LAF Folkreisa Vasaras kauss 2016

Folkreisa Vasaras kausa 2016 1. posms,
Valmiera, Brenguļu autotrase, 14.05
.2016.

Vieta
st.nr.
Braucējs
Pārstāv
Auto
k1
k2
k3
k4
kval.rez.
1.pf
2.pf
Fināls
Pt.
1.
92
Jānis Orbidāns
Tukums
VW Golf II
12
15
15
10
52/4.
7 apļi
20
2.
140
Ivo Gabrāns
Sigulda
Opel Astra
10
10
15
12
(-1)46/8.
1.
7
17
3.
28
Viesturs Plētiens
Rīga
VW Golf II
15
0
15
15
45/9.
1.
7
15
4.
31
Emīls Baltaiskalns
Aizpute
VW Golf II
15
8
12
15
50/6.
7
13
5.
22
Jānis Gustāns
Cēsis
Toyota MR2
15
12
12
15
54/2.
7
12
6.
12 J
Dāvis Emīls Ūdris
Jelgava
VW Golf III
12
15
12
6
45/10.
3.
7
11
7.
39 R
Ivars Kerns
Rīga
BMW 318
10
12
15
12
49/7.
3.
7
10
8.
61
Artis Biezais
Langstiņi
Mazda 323
10
12
10
12
44/11.
2.
7
9
9.
222
Juris Radvils
Bērze
Opel Corsa
12
15
10
15
52/5.
7
8
10.
24
Jānis Āboliņš
Baldone
VW Golf II
15
8
15
15
53/3.
3/tehnika
7
11.
74
Edvīns Vansovičs
Rīga
Nissan Sunny
15
15
10
15
55/1.
1/motora pārsegs
6
12.
1
Mārtiņš Spīķis
Rīga
Opel Astra
5
10
9
12
36/14.
2.
ns/kavējums
5
13.
15
Kaspars Cikmačs
Rīga
VW Golf II
6
6
8
6
26/23.
4.
4
14.
86 R
Kaspars Zuģickis
Rīga
BMW 318
-5
15
8
8
26/22.
4.
3
15.
21
Andris Krivenkovs
Jelgava
VW Golf II
8
8
8
10
34/15.
5.
2
16.
10 R
Ritvars Bendziks
Bērze
BMW 316
5
5
6
12
28/20.
5.
1
17.
88
Raivis Anops
Rīga
VW Golf II
0
10
12
10
32/17.
6.
0
18.
161
Andrejs Špels
Ogre
Opel Kadett
12
8
5
8
33/16.
6.
0
19.
141 J
Miks Gabrāns
Sigulda
VW Golf II
6
5
8
12
31/19.
7.
0
20.
60
Intars Spīķis
Rīga
Opel Astra
0
0
15
10
25/24.
7.(4.)/GT lēmums
0
21.
66
Andris Batars
Rīga
Mazda 323F
4
4
5
7
20/29.
8.
0
22.
43 R
Ģirts Ķilpe
Rīga
BMW 318
3
8
5
6
22/26.
8.
0
23.
8 J
Adrians Pūga
Ķekava
Mazda 323
4
6
10
8
28/21.
9.
0
24.
100
Viesturs Saukāns
Nākotne
VW Golf II
10
10
12
10
42/12.
9./pusass
0
25.
666
Kalvis Buģis
Sidgunda
VW Golf II
8
10
12
10
40/13.
10./tehnika
0
26.
115
Raimonds Berķis
Bauska
VW Golf II
8
0
6
6
20/28.
10./avārija
0
27.
30
Sandis Baltaiskalns
Aizpute
VW Golf II
10
12
4
-3
23/25.
ns/tehnika
0
28.
73 J
Jānis Saulīte
Rīga
Audi 100
8
0
6
5
19/30.
11./avārija
0
29.
9
Māris Lūkins
Turkalne
Ford Puma
8
5
8
0
21/27.
ns/tehnika
0
30.
192
Raitis Cīrulis
Tukums
VW Golf II
10
10
6
6
32/18.
ns
0
31.
312 R
Andrejs Lajevskis
Ropaži
Mercedes C230
12
-5
6
5
18/31.
nekval.
0
32.
11
Juris Mesters
Rīga
Opel Astra
-3
6
10
5
18/32.
nekval.
0
33.
62
Guntis Jākobsons
Rīga
VW Golf II
5
-3
8
8
18/33.
nekval.
0
34.
555
Ģirts Zelmenis
Lielvārde
VW Golf II
5
5
0
8
18/34.
nekval.
0
35.
99
Viktors Freimanis
Rīga
VW Golf II
6
6
0
6
18/35.
nekval.
0
36.
20
Armands Aseriņš
Rīga
Volvo S60
8
12
0
-3
17/36.
nekval./sajūgs
0
37.
162
Artis Pudovs
Ropaži
Ford Fiesta
6
6
4
0
16/37.
nekval.
0
38.
89
Dainis Krūmiņš
Rīga
VW Golf II
12
0
-3
-3
6/38.
nekval./tehnika
0
39.
19 J
Mairis Vigulis
Ogre
VW Golf II
0
8
0
-3
5/39.
nekval./tehnika
0
40.
200 R
Oļegs Malorodovs
Ogre
BMW 316 Compact
6
-9
0
0
-3/40.
nekval./tehnika
0
41.
18
Sandris Vigulis
Ogre
VW Golf III
0
0
-3
-3
-6/41.
nekval./tehnika
0
42.
5
Jānis Batars
Rīga
Mazda MX3
0
-3
-3
-3
-9/42.
nekval./avārija
0
43.
616
Pauls Sakovičs
Upesciems
Mazda 323
0
-3
-3
-3
-9/43.
nekval./tehnika
0
44.
14 J
Matīss Pelēnis
Jelgava
Opel Astra
0
-3
-3
-3
-9/44.
nekval./motora stiprin.
0
45.
44
Renārs Ēķis
Jelgava
Opel Astra
0
-3
-3
-3
-9/45.
nekval./motora stiprin.
0
46.
26
Aigars Darmakovičs
Rīga
Mazda 323F
-3
-3
-3
-3
-12/46.
izst.br.tr./avārija
0
47.
17
Raimonds Āboliņš
Babīte
Audi 80
-3
-3
-3
-3
-12/47.
izst.br.tr./motors
0

