4
4
17/10.
1.
7
11
7.
73 J
Jānis Saulīte
Rīga
Audi 100
3
1
3
4
11/16.
2.
7
10
8.
6
Raivis Biezais
Langstiņi
Mazda 323
4
3
10
4
21/8.
3.
7
9
9.
99
Viktors Freimanis
Rīga
VW Golf II
2
3
2
2
9/19.
2.
7
8
10.
89
Dainis Krūmiņš
Rīga
VW Golf II
10
10
6
3
29/4.
6/motors
7
11.
100
Viesturs Saukāns
Nākotne
VW Golf II
4
4
3
3
14/13.
3.
4/degv.sistēma
6
12.
14 J
Matīss Pelēnis
Jelgava
Opel Astra
3
10
6
10
29/5.
2/avārija
5
13.
92
Jānis Orbidāns
Tukums
VW Golf II
-3
4
4
6
11/15.
4.
4
14.
162
Kalvis Buģis
Sidgunda
Ford Fiesta
3
0
3
6
12/14.
4.
3
15.
8 J
Adrians Pūga
Ķekava
Mazda 323
1
2
2
3
8/21.
5.
2
16.
18
Sandris Vigulis
Ogre
VW Golf III
2
0
2
4
8/20.
5.
1
17.
5
Jānis Jakimenko
Ogre
VW Golf I
4
6
6
2
18/9.
6./tehnika
0
18.
11
Ritvars Kārkliņš
Cēsis
VAZ 2108
0
4
4
2
10/18.
6./tehnika
0
19.
200 R
Oļegs Malorodovs
Ogre
BMW 316 Compact
3
3
2
3
11/17.
7./avārija
0
20.
76
Mārtiņš Starks
Rīga
Mazda MX3
4
6
4
0
14/12.
ns/kārba
0
21.
19 J
Mairis Vigulis
Ogre
VW Golf II
-3
2
1
1
1/23.
8./avārija
0
22.
115
Raimonds Berķis
Bauska
VW Golf II
1
2
1
-3
1/22.
ns/pusass
0
23.
62
Guntis Jākobsons
Rīga
VW Golf II
2
10
1
1
14/11.
9./tehnika
0
24.
108
Raivis Liepiņš
Nereta
VW Golf II
6
-3
-3
-3
-3/24.
ns/tehnika
0

JUNIORU KAUSS
1. Matīss Pelēnis (Jelgava)
2. Adrians Pūga (Ķekava)
3. Mairis Vigulis (Ogre)

KOMANDU KAUSS

1. Autocross.lv Folkreisa komanda 37
(Ēķis 20, Plētiens 17)

2. Carlife Autosport Team 25
(M.Spīķis 15, Saulīte 10)

3. Streamline Racing 13
(R.Dainis 13, Kārkliņš 0)

4. EMA Racing 12
(E.Baltaiskalns 12)

5. Cikoptika.lv 11
(Cikmačs 11, Berķis 0)

6. SK Garkalne Racing 9
(R. Biezais 9)

7. Autocross.lv Juniors 7
(M.Pelēnis 5, Pūga 2)

8. Autocross.lv RWD 0
(Malorodovs 0)

Kvalifikācijas grupas
1./2. kval.
A grupa: Berķis, R.Biezais, Ēķis, R.Dainis, S.Vigulis, M.Pelēnis
B grupa: Buģis, M.Spīķis, Pūga, Plētiens, Saukāns, V.Freimanis
C grupa: Krūmiņš, M.Vigulis, Orbidāns, Malorodovs, Liepiņš, Starks
D grupa: J.Jakimenko, E.Baltaiskalns, Saulīte, Kārkliņš, Jākobsons, Cikmačs

3./4. kval.
A grupa: Berķis, Ēķis, Plētiens, Pūga, Starks, Saulīte
B grupa: R.Biezais, M.Vigulis, Orbidāns, Saukāns, M.Pelēnis, V.Freimanis
C grupa: Malorodovs, J.Jakimenko, Cikmačs, Liepiņš, E.Baltaiskalns,Buģis
D grupa: Krūmiņš, Jākobsons, Kārkliņš, S.Vigulis, R.Dainis, M.Spīķis

Punkti kvalifikācijā
(lielā tabula, ja grupās vairāk par 7 dalībniekiem)
1. vieta = 10 (15)
2. vieta = 6 (12)
3. vieta = 4 (10)
4. vieta = 3 (8)
5. vieta = 2 (6)
6. vieta = 1 (5)
7. vieta = 0 (4)
(8. vieta 3)
(9. vieta 2)
(10. vieta 1)
Izstājies = 0
(+pf) = pusfinālos gūtie punkti 4. līdz 12. vietai, kas tiek summēti pie kvalifikācijas rezultātiem
Neatbilstošs starta nr. = x-1
Nestartējis = -3
Pāragrs starts = -5
> vai < par 1 Džokera apli = -9
Izslēgts = -10
ns = nestartēja
nekv. = nav klasificēts, nav kvalificējies fināliem
ns/auto = nestartēja, nododot auto otram braucējam