Latvijas čempionāts 2016

5. posma pieteikumi -- Vecpils, Vecpils autotrase
06.08.2016.

J-Junioru kausa dalībnieks (1995. gadā un vēlāk dzimušie)

1600 (LČ, J)

St.nr.
braucējs
pārstāv
klubs
auto
2 Raimonds Mūrnieks Pope EVE Autosports VW Golf III
3 Andis Kļava Lapmežciems SK Autocross.lv VW Golf III
4 Jānis Grīnvalds Kuldīga SK Vecpils VW Golf II
6 Mareks Dainis Cēsis SK Vecpils Honda Civic Del Sol
7 Jānis Balodis Lielvārde ALKO Racing Team Opel Tigra
8 Jānis Lideris Jaunmārupe SK Autocross.lv VAZ 2108
10 J Krists Valters Mežvalde   Suzuki Ignis
14 Sandis Džeriņš Vecpils SK Vecpils Škoda Felicia
21 Arnis Odiņš Naukšēni SK Brenguļu autotrase VAZ 2108
30 Andis Skolmeistars Pope   VW Golf II
31 Andis Ūtēns Koknese SB koknesis VW Golf II
44 Normunds Akmentiņš Olaine   SEAT Ibiza
77 Pēteris Āboliņš Baloži SK Brenguļu autotrase VAZ 2108
491 Gvidonas Bajorūnas Lietuva Skorpiono ASK VW Golf II

Kopā: 9

* Pieteikums pēc termiņa beigām / Late entry, starting without official practise

2000 Super (LČ, J)

St.nr.
braucējs
pārstāv
klubs
auto
1 Ainārs Kenigsbergs Saldus EVE Autosports VW Golf III
3 Rihards Dainis Cēsis SK Vecpils VW Golf II
5 Edijs Ošs Kuldīga SK EOS VW Golf III
6 Jānis Miščenko Aizkraukle   VW Golf III
7 Mārtiņš Spīķis Rīga SK EOS Opel Astra
8 Edijs Varnas Līvāni   VW Scirocco
9 Ritvars Kārkliņš Cēsis   Opel Astra
10 Juris Smilga Laubere SK Ogre Ford Fiesta
11 Juris Spīķis Rīga SK EOS Ford Puma
12 Raimonds Lastmanis Lielvārde   VW Golf II
13 Oskars Troika Embūte Autosports Grobiņa VW Golf III
14* Juris Narubins (1) Ozolnieki   VW Golf II
15 Lauris Roberts Laidi EVE Autosports Opel Astra
17 Sindijs Laenko Skrunda EPE Motorsport VW Golf I
19 Aivars Kreijers Liepa SK Melatlux VW Golf II
31 Andis Ūtēns Koknese SB Koknesis VW Golf II
54 Ermel Ain Igaunija   VW Golf III
58 Toomas Soe Igaunija   VW Golf II
59 Sven Kallas Igaunija   VW Golf II
76 Mārtiņš Starks Rīga SK Autocross.lv Ford Puma
88 Rūdolfs Bogens Cēsis SK Melatlux VW Golf III
204 Mindaugas Sidabras Lietuva Vilkyčiy ASK Honda Civic TypeR
242 J Martynas Pikčilingis Lietuva MOTORSPORT LT SEAT Ibiza

Kopā: 12

* Pieteikums pēc termiņa beigām / Late entry, starting without official practise

Open 2500 (LČ, J)

St.nr.
braucējs
pārstāv
klubs
auto
2 Ints Jeršovs Rīga SK Autocross.lv Subaru - Audi 7A
4 Jānis Dreimanis Jūrmala SK Salaca Talbot Matra Murena
5 Jānis Veģeris Valmiera TSK Smiltene Audi Coupe
6 Lauris Unāms Salaspils SK Autocross.lv Subaru Impreza
7 Eduards Iesalnieks Valka TSK Smiltene Toyota MR2
9 Jānis Augulis Rīga SK Autocross.lv Subaru Impreza
16 Raivis Grigorovičs Lielvārde SK Ogre VW Golf III
43 Armands Pārupe Rīga SK Autocross.lv Volvo S60
48 Jānis Kozlovskis Ogre SK Ogre Toyota MR2
70 Kristaps Ašmanis Lielvārde   Ford Focus
96 Harijs Līgotnis Rīga   BMW 318 E36

