LAF Folkreisa Vasaras kauss 2016

Folkreisa Vasaras kausa 2016 3. posms,
Jēkabpils, Pilskalnu autotrase, 09.-10.07
.2016.

Vieta
st.nr.
Braucējs
Pārstāv
Auto
k1
k2
k3
k4
kval.rez.
1.pf
2.pf
Fināls
Pt.
1.
28
Viesturs Plētiens
Rīga
VW Golf II
8
15
12
15
50/2.
7 apļi
20
2.
3
Rihards Dainis
Cēsis
VW Golf II
15
15
15
15
60/2.
7
17
3.
24
Jānis Āboliņš
Baldone
VW Golf II
6
12
15
15
48/4.
7
15
4.
31
Emīls Baltaiskalns
Aizpute
VW Golf II
12
15
8
12
47/5.
7
13
5.
44
Renārs Ēķis
Jelgava
Opel Astra
3
12
10
15
40/11.
1.
7
12
6.
140
Ivo Gabrāns
Sigulda
Opel Astra
15
10
5
12
(-1)41/10.
1.
7
11
7.
89
Dainis Krūmiņš
Rīga
VW Golf II
15
10
15
10
50/3.
7
10
8.
14 J
Matīss Pelēnis
Jelgava
Opel Astra
12
10
12
8
42/9.
3.
7
9
9.
61
Artis Biezais
Langstiņi
Mazda 323
10
10
15
8
43/8.
3.
7
8
10.
21
Andris Krivenkovs
Jelgava
VW Golf II
12
12
12
10
46/6.
7
7
11.
666
Kalvis Buģis
Sidgunda
VW Golf II
5
8
10
12
35/16.
2.
6/tehnika
6
12.
12 J
Dāvis Emīls Ūdris
Jelgava
VW Golf III
15
8
6
-5
24/19.
2.
0/tehnika
5
13.
100
Viesturs Saukāns
Nākotne
VW Golf II
10
0
4
8
22/23.
4.
4
14.
115
Raimonds Berķis
Bauska
VW Golf II
15
12
5
8
40/12.
4.
3
15.
22
Jānis Gustāns
Cēsis
Toyota MR2
10
12
12
5
39/13.
5.
2
16.
39 R
Ivars Kerns
Rīga
BMW 318
10
6
10
12
38/14.
5.
1
17.
555
Ģirts Zelmenis
Lielvārde
VW Golf II
8
5
8
12
33/17.
6.
0
18.
17
Raimonds Āboliņš
Babīte
Audi 80
6
8
10
0
24/20.
6.
0
19.
8 J
Adrians Pūga
Ķekava
Mazda 323
6
6
4
5
21/25.
7.
0
20.
25
Māris Bikavs
Tušķi
VW Golf II
4
4
3
5
16/28.
7.
0
21.
43 R
Ģirts Ķilpe
Rīga
BMW 318
0
6
5
6
17/27.
8.
0
22.
10 R
Ritvars Bendziks
Bērze
BMW 316
8
10
8
6
32/18.
8.
0
23.
200 R
Oļegs Malorodovs
Ogre
BMW 316 Compact
4
5
8
6
23/21.
9.
0
24.
161
Andrejs Špels
Ogre
Opel Kadett
5
0
8
-3
10/30.
9./tehnika
0
25.
92
Jānis Orbidāns
Tukums
VW Golf II
7
15
15
0
37/15.
10./tehnika
0
26.
616
Pauls Sakovičs
Upesciems
Mazda 323
0
8
4
8
20/26.
10./tehnika
0
27.
86 R
Kaspars Zuģickis
Rīga
BMW 318
12
15
6
10
43/7.
11./avārija
0
28.
15
Kaspars Cikmačs
Rīga
VW Golf II
4
-3
6
15
22/22.
11./tehnika
0
29.
20
Armands Aseriņš
Rīga
Volvo S60
6
8
-10
6
10/29.
dq/Džokeris
0
30.
88
Raivis Anops
Rīga
VW Golf II
-5
4
12
10
21/24.
12./tehnika
0
31.
73 J
Jānis Saulīte
Rīga
Audi 100
5
-3
6
-3
5/31.
0
32.
26
Aigars Darmakovičs
Rīga
Mazda 323F
3
-3
4
0
4/32.
0
33.
2
Jānis Jakimenko
Ogre
Peugeot 106
0
-3
6
0
3/33.
0
34.
777 R
Kristaps Lapsa
Katlakalns
BMW 318
0
6
0
-3
3/34.
0
35.
192
Raitis Cīrulis
Tukums
VW Golf II
3
-3
5
-3
2/35.
0
36.
1
Mārtiņš Spīķis
Rīga
Opel Astra
10
-3
-3
-3
(-1)0/36.
0
37.
77
Māris Plūme
Rīga
Opel Kadett
8
-3
-3
-3
-1/37.
0
38.
60
Intars Spīķis
Rīga
Opel Astr
0
-3
5
-3
-1/38.
0
39.
111
Jānis Lielķikuts
Cesvaine
VW Golf I
-3
0
4
-3
-2/39.
0
40.
121 R
Toms Kārkliņš
Salaspils
BMW 318
4
-3
0
-3
-2/40.
0
41.
144
Dzintars Ēķis
Jelgava
VW Golf II
-3
-3
3
0
-3/41.
0
42.
95
Andrejs Freimanis
Rīga
VW Golf II
5
-3
-3
-3
-4/42.
0
43.
776
Edgars Traščenko
Rīga
Opel Kadett
2
-3
-3
-3
-7/43.
0
44.
999
Roberts Lielķikuts
Cesvaine
VW Golf I
-3
-3
0
-3
-9/44.
0

