Latvijas autokrosa čempionāts

4. posms -- Jēkabpils, SK Pilskalni
1600

v.
braucējs
pārstāv
auto
laiks/statuss
ap.
pt.
1. Andis Skolmeistars Pope VW Golf II
5:45,65
7
15+1
2. Arnis Odiņš Naukšēni VAZ 2108
5:47,96
7
12
3. Jānis Balodis Lielvārde Opel Tigra
5:59,49
7
10
4. Mareks Dainis Vecpils Honda Civic Del Sol
6:11,59
7
8
5. Jānis Grīnvalds Kuldīga VW Golf II
6:12,11
7
6
6. Krists Valters Kuldīga Suzuki Ignis
ns A fin./avārija
0
5
7. Jānis Lideris Jaunmārupe VAZ 2108
ns A fin./motors
0
4
nc Pēteris Āboliņš Baloži VAZ 2108
izst.1.kv./tehnika
0

*- izslēgts no brauciena par kavējumu uz starta, kam sekoja nesankcionēta brauciena uzsākšana

2000 Super

v.
braucējs
pārstāv
auto
laiks/statuss
ap.
pt.
1. Ritvars Kārkliņš Cēsis Opel Astra
6:01,84
7
15
2. Ainārs Kenigsbergs Saldus VW Golf III
6:03,92
7
12
3. Juris Smilga Laubere Ford Fiesta
6:05,09
7
10
4. Mārtiņš Starks Rīga Ford Puma
6:22,95
7
8
5.(1.)* Juris Spīķis Rīga Peugeot 206
(5:57,23)
7
6
6. Juris Narubins Ozolnieki VW Golf II
6:34,20
7
5
7. Edijs Varnas Līvāni VW Scirocco
+2 apļi/motors
5
4
8. Rūdolfs Bogens Cēsis VW Golf III
+3/kārba
4
3+1
9. Rihards Dainis Cēsis VW Golf II
+7/avārija
0
2
nc Aivars Kreijers Liepa VW Golf II
izst.1.kv./kārba
0

* - GT lēmums - par M.Starka sagriešanu

Open 2500

v.
braucējs
pārstāv
auto
laiks/statuss
ap.
pt.
1. Jānis Dreimanis Salacgrīva Talbot Matra Murena
5:55,12
7
15
2. Lauris Unāms Salaspils Subaru Impreza
6:08,05/turbīnas spiediens
7
12+1
3. Jānis Veģeris Valmiera Audi Coupe
6:21,06
7
10
4. Jānis Kozlovskis Ogre Toyota MR2
+7/pusass
0
8
5. Jānis Augulis Rīga Subaru Impreza
+7/avārija
0
6
6. Kristaps Ašmanis Lielvārde Ford Focus
ns A fin./tehnika
0
5
7. Armands Pārupe Rīga Volvo S60
ns A fin./motors
0
4

B600

v.
braucējs
pārstāv
auto
laiks/statuss
ap.
pt.
1. Gatis Geisters Bukulti Semog
5:15,51
7
15
2. Gints Astrauskis Gramzda Semog
5:17,10
7
12+1
3. Keivo Koivs Igaunija Semog
5:21,68
7
10
4. Jānis Baumanis Džūkste Semog
5:23,35
7
8
5. Monta Beierbaha Brocēni Semog
5:33,60
7
6
6. Lauris Brikainis Pope Semog
5:43,10
7
5
7. Jānis Kļava Ogre Semog
+7/avārija
0
4
8. Jānis Geisters Bukulti Semog
+7/avārija
0
3

VAZ Klasika

v.
braucējs
pārstāv
auto
laiks/statuss
ap.
pt.
1. Andris Krieviņš Jaunmārupe VAZ 2105
6:02,11
7
15+1
2. Heinars Lehtsārs Igaunija VAZ 2105
6:03,46
7
12
3. Arnis Odiņš Naukšēni VAZ 2105
6:10,09
7
10
4. Edgars Elsts Koknese VAZ 2107
6:16,69
7
8
5. Hanness Tislers Igaunija VAZ 2105
6:46,54
7
6
6. Auseklis Logins Rūjiena VAZ 2106
6:57,05
7
5
7. Imants Kolomenskis Ogre VAZ 2101
6:34,95
7
4
8. Jānis Linde Ķeipene VAZ 2101
+2 apļi/tehnika
5
3
9. Gatis Lībis Liepāja VAZ 2101
+6/tehnika
1
2
10. Kalvis Tēts Cesvaine VAZ 2101
+7/tehnika
0
1
11. Edijs Zimza Rīga VAZ 2101
ns A fin./motors
0
0
nc Andris Ozoliņš Skrīveri VAZ 2107
izst.1.kv./tehnika
0

*- aizlikts aiz cietušā sportista par E.Zimzas sagriešanu

Komandas:

1. SK Brenguļu autotrase/Steel Tech 31
(Krieviņš 16, Dreimanis 15 (Odiņš 12))

2. Autocross.lv Autokrosa komanda 21
(Unāms 13, Starks 8 (Lideris 4, A.Kļava ns))

3. EVE Autosports 18
(Beierbaha 6, Kenigsbergs 12 (Mūrnieks ns))

4. Mexa/Melatlux Racing Team 12
(M.Dainis 8, Bogens 4 (R.Dainis 2))

5. SK Ogre 12
(Kozlovskis 8, J.Kļava 4 (Jeršovs ns))

6. SK EOS 6
(Jr.Spīķis 6, (Ošs ns, M.Spīķis ns))

7. Autosporta entuziasti/Autocross.lv 5
(Tēts 1, Varnas 4 (Maševskis ns))

8. SK Brenguļu autotrase II 4
(Kolomenskis 4, Zimza 0 (Āboliņš nc))

Juniori:
1. G.Geisters 8
2. Beierbaha 4
3. Valters 3
4. J.Geisters 1