JUNIORU KAUSS
1. Dāvis Emīls Ūdris (Jelgava)
2. Miks Gabrāns (Sigulda)
3. Adrians Pūga (Ķekava)
4. Mairis Vigulis (Ogre)
5. Matīss Pelēnis (Jelgava)

KLASIKA KAUSS
1. Ivars Kerns (Rīga) 5 apļi
2. Kaspars Zuģickis (Rīga) 5 apļi
3. Ritvars Bendziks (Bērze) 5 apļi
4. Andrejs Lajevskis (Ropaži) 5 apļi
5. Ģirts Ķilpe (Rīga) 2 apļi/dzesēšana
6. Oļegs Malorodovs (Ogre) ns/tehnika

KOMANDU KAUSS

1. Rewel Racing 31
(Orbidāns 20, Ūdris 11)

2. Kavita V 17
(I.Gabrāns 17, M. Gabrāns 0)

3. Autocross.lv Folkreisa komanda 15
(Plētiens 15, Saukāns 0)

4. Autocross.lv RWD 11
(Kerns 11, Bendziks 1)

5. SK Garkalne Racing 9
(A. Biezais 9, Sakovičs 0)

6. Carlife Autosport Team 5
(M.Spīķis 5, I. Spīķis 0)

7. Cikoptika.lv 4
(Cikmačs 4, Berķis 0)

8. BASSE Racing 3
(Zuģickis 3, Lajevskis 0)

9. Autocross.lv Juniors 0
(Pūga 0, M.Vigulis 0)

10. Crazy Racing 0
(Špels 0, Buģis 0)

Kvalifikācijas grupas
1./2. kval.
A grupa: Ķilpe, Saukāns, Pūga, M.Gabrāns, Jākobsons, Gustāns, Saulīte, Radvils
B grupa: I.Spīķis, S.Baltaiskalns, Krivenkovs, Anops, S.Vigulis, R.Āboliņš, Plētiens, Orbidāns
C grupa: J.Batars, Freimanis, Kerns, J.Āboliņš, Sakovičs, Ūdris, M.Spīķis, Berķis
D grupa: Špels, Buģis, Bendziks, Ēķis, Vansovičs, Cikmačs, A.Batars, A.Biezais
E grupa: Cīrulis, Pudovs, Darmakovičs, M.Vigulis, Lajevskis, Zuģickis, Lūkins
F grupa: Zelmenis, E.Baltaiskalns, M.Pelēnis, I.Gabrāns, Krūmiņš, Mesters, Aseriņš, Malorodovs

3./4. kval.
A grupa: S.Baltaiskalns, Cikmačs, Saulīte, Gustāns, A.Batars, Orbidāns, M.Spīķis, Sakovičs
B grupa: I.Gabrāns, Berķis, R.Āboliņš, Radvils, Zuģickis, Saukāns, J.Batars
C grupa: Lūkins, Pūga, Anops, Ķilpe, Plētiens, Bendziks, Pudovs, M.Vigulis
D grupa: S.Vigulis, Ūdris, Aseriņš, J.Āboliņš, Špels, Lajevskis, Krivenkovs, A.Biezais
E grupa: Krūmiņš, Zelmenis, Mesters, I.Spīķis, Ēķis, E.Baltaiskalns, M.Gabrāns, Cīrulis
F grupa: Freimanis, Buģis, Jākobsons, Kerns, Pelēnis, Vansovičs, Malorodovs, Darmakovičs

Punkti kvalifikācijā
(lielā tabula, ja grupās vairāk par 7 dalībniekiem)
1. vieta = 10 (15)
2. vieta = 6 (12)
3. vieta = 4 (10)
4. vieta = 3 (8)
5. vieta = 2 (6)
6. vieta = 1 (5)
7. vieta = 0 (4)
(8. vieta 3)
(9. vieta 2)
(10. vieta 1)
Izstājies = 0
(+pf) = pusfinālos gūtie punkti 4. līdz 12. vietai, kas tiek summēti pie kvalifikācijas rezultātiem
Neatbilstošs starta nr. = x-1
Nestartējis = -3
Pāragrs starts = -5
> vai < par 1 Džokera apli = -9
Izslēgts = -10
ns = nestartēja
nekv. = nav klasificēts, nav kvalificējies fināliem
ns/auto = nestartēja, nododot auto otram braucējam