Kopā: 6

* Pieteikums pēc termiņa beigām / Late entry, starting without official practise

VAZ Klasika (LČ, J)

St.nr.
braucējs
pārstāv
klubs
auto
1 Arnis Odiņš Naukšēni Brenguļu autotrase VAZ 2105
2 Edijs Zimza Valmiera Brenguļu autotrase VAZ 2101
3 Kalvis Tēts Cesvaine   VAZ 2101
4 Imants Kolomenskis Ogre SK Salaca VAZ 2101
6 Gatis Lībis Liepāja SK Autocross.lv VAZ 2101
7 Andris Krieviņš Jaunmārupe Brenguļu autotrase VAZ 2105
8 Jānis Linde Ķeipene SK Salaca VAZ 2101
9 Edgars Elsts Koknese SB Koknesis VAZ 2107
10 Rinalds Apiņš Staicele   VAZ 2105
11 Andris Ozoliņš Skrīveri SK Ogre VAZ 2107
12 Kaspars Garkalns Liepāja SK Vecpils VAZ 2103
13 Valērijs Seņkāns Allažmuiža SK Autocross.lv VAZ 21011
18 Raido Liivak Igaunija Ligur Racing VAZ 2105
28 Heinaar Lehtsaar Igaunija Ligur Racing VAZ 2105
35 Meelis Kahk Igaunija Ligur Racing VAZ 2107
38 Auseklis Logins Rūjiena Rencēnu Autoklubs VAZ 2106
44 Hannes Tisler Igaunija   VAZ 2105
99 Kristaps Maševskis Rite ALKO Racing Team VAZ 2105

Kopā: 10

* Pieteikums pēc termiņa beigām / Late entry, starting without official practise

B600 (LČ, J)

St.nr.
braucējs
pārstāv
klubs
auto
3 Valters Zīverts Gramzda SK Vecpils Semog Suzuki
5 Aigars Liškovskis Baloži   Semog Suzuki
6 J Jānis Jēkabs Geisters Bukulti SK Rietumi Semog
7 J Gatis Eduards Geisters Bukulti SK Rietumi Semog
9 J Monta Beierbaha Brocēni EVE Autosports Semog
10 Gints Astrauskis Gramzda SK Autocross.lv Semog
11 Lauris Brikainis Pope SK Pope Semog Suzuki
12 Jānis Kļava Ogre SK Ogre Semog Bravo
66 Jānis Baumanis Džūkste   Semog Suzuki
69 Keivo Koiv Igaunija Suzuki Team Estonia Semog
95 Kaspars Meņģelis Džūkste   Semog Suzuki

Kopā: 10

* Pieteikums pēc termiņa beigām / Late entry, starting without official practise

Mini (LČ)

St.nr.
braucējs
pārstāv
klubs
auto
1* Normantas Lepšys (3) Lietuva   Mini
4 Linards Jasons Ventspils EVE Autosports Mini
6 Marks Jeršovs Rīga SK Autocross.lv Mini
8* Skaiste Prašukaite (4) Lietuva AMK Ugira Kross Mini
9 Baiba Sileniece Kuldīga SK Vecpils Mini
9 Dominiks Kluss Jēkabpils SB Koknesis Mini
10* Anrijs Leo Lediņš (1) Baloži   Mini
15 Roberts Ūbelis Jēkbpils   Mini
23* Kamila Kuraite (2) Lietuva   Mini
31 Markuss Ūtēns Koknese SB Koknesis Mini
55 Matas Zavarskis Lietuva Skorpiono ASK Mini