JUNIORU KAUSS
1. Matīss Pelēnis (Jelgava)
2. Dāvis Emīls Ūdris (Jelgava)
3. Adrians Pūga (Ķekava)

KLASIKA KAUSS
1. Ivars Kerns (Rīga)
2. Ģirts Ķilpe (Rīga)
3. Ritvars Bendziks (Bērze)
4. Oļegs Malorodovs (Ogre)
5. Kaspars Zuģickis (Rīga)
6. Kristaps Lapsa (Katlakalns)
7. Toms Kārkliņš (Salaspils)

KOMANDU KAUSS

1. Autocross.lv Folkreisa komanda 32
(Plētiens 20, Ēķis 12)

2. Crazy Racing 16
(Buģis 6, Krūmiņš 10)

3. Rewel Racing 12
(Krivenkovs 7, Ūdris 5)

4. Kavita V 11
(I.Gabrāns 11)

5. Autocross.lv Juniors 9
(Pūga 0, M.Pelēnis 9)

6. SK Garkalne Racing 8
(A.Biezais 8, Sakovičs 0)

7. Cikoptika.lv 3
(Cikmačs 0, Berķis 3)

8. Autocross.lv RWD 1
(Kerns 1, Bendziks 0)

9. Carlife Autosport Team 0
(I.Spīķis 0, M. Spīķis 0)

10. BASSE Racing 0
(Zuģickis 0)

Kvalifikācijas grupas
1./2. kval.
A grupa: Anops, Malorodovs, I.Gabrāns, Kerns, Traščenko, Plētiens, Cīrulis, J.Āboliņš, Buģis
B grupa: Krivenkovs, Saukāns, Cikmačs, Dz.Ēķis, Aseriņš, R.Lielķikuts, R.Dainis, Bendziks, Saulīte
C grupa: Pūga, Ūdris, Špels, Kārkliņš, R.Ēķis, Jakimenko, M.Spīķis, M.Pelēnis, Orbidāns
D grupa: A.Biezais, I.Spīķis, Ķilpe, Plūme, Sakovičs, Berķis, J.Lielķikuts, Zuģickis
E grupa: Gustāns, Bikavs, Krūmiņš, Lapsa, Zelmenis, E.Baltaiskalns, Darmakovičs, Freimanis, R.Āboliņš

3./4. kval.
A grupa: Orbidāns, Plētiens, Berķis, Špels, J.Lielķikuts, Zuģickis, Buģis, Traščenko
B grupa: Krūmiņš, Bendziks, Gustāns, Jakimenko, Lapsa, Dz.Ēķis, I.Gabrāns, Sakovičs, R.Ēķis
C grupa: Saukāns, R.Āboliņš, Ķilpe, Bikavs, A.Freimanis, Krivenkovs, R.Dainis, E.Baltaiskalns, Saulīte
D grupa: Aseriņš, Cikmačs, Cīrulis, A.Biezais, Anops, Plūme, Zelmenis, Darmakovičs, R.Lielķikuts
E grupa: M.Pelēnis, Kerns, Malorodovs, J.Āboliņš, Pūga,Kārkliņš, I.Spīķis, Ūdris, M.Spīķis

Punkti kvalifikācijā
(lielā tabula, ja grupās vairāk par 7 dalībniekiem)
1. vieta = 10 (15)
2. vieta = 6 (12)
3. vieta = 4 (10)
4. vieta = 3 (8)
5. vieta = 2 (6)
6. vieta = 1 (5)
7. vieta = 0 (4)
(8. vieta 3)
(9. vieta 2)
(10. vieta 1)
Izstājies = 0
(+pf) = pusfinālos gūtie punkti 4. līdz 12. vietai, kas tiek summēti pie kvalifikācijas rezultātiem
Neatbilstošs starta nr. = x-1
Nestartējis = -3
Pāragrs starts = -5
> vai < par 1 Džokera apli = -9
Izslēgts = -10
ns = nestartēja
nekv. = nav klasificēts, nav kvalificējies fināliem
ns/auto = nestartēja, nododot auto otram braucējam