Latvijas autokrosa čempionāts

3. posms -- Valmiera, Brenguļu autotrase
1600

v.
braucējs
pārstāv
auto
laiks/statuss
ap.
pt.
1. Arnis Odiņš Naukšēni VAZ 2108
4:57,73
7
15+1
2. Andis Skolmeistars Pope VW Golf II
5:05,06
7
12
3. Mareks Dainis Vecpils Honda Civic Del Sol
5:14,33
7
10
4. Jānis Lideris Jaunmārupe VAZ 2108
5:14,98
7
8
5. Jānis Balodis Lielvārde Opel Tigra
5:15,85
7
6
6. Pēteris Āboliņš Baloži VAZ 2108
5:17,68
7
5
7. Andis Kļava Lapmežciems VW Golf III
*GT lēmums (5:21,80)
(7)
4
8. Krists Valters Kuldīga Suzuki Ignis
ns A fin./tehnika
0
3
nc Raimonds Mūrnieks Pope VW Golf III
ns/elektrība
0

*- izslēgts no brauciena par kavējumu uz starta, kam sekoja nesankcionēta brauciena uzsākšana

2000 Super

v.
braucējs
pārstāv
auto
laiks/statuss
ap.
pt.
1. Juris Spīķis Rīga Peugeot 206
5:14,81
7
15
2. Rihards Dainis Cēsis VW Golf II
5:21,08
7
12
3. Juris Smilga Laubere Ford Fiesta
5:32,76
7
10
4. Ainārs Kenigsbergs Saldus VW Golf III
5:36,88
7
8
5. Mārtiņš Starks Rīga Ford Puma
5:46,77
7
6
6. Sindijs Laenko Skrunda VW Golf I
5:56,46
7
5
7. Aivars Kreijers Liepa VW Golf II
+4 apļi/tehnika
3
4
8. Rūdolfs Bogens Cēsis VW Golf III
+6/avārija
1
3+1
9. Edijs Varnas Līvāni VW Scirocco
+7/avārija
0
2
10. Ritvars Kārkliņš Cēsis Opel Astra
+7/tehnika
0
1
11. Edijs Ošs Kuldīga VW Golf III
+7/ns atk.st./tehnika
0
0
12. Juris Narubins Ozolnieki VW Golf II
ns A fin./kārba
0
0
nc Mārtiņš Spīķis Rīga Peugeot 206
izst.1.kv./kārba
0
nc Oskars Troika Embūte VW Golf III
izst.1.kv./kārba
0

Open 2500

v.
braucējs
pārstāv
auto
laiks/statuss
ap.
pt.
1. Lauris Unāms Salaspils Subaru Impreza
4:44,45
7
15+1
2. Jānis Dreimanis Salacgrīva Talbot Matra Murena
5:02,96
7
12
3. Raivis Grigorovičs Lielvārde VW Golf III
5:03,53
7
10
4. Jānis Olle Ropaži Opel Kadett
+1 aplis/riepa
6
8
5. Kristaps Ašmanis Lielvārde Ford Focus
+5/tehnika
2
6
6. Jānis Kozlovskis Ogre Toyota MR2
ns atk.st./avārija
0
5
nc Ints Jeršovs Rīga Subaru-Audi V8
izst.1.kv./motors
0

B600

v.
braucējs
pārstāv
auto
laiks/statuss
ap.
pt.
1. Jānis Geisters Bukulti Semog
3:59,96
7
15+1
2. Monta Beierbaha Brocēni Semog
4:13,07
7
12
3. Gatis Geisters Bukulti Semog
4:15,53
7
10
4. Keivo Koivs Igaunija Semog
4:16,20
7
8
5. Gints Astrauskis Gramzda Semog
4:17,15
7
6
6. Kaspars Meņģelis Tukums Semog
4:18,86
7
5
7. Jānis Baumanis Džūkste Semog
4:20,96
7
4
8. Lauris Brikainis Pope Semog
4:23,33
7
3
9. Jānis Kļava Ogre Semog
4:24,77
7
2
10. Aigars Liškovskis Baloži Semog
4:32,35
7
1

VAZ Klasika

v.
braucējs
pārstāv
auto
laiks/statuss
ap.
pt.
1. Kalvis Tēts Cesvaine VAZ 2101
5:14,31
7
15
2. Jānis Linde Ķeipene VAZ 2101
5:18,85
7
12
3. Edijs Zimza Rīga VAZ 2101
+5 apļi/avārija/kārba
2
10+1
4. Heinars Lehtsārs Igaunija VAZ 2105
(5:31,83)/GT lēmums*
(7)
8
5. Imants Kolomenskis Ogre VAZ 2101
+5/avārija/tehnika
2
6
6. Arnis Odiņš Naukšēni VAZ 2105
+7/tehnika
0
5
7. Edgars Elsts Koknese VAZ 2107
+7/tehnika
0
4
nc Andris Ozoliņš Skrīveri VAZ 2107
izst.1.kv./piekare
0
nc Hanness Tislers Igaunija VAZ 2105
izst.2.kv./avārija
0
nc Auseklis Logins Rūjiena VAZ 2106
izst.2.kv./tehnika
0
nc Kaspars Garkalns Liepāja VAZ 2103
izst.1.kv./tehnika
0

*- aizlikts aiz cietušā sportista par E.Zimzas sagriešanu

Komandas:

1. SK Brenguļu autotrase/Steel Tech 28
(Odiņš 16, Dreimanis 12 (Krieviņš ns))

2. Autocross.lv Autokrosa komanda 22
(Unāms 16, Starks 6 (A.Kļava 4))

3. Mexa/Melatlux Racing Team 22
(M.Dainis 10, R.Dainis 12 (Bogens 4))

4. EVE Autosports 20
(Beierbaha 12, Kenigsbergs 8 (Mūrnieks 0))

5. SK Brenguļu autotrase II 17
(Kolomenskis 6, Zimza 11 (Āboliņš 5))

6. Autosporta entuziasti/Autocross.lv 17
(Tēts 15, Varnas 2 (Maševskis ns))

7. SK EOS 15
(Jr.Spīķis 15, Ošs 0 (M.Spīķis nc))

8. SK Ogre 7
(Kozlovskis 5, J.Kļava 2 (Jeršovs 0))

Juniori:
1. J.Geisters 10
2. Beierbaha 9
3. G.Geisters 8
4. Valters 1