Kopā: 9

* Pieteikums pēc termiņa beigām / Late entry, starting without official practise

LČ komandas

Mexa / Melatlux Racing Team
3. Rihards Dainis (2000 Super)
6. Mareks Dainis (1600)
88. Rūdolfs Bogens (2000 Super)

SK EOS
5. Edijs Ošs (2000 Super)
7. Mārtiņš Spīķis (2000 Super)
11. Juris Spīķis (2000 Super)

EVE Autosports
1. Ainārs Kenigsbergs (2000 Super)
2. Raimonds Mūrnieks (1600)
9. Monta Beierbaha (B600)

SK Brenguļu autotrase/Steel Tech
1. Arnis Odiņš (1600)
4. Jānis Dreimanis (Open 2500)
7. Andris Krieviņš (VAZ Klasika)

SK Ogre
2. Ints Jeršovs (Open 2500)
12. Jānis Kļava (B600)
48. Jānis Kozlovskis (Open 2500)

SK Brenguļu autotrase 2
2. Edijs Zimza (VAZ Klasika)
4. Imants Kolomenskis (VAZ Klasika)
77. Pēteris Āboliņš (1600)

Autosporta entuziasti/Autocross.lv
3. Kalvis Tēts (VAZ Klasika)
8. Edijs Varnas (2000 Super)

99. Kristaps Maševskis (VAZ Klasika)

Autocross.lv Autokrosa komanda
3. Andis Kļava (1600)
8. Jānis Lideris (1600)
9. Lauris Unāms (Open)
76. Mārtiņš Starks (2000 Super)

/Komanda veikusi vienīgo atļauto braucēja maiņu/

LČ Junioru kauss (1600, 2000 Super, Open 2500, VAZ Klasika, B600)

St.nr.
braucējs
pārstāv
klubs
klase
4 J Jānis Jēkabs Geisters Bukulti SK Rietumi B600
7 J Gatis Eduards Geisters Bukulti SK Rietumi B600
9 J Monta Beierbaha Brocēni EVE Autosports B600
10 J Krists Valters Mežvalde   1600
242 J Martynas Pikčilingis Lietuva MOTORSPORT LT 2000 Super

Kopā: 3

****

Buggy 1600 (BČ)

St.nr.
braucējs
pārstāv
klubs
auto
50 Janar Kadak Igaunija MS Racing RS Buggy
110 Tautvydas Urba Lietuva Skorpiono ASK Suzuki
114 Ritvars Zobens Latvija SK Ogre Opel
134 Māris Līcis Latvija ALKO Racing Team F&S Honda
141 Arnis Odiņš Latvija EJK Motorsport Honda
141 Ervins Grencis Latvija EJK Motorsport Honda
150 Ivo Sults Igaunija MS Racing RS Buggy
155 Tomas Zavarskis Lietuva Skorpiono ASK Suzuki
171 Jānis Ščerbickis Latvija ALKO Racing Team Suzuki
172 Mortens Perševics Latvija ALKO Racing Team Suzuki
181 Gintaras Morkevičius Lietuva MOTORSPORT LT Kawasaki
307 Justs Grencis Latvija EJK Motorsport Alfa Racing Yamaha

Kopā: 0

* Pieteikums pēc termiņa beigām / Late entry, starting without official practise

Open 3500 (BČ)

St.nr.
braucējs
pārstāv
klubs
auto
1 Jānis Borševskis Mārupe SK Autocross.lv Mitsubishi Lancer Evo IX
5 Jānis Veģeris Valmiera TSK Smiltene Audi Coupe
7 Aldis Zēbergs Ventspils NJ Racing Toyota Corolla

Kopā: 0

* Pieteikums pēc termiņa beigām / Late entry, starting without official practise

D-12 (BK)

St.nr.
braucējs
pārstāv
klubs
auto
         

Kopā: 0

* Pieteikums pēc termiņa beigām / Late entry, starting without official practise

B6000 (BK)

St.nr.
braucējs
pārstāv
klubs
auto
         

Kopā: 0

* Pieteikums pēc termiņa beigām / Late entry, starting without official practise